Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. apr 2010

jáj deni... ☹ ....aj ja si pamätám,keď mala Simonka asi rok,tiež mala 40tky horúčky.....bola som sama samučičká doma....naši boli mimo SK..manža tiež......ale panika ee.....pekne krásne som zavolala na pohotovosť,spojili ma s lekárom a ten mi poradil čo a ako 🙂

nech to rýchlo prejde chudáčika malého 😔 😵

deni na chatu sme nemali v pláne ísť.....a nakoniec sme šli....tak preto som nič nespomínala 😉

jacka
6. apr 2010

vieš ale je rozdiel ked má 40 tku ročné dieťatko........ako ked skoro 4 ročný.......preto by som už robila paniku.... ☹ ...asi som velmi precitlivelá na teploty......ale nie je to sranda

veru nech ho to rýchlo prejde ☹

jacka
6. apr 2010

juj som rada že je už večer......hrozný den 😝

dobru nocku..... 😔

aninka29
6. apr 2010

veru,to sranda nie je ☹ ...určite to prejde 🙂

dobrú noc jacka...zajtra bude určite lepší deň 🙂 😵

dobrú noc všetkým 🙂

denisenko
6. apr 2010

dobrú noc, ženičky..... 😎
už sme zabablili aj nožičky do studených mokrých octových ponožiek, paralen a antibiotika a trošku klesla....aspon sme sa dostali pod 39 ☹ dúfam, že dnes je kríza....druhý den...a zajtra to prejde.... 😎 verííííme si....... 😉
joj, a to sa vraví, že lepšie už bolo......si myslím, že aj krčné mandle pojdu von 😝
och, joj....dnes sa stále len sťažujem....aj tak máte toho dosť 🤐
pekné sníčky

utka
6. apr 2010

deni, prajeme rýchle uzdravenie...
Ja už zarezávam v práci, Viki v škôlke...

aninka29
7. apr 2010

dobré ránko 🙂 ......

aninka29
7. apr 2010

deni,len sa ty moja sťažuj......veď sme tu od toho 🙂 ...určite bude lepšie 🙂

jacka
7. apr 2010

dobré ránko........ 😎 😎

deni....tak ako?......klesla?

aninka......nie zatial to tak nevyzerá 😔

jacka
7. apr 2010

utka.....a Viki ako v školke?......

jacka
7. apr 2010

deni...však ja sa tiež v kuse len sťažujem.....a dobre mi to padne..... 😉

jacka
7. apr 2010

leni?....kde si?

leninka75
7. apr 2010

ránečko!!! 🙂 .......tu som !! 😉 .........nehnevajte sa babuľky, včera som ešte mala dovolenku no a pri mojej Lilke som rada, že stíham dýchať, veď viete 😉 ..........idem si vás trošku počítať čo nové...

leninka75
7. apr 2010

celkom ste toho dosť popísali 😉 ........kukám, že zasa úradujú choroby ☹ ......rýchle uzdravenie všetkým chorým!!!! 🙂 ......

my sme cez sviatky namontovali schody do nových spální, takže sa už nemusíme štverať po rebríku 🙂 ......a vyzerá to dosť dobre!!!!..........využili sme pekné nedeľné počasíčko na výlet do Piešťan.........bola tam zaujímavá akcia pre deti.....po kuse parku boli rozsypané vajíčka a zajačiky....celé to bolo ohradené a po odštartovaní sa všetky detičky rozbehli na lúku a zberali vajíčka........bola to sranda......akoby sa kobylky vyrojili........boli to veľké plastové vajíčka a vnútri, bola buď nejaká mini hračka, sladkosť alebo kupón na zmrzku alebo cukrovinky..........našej Lilke sa podarilo zobrať 6 vajíčok........a potom tam ešte boli pohodené zlaté vajíčka a tam boli kúpeľné pobyty, nejaké procedúry a také podobné veci pre dospelákov .......

leninka75
7. apr 2010

no kde ste????? 😕 ........

jacka
7. apr 2010

no túúúúú 😉

jacka
7. apr 2010

dováram polievku....Peťko sa zobudil ...dnes si pol hodku odfajkneme......ale skoro som dostala šlaka...som prišla do spálne.....a on krpec malý pol tela na nočnom stolíku....sa mu páči svetlo vysielačky..a pol tela na posteli...ešte že tak a nie celý na zemy

jacka
7. apr 2010

nikto nikde?......

tak sa ideme poobliekať ked je tak krásne a šup von 😎 😎 ....

leninka75
7. apr 2010

užite si slniečko!!!! 😎

aninka29
7. apr 2010

a prečo jacka...hmmm??

leni ahoj......pofoť nám to podkrovie..nech sa pokocháme 🙂

my sme boli vonku.....na kávičke....dievčatá sú ešte vonku v záhrade......a ja idem uvariť obedík pre Sabušku...dievčatá majú od včera rizoto.......a ja nič...diétujem 😝 ...chceme začať chodiť s kmotruškou na tú zumbu.....uvidíme čo to,ako to 😀

letty86
7. apr 2010

ahojte
jooj, leni, ale vám bolo veselo 😀
aninka, zumba je vraj super, tak daj vedieť, ako sa ti to pozdáva 😉
ja som sa tešila, že na jar vytiahnem korčule, aleee, no musím vydržať, jeseň to snáď istí, snáď ma chuť neprejde 😝

leninka75
7. apr 2010

aninka, keď to bude aj omaľované potom budem cvakať ...........stále nie sme na 100% rozhodnutí aké dáme farby 😒 ......do kedy diétuješ????? 😉 .......do večera???? 😀

veru letty bolo dobre, páčilo sa mi to!!!!!.........je to ťažké naučiť sa korčuľovať????......

ja som bola párkrát na latino dance aerobicu.......malo to pre mňa šialené tempo, vždy som bola mokrá ako myš, ale spokojnučká a vybláznená.........a kamoška bola potom na zumbe a hovorila, že to má ešte rýchlejšie tempo ako to naše latino..........tak to by som už asi úplne dušu vypľula 😝 ............ale chcela by som to tiež niekdy skúsiť 😉 ........

letty86
7. apr 2010

leni, tešíme sa na fotečky, ja som farby vyberala tak nejak intuitívne...hlavne,aby mali teplý odtieň a boli mi príjemné, neboj "inšpirejšn" príde 😉, mrkni na modrú strechu, niektoré fotoblogy sú inšpirujúce
ja som ako dieťa korčulovala, aj na ľade, aj také tie letné dvojradové korčulky, ale keď som sa po rokoch postavili na tie moje nové inline, taaaak teeeda, nešlo mi to bohvieako, som myslela, že budem fičať a ja som sa len tak neisto premiestňovala 😨 😀 😝

leninka75
7. apr 2010

juuj letty ja mám korčule už 3 roky a ešte stále sú zabalené tak ako sme ich priniesli z obchodu.....nejako nemám na to odvahu......neviem kde mi ušli mozgové bunky, keď som to dovolila kúpiť 😀 😀 😀 😀 ........letty, ja mám tiež predstavu o farbách, len naša herečka, chce totálnu divočinu 😀 .......červený strop a ružovo-fialové steny!!!!!.......tak teraz presviedčam na inú kombináciu........

aninka29
7. apr 2010

leni,tak to je iná divočina 😀 😀 😀 😀 ......

a s tou diétou máš asi pravdu 😀 😀 😀 😀

letty...korčule vytiahneš o rok...zapriahneš sa o kočár ako ja..a ideeeeeeš 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. apr 2010

ste tu?? 😕 .....buď mne blbne kon, alebo si užívate stále slniečko vonku.......

aninka29
7. apr 2010

haloooooooooooo 🙂

jacka
7. apr 2010

kuk...sme teraz prišli s von ...a vám poviem že od rána sme na čerstvom vzduchu a ak teraz už Peťko nebude spať tak ako sa patrí ...tak potom už asi nikdy

obaja obedovali vonku....čo som pri Peťkovi hned olutovala 😝

aninka29
7. apr 2010

a čo fajné papal Peťulko??? 🙂 ......Sabuška ide po každom papaničku,teda okrem mliečka,rovno do práčky 😀 ....nie Sabinka......oblečko 😀 😀 😀 ......a to nevravím koľko má toho krásavica vo vlasoch.....a ja kým vyčešem celý jedálny lístok z jej barošéra...tak to vám poviem....je to o život 😀 😀 😀 😀

idem kúpať deťúrence

aninka29
7. apr 2010

brú noc 😔 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre