Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2009

ani ...len si to pekne krásne nechaj...ja 😎 si berem naspät asi si pomýlilo cestu 😝

leni tak potom vieš čo máš robit...fotit sa a dat na mk 🙂

mirri aj ty si nechaj dáždik.....a dobru chut k čajíku 😉

idem obliect periny pre istotu.. 😅

bubba
12. máj 2009

a nepršíííííííííííí a nepršííííííííííííííííííí 😝 dokonca slnko praští

aninka29
12. máj 2009

servus mirri 🙂 .........servus bubba 🙂

veď počkajte vy čo u Vás neprší 😝 😝 😝 .....aj na vás príde 😝

jacka už je neskoro 😝 ..........dážď som už poslala, takže je mi ľúto 😀

utka
12. máj 2009

Dobré ránko!
U nás pršalo v noci. Teraz neprší, ale je totál zaoblačené. Asi dnes ani nevykukne slniečko ☹.
Aj ja sa musím objednať ku kaderníčke, lebo už mám vyrastený melír...

aninka29
12. máj 2009

všímajte si kočky: dnes je to bubbin prvý príspevok.........wau 😀
dnes je to mirrinkin prvý príspevok.......wau 😀

som z toho hotová 😀

aninka29
12. máj 2009

idem kočky 🙂

prídem kočky 🙂

jacka
12. máj 2009

aninka ani ja to nechápem..čo sa s nimi deje 😀 😀

len si nechaj dážd prádlo je vonku...periny tiež tak sa o nič nepokušaj 😠 ...inak vám pošlem hrmavicu 😠

😎 😎 😎 u nás je tak krásne...Matko už behá v tričku po vonku idem za nim a pojdeme sa bicyklovat...

utka mala si ostat pri svokre...mala by si aj ty 😎

idem ale sa vrátim ..opálená 😎 ... 😝

utka
12. máj 2009

jacka, pár dní bez slniečka prežijeme...kôli tomu zase nebudem ostávať u svokrovcov 😝

jacka
12. máj 2009

utka to mi je jasne 😉

leninka75
12. máj 2009

no jacka, tuším si s počasím teraz na tom najlepšie ty!!!.....väčšinou sú to aninka a mirrinka 😝 😝 .........ešte ste všetky vonku?

jacka
12. máj 2009

no...som sa totálne obžerkala 😝

leni a u vás nie je 😎 😎 ..sice trochu fuka ale dá sa vydržat... 😉

leninka75
12. máj 2009

čo si mala dobré, že si sa obžekala??? 😉 .......u nás je tak striedavo, aj slniečko aj sa zamračí!!

jacka
12. máj 2009

leni to grilovane mäsko...muž už večer nejedol tak nám ostalo....

dnes som ako siwi už mi ide dalšie práčka 😅

mirrinka
12. máj 2009

ani,tam kde teraz neprší bude pršať vtedy ked u nás bude najväčšia horúčava 😀 potom sa im budeme smiať 😀

jacka
12. máj 2009

mirri 😠 ..ja vám slniečko nedám..tak nech vám tam prši ešte aj zajtra 😝

aninka29
12. máj 2009

tu som 🙂

nakoniec som na nákupy šla 😉 .......a si predstavte aj pršať prestalo,aj slniečko vykuklo 😎 ...dik jacka 😉 ...........akurát vetrisko fúka 😝

dlho nebudem,o chvilinku ideme späť do mesta.............kúpiť niečo aj tatíkovi........on s nami nebol,mal vybavovačky 😒 a jasné že sme na neho zabudli 😀 .......tak ideme ešte raz..........ale však nevadí,si kúpim sľapky,mám vyhliadnuté 😉
som našla pecka športový obchod,likvidujú predajňu,takže majú super ceny 🙂 ............pekné trička pre tatíka 😉

jacka
12. máj 2009

tak vám prajem príjemné nákupy...a minte vela euráčikov.....

verisko je bonus k slniečku 😉

čo si si pokupila 🙂

aninka29
12. máj 2009

kupila som si teplakošky trojštvrťáky na domka 😉 .........normálne som nečakala, že niečo nositeľné nájdem 🙂 ...........a tričulká a gaťky 😉
som narýchlo urobila granadír 🙂 ...........idem naložiť hladošom a vypijem kávičku 🙂

jacka spinkáte? 😔

leninka75
12. máj 2009

ja by som potrebovala pre malú balerínky ku šatám na sobotu, ale u nás majú veľké h...o 😠 .....a neviem či by som stihla skočiť do PU....musím to nejako vyšpekulovať!!!

jacka
12. máj 2009

tak vieš čo máš robit???...hodit foto...ja som chcela tiež pokupit veci...ale nemám kedy 😠 😠 ...asi budem musiet prehovorit drahého aby ostal jeden den doma a pojdeme aj my minat..

spinkáme..ale nie dlho už som počula ako sa mrví 😒 ..a vy ? asi nie...fuj sa citim dnes ako opitá 😝

aninka29
12. máj 2009

no leni to musíš vyšpekulovať,aby bola Lilka najkrajšia 😵

my nespinkáme 😒 ...........ale to nevadí 🙂 ..........Simka rada nakupuje,je vo svojom živle,keď sa prehrabuje vo veciach 😉 ............takže aj keby bola unavená,hneď ju to prejde 😀

jacka
12. máj 2009

leni tak vela štastie pri dalších nákupoch.... 😉

ani a po kom je to tvoje kuriatko??? 🙂

aninka29
12. máj 2009

žeby po maminke?????? 😀 😀 😀

aninka29
12. máj 2009

idem mamky 🙂
prídem mamky 🙂

muž ma naháňa 😝

utka
12. máj 2009

aninka, dobre nakúp...
My chceme ísť v sobotu do Maďarska na nákup.
Varím krémovú btokolicovú polievočku, ale teraz mám pauzu, lebo potrebujem rozmixovať brokolicu a zemiaky a bojím sa, že zobudím Vikiho 😉

jacka
12. máj 2009

ja ideme zavesti prádlo...a pojdeme o chvilu von...ale fuka tu poriadny vetrisko 😠 😠

utka a kam chodite?

utka
12. máj 2009

jacka, ešte sme neboli....

jacka
12. máj 2009

a kam chcete ist?.. 😕

utka
12. máj 2009

Neviem...Moson alebo Gyor

bubba
12. máj 2009

a nezapršííííííííííííííííííííííííííííí a len to slnko praštíííííííííííííííí kua dve hodiny som zahradu polievala 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre