Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2010

aninka ....ako sa máte?

jacka
11. apr 2010

tak to už neplatí..... 😝 .............Simke nič nie je?......a Anetka je ešte u vás?

aninka29
11. apr 2010

Simka akurát má soplíky...Sabuška nič..............Anetka je u nás ešte áno...až odíde,tak ja vám poviem 😉....

čo varíš na dnes jacka????

jacka
11. apr 2010

pečiem stehno z morky.... 😉 ...a ty?:..

a kedy má ísť preč?..jej mama prišla....

aninka29
11. apr 2010

neprišla

ja tiež idem piecť stehná kuracie 🙂

jacka
11. apr 2010

a kedy má prísť?..........už je doma s nemocky?

jacka
11. apr 2010

ťa ale bombardujem otázkami..to bude tou zvedavosťou 😉

aninka29
11. apr 2010

áno,už je doma z nemocky.....mala dojsť cez víkend,najneskôr dojde budúci týždeň...

jacka
11. apr 2010

hotovo....mäsko sa dopečie....možeme ísť von

som nababuškala Peťka že aká zima...a dobre teplučko je 😎 😎

aninka29
11. apr 2010

jacka teplúčko???....u nás kosa..ani von nejdeme 😝 ...poobede asi dojde návšteva....idem upiecť koláč

jacka
11. apr 2010

slniečko svieti tak je super....len ked zajde tak nič moc 😝 ..ale dá sa...lepšie akoby malo pršať 😅

aký ideš napiecť?

mne Peťko už celu hodku spinká v kočíku...nechápem...... 😉

aninka29
11. apr 2010

ako je vám dobre,že je u vás slniečko.........koláč sa pečie...mramorový 🙂

jacka
11. apr 2010

že...hned je lepšie.......u vás nie je?

mnam mnam ...daj si aj za mna 🙂

denisenko
11. apr 2010

ach, jaj...tie choroby.....tfuj, tfuj, tfuj...preč od nás 😉
my sme boli na chvílku s deniskom vonku, pri kačkách sa poprechádzať...už dva dni nemá žiadnu teplotu , tak je super, len tie mandle,,,,,,, 😠
a tak strašne u nás fúúúúúka, ráno bolo krásne a od obeda nafúkalo také mračná, že až.......a už to asi tak ostane až celý budúci týžden 😝
aninka, my sme boli v cukrárni, taku tortu som si dala, život mám sladučký....... 😀 a robili sme kuracie rezníky s pyré, tak dnes len jem, jem, jem..... 😀

aninka29
11. apr 2010

kuk 🙂 ...kdeže..u nás slnko ee....ale konečne ustal vietor...škoda,že až teraz večer 😝 ...a návšteva nedošla........ale ešte je málo hodín pre nich....majú vo zvyku chodiť tak neskoro 😝 😠

mňááám..aj ja by som si dala tortu......

denisenko
11. apr 2010

aninka, dúfam, že to nie je tá návšteva čo minule.....???? 😝

denisenko
11. apr 2010

joj, to moje dieťa je dnes čert nespratný.......už niekedy naozaj neviem, čo na neho platí......asi nič 😔

aninka29
11. apr 2010

deni nie nie...tých tu nechcem ani vidieť...a ani o nich počuť 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. apr 2010

tak sa ospravedlnujem 😀

jacka
11. apr 2010

kuk.........
tortička....chutila 😉

aninaka....čo svokra to bola?...... 😀

jacka
11. apr 2010

aninka...sorááááááč... 😠 😝 😉

jacka
11. apr 2010

Peťko mi už spinká.....ešte Maťko odpadne....a veget....tolko kludu

deni.....niekdy ani na nás vobec nič......ked mu poviem že nebudeš jesť cukríky tak mi povie že dobre...a mňa ide vtedy vyrutiť 😝

denisenko
11. apr 2010

no fajn, Niso je už v posteli....ho ta vychádzka nejako zmohla, ale nech si zvyká....zajtra ide so mnou do roboty, ešte sa neodvážim dať ho do školky medzi deti...pre istotu 😎
jacka, peťko bude až do rána??????
tú odpoveď ""že dobre"""" to poznáme 😀 aj ked mu poviem, že m u hodím na zadok, tak povie že dobremaminka, dakujem maminka.......fakt neviem, ako sa mám tváriť vážne? 😀 😀

jacka
11. apr 2010

deni do rána....no čosi o pol 9 je už hore prvý krát 😝

veru to ani ja neviem niekdy či sa smiať alebo čo....len niekdy ma dokáže tak vytočiť že .... 😠 😠

a to ti ešte podakuje.....no zlatý je 😀 😀

denisenko
11. apr 2010

jacka, že zlatý..... ☹ slušne vychovaný.... 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2010

ked o pol deviatej, tak potom kedy ide zas spinkať???????????? 😕 😕 😕 😕

jacka
11. apr 2010

napapá sa...a spinká dalej...ale už teraz bol hore tak hádam vydrží teraz až do pol 10 😉

veru vychovaný je 😀 😀

denisenko
11. apr 2010

tak veľa šťastia.... 😉
ja idem offf...ešte nachystať veci na zajtra a odpadnem....žeby jarná únava?????zas????? 😀
tak dobrú noc a pekné sny 🙂

jacka
11. apr 2010

no už aj Maťko spinká 😔 .....ale strčil sa do mužovej postele vraj mu je zima.... 😕 .....tak ho bude musieť preložiť 😉

jacka
11. apr 2010

asi zas.....jarná unava....ja ju mám každy večer....sa divým na čom cez deň fičím ked večer odpadávam

dobru deni 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre