• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte mamky :slight_smile: ....dnes nikto nikde??...asi varíte,pečiete :slight_smile:

ja sa do toho pustím za chvílinku.... :slight_smile: ..a poobede pôjdeme s deťmi svätiť :slight_smile:

mňa môj muž tak nasral :angry: :angry: :angry: ....ale tak,že by som ho najradšej vykopla z domu :angry: :angry: :angry: :angry:
3. apr 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, maminy...... :wink:
včera som sa tu nedostala, mala som koooopec roboty....ale ako vidím, nebola som jediná :dizzy_face:
my moc sviatkovať nebudeme, ja idem aj dnes aj zajtra do práce, tatinko je domka s Deniskom a zajtra ide makať tiež, takže tak...tu pondelok pre nich takmer nič neznamená, akurát že majú volno....hlavná je nedela....ale ja musím aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a najhoršie že aj večer.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale od utorka už len na dve hodinky až do konca týždna :sunglasses:
utka, dúfam že už ste zdravšíííí.... :wink:
aninka, mna moj tak vytáča pravidelne...... :grinning: ale to nie v zlom.....škoda, že tí chlapi nevedia uvažovať niekedy tak ako my :sweat_smile:
kolko nervov by sme si ušetrili....... :angry:
jacka.......???????návštevy?????? :sweat_smile:
4. apr 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.....
ja nestíham oči očiť kolko ate toho popísala :confused: :confused: :sweat_smile:

my sme boli pri strige mrche......konečne domka....sladký domov...hlavne čistý.......Petulo čo lozil tak mal špinave ponožky....tak potom aké asi mal ručky....a to ich stále strká do pusiny :frowning2: :unamused:

mna tiež vytáča.....ale netreba sa dať :wink:

idem ja do postele....bolí ma hlava.....to bude tou návštevou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku :pensive: :pensive:
4. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Tak ako? Baby vypolievané a chlapi doniesli veľa vajíčok??? :wink:
5. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...... :wink:
ja som mala prekvapko, ráno liter vody vyliatej na mna do postele pod palon.....od tatinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale si vypočul..... :grinning: :grinning: :grinning:
denisko ma pekne vyšibkal, navonavkoval maminkinou vonavkou, že on ma lubi, tak vodu na mna liať nebude.... :wink:
zlaté moje.... :wink:
a potom prišla jediná návšteva, ešte to stihli kým som šla do práce....ale tiež bez vody, tatinko ich upozornil, aký mám slovník.... :grinning:
a upiekla som včera koláčik, aj ked sa mi nechcelo, tvaroh, ananás a želatína....mnam, chlapi ho zabudli zjesť..... :grinning:
aspon mi viac ostane......a zas večer makať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, a chlapi možu byť radi že po vajkách nedostali...... :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

veru tak deni....možu byť radi... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

juj tolko zajcovaa čoko máme zase-.................fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

počasia na prd...škoda..mohlo byť krajšie
5. apr 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vyoblievané :wink: tak nech sme zdravé :wink:
joooj, dobre, že končia sviatky, ja ich fakt nemusím
moja bambuľa už spí, zmoril ju dnešný deň
5. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo za skomoleninu som napísala.....som taká obžrata že už ani písať neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja tiež nemusím tieto sviatky...radšej mám Vianoce :wink:

veru aj to počasie je spacie :pensive:

dobrúúúúú....... :pensive:

aninka ty máš také Ačko......ako bič........... :wink:
5. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, náhodou zajcovaa čoko, super :grinning:
idem spať aj, dobruuuu
5. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile: .......jacka nemôžem mať áčko......ja nieee :grinning:

mamky ja mám tieto sviatky veľmi rada,teraz už ani nie kvôli sebe,ale kvôli Simuške :dizzy_face: ........v sobotu som piekla,chystala...atď......poobede sme šli posvätiť........v nedeľu skoro,skoro ráno sme sa zbalili a smer chata..pochodili sme po skanzene neďalekom.....deti sa vyšantili...no a v pondelok..tak to sme otvárali dvere šibačom,olievačom :grinning: ...tatko nás všetky oblial iba tak decentne...frk,frk.....ale potom chodili kúpači.....detičky iba vyšibali,vyvoňavkovali...a ja som bola trikrát obliata ľadovou vodou vonku v tom hnus počasí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...brrr....ešte teraz mi je zima :grinning:
6. apr 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a poobede samé návštevy...jedna ma mimoriadne potešila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2010 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....... :slight_smile:

dobre aninka....tak teda nemáš :wink: ...............sa ti čudujem ako možeš mať rada tieto sviatky......zato moji chlapci si ason zarobili a Peťko ani nevie ako :grinning: :grinning:

len sa smej letty :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
ale u nás tááák fučí vietor, apríl sa prejavuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som bola tiež decentne ofŕkaná, tak som rada, lebo tie šoky vodové faaakt nemusím
6. apr 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk..................
6. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:

som sa od rána zastavila až teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...konečne si vychutnám kávu......Sabuška spinká,kočky pozerajú tv......doteraz maľovali...narobili bordel s vodovkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..von nejdeme lebo fučí vietor.....
6. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si vychutnaj aj za mňa :wink:

my sme už boli asi š hodky von...vymrzla som na kosť.........ale Peťko asi ešte pojde spinkať do kočíka..........

veru aj tu je studený vetrisko :angry:

ten drobec najmenší mi vyprskol všetku brokolicu na mna :angry: ......ostala som celá zas....á :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....už minule mi ju vyprstkol rovno do tváre...a teraz zas........a toľko jej mám a on ju nechce :sweat_smile: :rolling_eyes:
6. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ako sa to zas rozbehlo..... :wink:
my sme Veľkonočný pondelok tradične ako každý rok ....a to váááážne......skončili na pohotovosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denisko dostal 40-tky, 4 dni bez antibiotík...no paráda....hrdlo zapálené a ked sa konečne dostal na radu už ani teplotu nemal, som mu dala paralen :grinning: ale má mandle chytené...a dnes mi volali zo školky, že si ho mám prísť vziať....zas 40 a na obed.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja v robote, tatinko tiež....teta strážkyna nemože.....sa asi obesíííííím :angry:
aninka...ani si nepísala že idete chatovať,či?....si si teda užila aj za nás.... :grinning:
jacka....brokolicu máte vašu????
lettty, obžrali sme sa asi všetci....a nám ešte aj starká z SK poslala zákusky a šalát... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo deni....a to čo len tak z ničho 4O :confused: :sweat_smile: ....ako ste to vyriešili...kto šiel pre neho?

našu brokolicu...zamrazenu nachystanu pre Peťka.....a on :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nám tu vykuklo slniečko...škoda že nie skor...šiel by Peťko spat von :confounded:
6. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tatinko išiel do školky a doniesol mi ho do penzionu....tam ešte so mnoum odmakal dve hodiny a šiel spinkať :cry: dala som mu paralen ale aj tak ma takmer 39 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vam sa na záhradke urodí brokolica????sa pýtam, lebo nepoznám nikoho kto to pestuje a ja brokoličku ľúúúúúbim :grinning:
aj nám sa oteplilo...je 17 stupnov....ale rána sú chladné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..urodí...nie taká ako v obchode obrovská.........ale aspon je zdravá

a teraz ešte spinká?.....tak to mu veľa neklesla....no ja by pri 40 robila panikúúúúú.......

tak 17st...aj tu hlásia.....ale ten vetrisko je fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nezáleží na kvantite ale na kvalite :wink:
spinká, od tretej...tak asi do piatej alebo pol šiestej???potom ho musím zobudiť.....a ráno zas robil neplechu o piatej, ked mu vystupila...a o siedmej som ho budila, nič mu nebolo, len že je unavený....všetko naopak......
jacka, čo robíš s čokoládovými figúrkami????tiež polevu??
6. apr 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paniku pri 4O-tke????nerobím, ja až ked jeblízko 41, ale mal aj 41,2....to bol menší.....ešte len vtedy bola panika.... :angry:
ale ja som bola taká istá....bud nič alebo 40, ten stred neexistuje :grinning:
6. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že "jeblízko".....sorráč :grinning: :grinning:
je blízko...správne :wink: :zipper_mouth:
6. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie deni.....polevu nestihnem....moje dve deti su pažravé....(myslím tým aj muža :wink: )

ak náhodou ostane tak postruham na gris

ja som na teploty nie zvyknutá.......tak preto tá panika......raz mal 40 aj to šli zubky.....ale pre istou sme šli na pohotovosť.....
6. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však sa kukni aké bludy som ja včera písala........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...prepracované sme :dizzy_face:
6. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty možeš povedať že prepracovaná.......čo ja však som len na materskej........a väčšinou tu píšem s Peťkom na rukách a ten mi tu tiež pomáhal písať :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ešte že aj ja som bola na materskej, tak viem....niekedy by som vtedy radšej išla kanály kopať, taká som z toho krpca bola zničená a unavená......a ešte aj domácnosť, že??? a ty ich máš dvoch, tak sa úplne čudujem, že si nájdeš čas aj na PC :sweat_smile:
6. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však mne už aj slovná zásoba dochádza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to sa aj ja čudujem................neviem kde ho beriem.....ale ked len niečo ťuk tak zmiznem a potom sa vrátim ..... :grinning: :grinning: zato večer odpadnem ako hruška

Matko mi tu uši píli že je hladný a chce večeru....bodaj by nie videl párky že som vybrala z mrazáku :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok