• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ani ...len si to pekne krásne nechaj...ja :sunglasses: si berem naspät asi si pomýlilo cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni tak potom vieš čo máš robit...fotit sa a dat na mk :slight_smile:

mirri aj ty si nechaj dáždik.....a dobru chut k čajíku :wink:

idem obliect periny pre istotu.. :sweat_smile:
12. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepršíííííííííííí a nepršííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca slnko praští
12. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus mirri :slight_smile: .........servus bubba :slight_smile:

veď počkajte vy čo u Vás neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....aj na vás príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka už je neskoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........dážď som už poslala, takže je mi ľúto :grinning:
12. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
U nás pršalo v noci. Teraz neprší, ale je totál zaoblačené. Asi dnes ani nevykukne slniečko :frowning2:.
Aj ja sa musím objednať ku kaderníčke, lebo už mám vyrastený melír...
12. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všímajte si kočky: dnes je to bubbin prvý príspevok.........wau :grinning:
dnes je to mirrinkin prvý príspevok.......wau :grinning:

som z toho hotová :grinning:
12. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kočky :slight_smile:

prídem kočky :slight_smile:
12. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ani ja to nechápem..čo sa s nimi deje :grinning: :grinning:

len si nechaj dážd prádlo je vonku...periny tiež tak sa o nič nepokušaj :angry: ...inak vám pošlem hrmavicu :angry:

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: u nás je tak krásne...Matko už behá v tričku po vonku idem za nim a pojdeme sa bicyklovat...

utka mala si ostat pri svokre...mala by si aj ty :sunglasses:

idem ale sa vrátim ..opálená :sunglasses: ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, pár dní bez slniečka prežijeme...kôli tomu zase nebudem ostávať u svokrovcov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to mi je jasne :wink:
12. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jacka, tuším si s počasím teraz na tom najlepšie ty!!!.....väčšinou sú to aninka a mirrinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ešte ste všetky vonku?
12. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...som sa totálne obžerkala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni a u vás nie je :sunglasses: :sunglasses: ..sice trochu fuka ale dá sa vydržat... :wink:
12. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si mala dobré, že si sa obžekala??? :wink: .......u nás je tak striedavo, aj slniečko aj sa zamračí!!
12. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to grilovane mäsko...muž už večer nejedol tak nám ostalo....

dnes som ako siwi už mi ide dalšie práčka :sweat_smile:
12. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani,tam kde teraz neprší bude pršať vtedy ked u nás bude najväčšia horúčava :grinning: potom sa im budeme smiať :grinning:
12. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri :angry: ..ja vám slniečko nedám..tak nech vám tam prši ešte aj zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:

nakoniec som na nákupy šla :wink: .......a si predstavte aj pršať prestalo,aj slniečko vykuklo :sunglasses: ...dik jacka :wink: ...........akurát vetrisko fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dlho nebudem,o chvilinku ideme späť do mesta.............kúpiť niečo aj tatíkovi........on s nami nebol,mal vybavovačky :unamused: a jasné že sme na neho zabudli :grinning: .......tak ideme ešte raz..........ale však nevadí,si kúpim sľapky,mám vyhliadnuté :wink:
som našla pecka športový obchod,likvidujú predajňu,takže majú super ceny :slight_smile: ............pekné trička pre tatíka :wink:
12. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám prajem príjemné nákupy...a minte vela euráčikov.....

verisko je bonus k slniečku :wink:

čo si si pokupila :slight_smile:
12. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupila som si teplakošky trojštvrťáky na domka :wink: .........normálne som nečakala, že niečo nositeľné nájdem :slight_smile: ...........a tričulká a gaťky :wink:
som narýchlo urobila granadír :slight_smile: ...........idem naložiť hladošom a vypijem kávičku :slight_smile:

jacka spinkáte? :pensive:
12. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som potrebovala pre malú balerínky ku šatám na sobotu, ale u nás majú veľké h...o :angry: .....a neviem či by som stihla skočiť do PU....musím to nejako vyšpekulovať!!!
12. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vieš čo máš robit???...hodit foto...ja som chcela tiež pokupit veci...ale nemám kedy :angry: :angry: ...asi budem musiet prehovorit drahého aby ostal jeden den doma a pojdeme aj my minat..

spinkáme..ale nie dlho už som počula ako sa mrví :unamused: ..a vy ? asi nie...fuj sa citim dnes ako opitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni to musíš vyšpekulovať,aby bola Lilka najkrajšia :dizzy_face:

my nespinkáme :unamused: ...........ale to nevadí :slight_smile: ..........Simka rada nakupuje,je vo svojom živle,keď sa prehrabuje vo veciach :wink: ............takže aj keby bola unavená,hneď ju to prejde :grinning:
12. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak vela štastie pri dalších nákupoch.... :wink:

ani a po kom je to tvoje kuriatko??? :slight_smile:
12. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby po maminke?????? :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mamky :slight_smile:
prídem mamky :slight_smile:

muž ma naháňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dobre nakúp...
My chceme ísť v sobotu do Maďarska na nákup.
Varím krémovú btokolicovú polievočku, ale teraz mám pauzu, lebo potrebujem rozmixovať brokolicu a zemiaky a bojím sa, že zobudím Vikiho :wink:
12. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ideme zavesti prádlo...a pojdeme o chvilu von...ale fuka tu poriadny vetrisko :angry: :angry:

utka a kam chodite?
12. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ešte sme neboli....
12. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam chcete ist?.. :confused:
12. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem...Moson alebo Gyor
12. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezapršííííííííííííííííííííííííííííí a len to slnko praštíííííííííííííííí kua dve hodiny som zahradu polievala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok