• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
aninka ....ako sa máte?
11. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to už neplatí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............Simke nič nie je?......a Anetka je ešte u vás?
11. apr 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka akurát má soplíky...Sabuška nič..............Anetka je u nás ešte áno...až odíde,tak ja vám poviem :wink:....

čo varíš na dnes jacka????
11. apr 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pečiem stehno z morky.... :wink: ...a ty?:..

a kedy má ísť preč?..jej mama prišla....
11. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprišla

ja tiež idem piecť stehná kuracie :slight_smile:
11. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy má prísť?..........už je doma s nemocky?
11. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ťa ale bombardujem otázkami..to bude tou zvedavosťou :wink:
11. apr 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno,už je doma z nemocky.....mala dojsť cez víkend,najneskôr dojde budúci týždeň...
11. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo....mäsko sa dopečie....možeme ísť von

som nababuškala Peťka že aká zima...a dobre teplučko je :sunglasses: :sunglasses:
11. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka teplúčko???....u nás kosa..ani von nejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...poobede asi dojde návšteva....idem upiecť koláč
11. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniečko svieti tak je super....len ked zajde tak nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale dá sa...lepšie akoby malo pršať :sweat_smile:

aký ideš napiecť?

mne Peťko už celu hodku spinká v kočíku...nechápem...... :wink:
11. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je vám dobre,že je u vás slniečko.........koláč sa pečie...mramorový :slight_smile:
11. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že...hned je lepšie.......u vás nie je?

mnam mnam ...daj si aj za mna :slight_smile:
11. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, jaj...tie choroby.....tfuj, tfuj, tfuj...preč od nás :wink:
my sme boli na chvílku s deniskom vonku, pri kačkách sa poprechádzať...už dva dni nemá žiadnu teplotu , tak je super, len tie mandle,,,,,,, :angry:
a tak strašne u nás fúúúúúka, ráno bolo krásne a od obeda nafúkalo také mračná, že až.......a už to asi tak ostane až celý budúci týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, my sme boli v cukrárni, taku tortu som si dala, život mám sladučký....... :grinning: a robili sme kuracie rezníky s pyré, tak dnes len jem, jem, jem..... :grinning:
11. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile: ...kdeže..u nás slnko ee....ale konečne ustal vietor...škoda,že až teraz večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a návšteva nedošla........ale ešte je málo hodín pre nich....majú vo zvyku chodiť tak neskoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

mňááám..aj ja by som si dala tortu......
11. apr 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dúfam, že to nie je tá návšteva čo minule.....???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, to moje dieťa je dnes čert nespratný.......už niekedy naozaj neviem, čo na neho platí......asi nič :pensive:
11. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni nie nie...tých tu nechcem ani vidieť...a ani o nich počuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa ospravedlnujem :grinning:
11. apr 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.........
tortička....chutila :wink:

aninaka....čo svokra to bola?...... :grinning:
11. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...sorááááááč... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťko mi už spinká.....ešte Maťko odpadne....a veget....tolko kludu

deni.....niekdy ani na nás vobec nič......ked mu poviem že nebudeš jesť cukríky tak mi povie že dobre...a mňa ide vtedy vyrutiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajn, Niso je už v posteli....ho ta vychádzka nejako zmohla, ale nech si zvyká....zajtra ide so mnou do roboty, ešte sa neodvážim dať ho do školky medzi deti...pre istotu :sunglasses:
jacka, peťko bude až do rána??????
tú odpoveď ""že dobre"""" to poznáme :grinning: aj ked mu poviem, že m u hodím na zadok, tak povie že dobremaminka, dakujem maminka.......fakt neviem, ako sa mám tváriť vážne? :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni do rána....no čosi o pol 9 je už hore prvý krát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru to ani ja neviem niekdy či sa smiať alebo čo....len niekdy ma dokáže tak vytočiť že .... :angry: :angry:

a to ti ešte podakuje.....no zlatý je :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, že zlatý..... :frowning2: slušne vychovaný.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked o pol deviatej, tak potom kedy ide zas spinkať???????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
11. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napapá sa...a spinká dalej...ale už teraz bol hore tak hádam vydrží teraz až do pol 10 :wink:

veru vychovaný je :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veľa šťastia.... :wink:
ja idem offf...ešte nachystať veci na zajtra a odpadnem....žeby jarná únava?????zas????? :grinning:
tak dobrú noc a pekné sny :slight_smile:
11. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už aj Maťko spinká :pensive: .....ale strčil sa do mužovej postele vraj mu je zima.... :confused: .....tak ho bude musieť preložiť :wink:
11. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi zas.....jarná unava....ja ju mám každy večer....sa divým na čom cez deň fičím ked večer odpadávam

dobru deni :pensive:
11. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok