• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
ja robím palacinky...mladý muž si rozkázal :grinning: :grinning:

deni tak si to tam pekne nechaj....my sa tešíme zo slniečka :sunglasses: :sunglasses:
1. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechápem prečo len mne zmazali fotku...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, s čím budú palacinky???...džemíkové???.........ja zasa milostivej slečinke nesiem pizzu, čo som mala mať na obed.........včera sa ma pýtala, že čo budem mať na obed, a keď počula, že pizzu, tak že "mňááááám prines mi".......tak som si od "huby" odtrhla kôli decku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........

možno nám budú tie fotky likvidovať postupne......každý týždeň jedna :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné čo nespravíme pre svoje deti..že? :dizzy_face:

tak to je zle vymyslené.....lebo ja som prvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

palacinky....Matko má najrdšej tak samé ked sa robia...už skotil dve......a ak náhodou ostane.....do večere...tak s nutelou :wink:
1. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten najmenší ma vždy toľko rečí okolo toho ked má ísť spať...tak či tak bude spať...tak nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam...dobrý nápad jacka...urobím zajtra aj ja :slight_smile: ...teda..keď budem vládať :grinning: :grinning: ...srandujem :wink:

deni...noooooo :grinning: ....som.....ale niee,ja som dobré,milé,dievčatko...ale keď ma niekto nasere..tak za seba neručím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....ale pamätám si,že na základke som ešte s jednou spolužiačkou bila ďalšie dve spolužiačky...šli nám na nervy..biflošky,ťuťky.....tak sme ich bili...fackali....a tie hlupane...si to nechali...ja na ich mieste,hneď utekám za učkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....ich problém.....ale inak sme spolu vychádzali dobre :grinning: ...kebyže sa teraz stretneme tak sa určite vyobjímame :slight_smile:
1. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuška dala tri pol hodinový spánok :slight_smile: ...... :dizzy_face: .......
1. apr 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prišla som na to,že ak ju dám cez deň spinkať do svojej postielky v spálni,tak mi vydrží spinkať dlhšie...takže tú čo má v obyvke,využijeme už iba na hranie :wink:
1. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka :angry: :angry:
1. apr 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi povedz čo si robila tri a pol hodky.....ja si to neviem predstaviť
1. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjúj,všetko možné jacka.....upratovala som...kuk sem...prala,obsluhovala deti..... :slight_smile:
1. apr 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka.... :wink: tak sa dobre zabav......a nie že dojdeš s monoklom, nedaj sa....... :slight_smile:
ja som sa dožrala...že pôst.....robila som šišky na zajtra......a hned som 4 schrumkala, také čerstvučké....asi ma bude bolieť bruško, že?????
denisko spí, od 14.45....tak dúfam že zas nebude ťahať do pol šiestej, lebo ma rachne....... :angry:
jacka, to nie je provokácia....to sa sťažujem :grinning: a leje stále...a mne sa pokazil jediný dáždnik čo tu máme..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejaký musím vykutrať v penzione.... :sweat_smile:
a palacinky....denisko má najradšej tiež čisté, priamo z panvice.......chlapy, že jacka?
1. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším sme sa zas obišli......no tak možno budem mať šťastie nabudúce.... :wink:
1. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..mňam aj šišky by som si dala......ženy nerobte chute........ja dnes nič nejem celý deň.....aby som nemala veľké brucho :grinning: ..aby mi netrčali faldy z riflí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....a ešte k tomu..mám dostať mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...čakám ju každú chvílu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sa stavím,že sa spustí,keď budem sedieť v pube a piť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky....tak ja sa lúčim...idem si nachystať čo na seba.....deti uložím trošku skôr.....dúfam,že zaspia :pensive:

si predstavte,že ja tam prídem o hodku neskôr......bože.....sa ožerú bezo mňa :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

papa moje krásne......zajtra sa ozvem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka tak príjemnu zábavu.........uži si to.....a velmi na ne...... :wink:

deni...dufam že ťa bruško nebolí........mne ostalo z 20 palaciniek asi dve....sa divím väšinou zmiznu hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku....kuk aj zajtra :pensive: :pensive:
1. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne dožehlené :grinning: :grinning: :grinning: ..................babuľky tu je ten recept na "Čokoládovo - orieškovú tortu"

Prísady: 120 g masla, 120 g práš. cukru, 1 vanilka, 4 žĺtky, 120 g sekaných orieškov, 33 g polohr. múky, sneh zo 4 bielkov, 120 g postrúhanej horkej čokolády
Prísady sa podľa uvedeného postupu zmiešajú, nakoniec zľahka primiešame sneh. V tortovej forme sa pomaly pečie cca 40 min. Po upečení necháme vychladnúť, potom natrieme džemom a polejeme čokoládovou polevou. Pred podávaním nastriekame šľahačku.

ako vždy keď som doma nestíham sem kuknúť :frowning2: ......prajem všetkým krásnu veľkú noc, vody a šibania tak akurát, aby sme celý rok boli zdravučké!!!!!...................majte sa krásne a dobrú noc.......pa, pa :wink:
1. apr 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééé..........................................................................................................................................................................................................................dnes tu bude asi smutno...... :confounded: ..

leni.........podobne........... :dizzy_face:
2. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kráááásne sviatky prajem, užite si ich čo najkrajšie :slight_smile:
mužiček je domka, tak nemôžem byť veľmi na pc, musím sa mu venovať :fearful:
leni, super receptík, taký by som mala zvládnuť aj ja, diiik
svieti nám slniečko, tak snáď bude aj poobede, nech Vikinka trošku vyvetrá bicykel
jacka, neboooj, ja dnes ešte kuk :wink:
2. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky.....aj ja sa pripájam...a prajem Vám krásne sviatky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na stretku bolo fajn,super...akurát sme boli naštvané,že polovica kočiek čo mali dojsť,neprišli...bedky...môžu ľutovať...sme sa rozhodli,že nabudúce ich už prd zavoláme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale aj tak bolo super :dizzy_face: ....a tá pizda,čo som si to s ňou chcela vybaviť ručne stručne neprišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zima von...brr.....sladké 4 st.

kde zas svieti :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
2. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, pekné sviatky a sem tam kunite.... :wink:
jacka, my sme mali ráno 0, voda vonku zamrzla a na kopcoch nad nami vraj nasnežilo 40 cm..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale slniečko svieti, krásne...len trošku chladnejšie......tak do desať, si myslím..... :sunglasses:
aninka, asi ta dotyčná vedela, prečo nemá chodiť :grinning: :grinning: :grinning:
leni, díky moc....už teraz slintám ako buldoček :grinning: :grinning:
akosi sa to tu zas vyprázdnilo.....ani čítať nemám čo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
denisko spinká, idem niečo navariť na zajtra.........ale ešte kuknem, predtým než pojdem do práce :wink:
2. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...už som navarila....šošovičkovú polievočku a sojové mäsko na rezančeky na gulášovom korení a cestovinky....mnam....zas budeme musieť s deniskom mixovať...on strukoviny nemože vidieť, ale zmixované zje... :zipper_mouth:
niktoooo? :cry:
2. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už túúú...boli sme si vyvetrať hlavy.....slniečko svieti...ale kosa je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni tak fajnotku.....ale je beťár ten tvoj.... :grinning:

letty....a ty sa ako máš,? :wink:
2. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj my Vám prajeme krásne prežitie sviatkov.
My sme zostali doma. Včera snme mali ísť k našim, v sobotu ku svokrovcom a v nedeľu domov. Ale Viktorko zase ochorel, tak sme doma. Včera mal vysoké teploty, vyše 39. V noci sme mali poplachy, lebo sa 2x dovrackal :frowning2:. Dnes sme boli na pohotovosti, ale nič nám nedali, len mi kázali kúpiť Nutrolin B, Paralen a Cocculine... Teraz už teplotku nemá, ale som zvedavá, čo bude večer a v noci :frowning2:.
2. apr 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tuuuuu....muž kuká šport, tak sa môžem vyvenčiť za pc :grinning:
jacka, celkom to ujde, dúfam, že bábo sa má dobre :slight_smile: niekedy ma prepadne strach, či je všetko o.k., ale to asi poznáte
včera mi kamoška vravela, že jej známa bola na ultrazvuku a bábu nebilo srdiečko :frowning2: po 10tich rokoch sa im zadarilo a teraz toto, no je ten svet spravodlivý :frowning2:
my sme dnes mali palacinky, mi je sladko až za ušami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, nech sa Vikinko rýýýýchlo uzdraví
baby, u nás prší :unamused:
2. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, ďakujemeeee...
2. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj utka heš choroby od vás...rýchlo sa vyliečte :wink:

letty.......to je od nás ten dážd...... :wink: ........nie naozaj :slight_smile: ....tu je :sunglasses: ale kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúúúúúúú........ :pensive:
2. apr 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok