• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
a je že to len mne mrzne...... :grinning:
sme mali v noci po polnoci sirénu na celú dedinu, denisko sa chúdatko zobudil, že čo sa deje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to teraz ked začali kvitnúť jablone, tak ked začina v noci náhodou pri mrzať, tak musia isť zavlažovať, aby neodmrzli kvety...tak sa všetci varovali a zvolávali a my nemožeme spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je systéééém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni no kopec srandy s tou sirenou :grinning: :grinning: :grinning: ....nuž ale tebe to asi nie je velmi smiešne.....že :grinning: :wink:
12. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ty dávaš liečiky len ked je nad 38??????ja viem, že tak sa to má...ale ked on máva 37,9 a potom 4O, tak sa mi to zdá neskoro....
tfuj, tfuj, tfuj, choroby.....denisko si dneska vyčistil v robote zuby kzubnou kefkou čo používam na sprchové akúty a podobné nedostupné miesta....tak čakám, čo sa mu zas objaví v ústach....nebola dezinfikovaná, iba ak nejakou kyselinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nedala som jej nič zatiaľ... :slight_smile:

deni to vážne si prepadla???.....neverím......to ja som ženy skoro prepadla z telocviku :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: ......som chodila za učiteľom orodovať :grinning: :grinning: :grinning: ....dilko......som mala furt mrchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....matika...to bolo tiež moje......akurát účtovníctvo..bože....som to neznášala,neznášam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ked bývaš na úrovni kostolného zvonu, ktorý zvoní takmer stále...a je len pár metrov od okna, tak nás taká sirena nemože rozhádzať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič ešte sme nesadili........ešte treba záhradu zrotorovať.......ale to až ked pojdeme sadiť zemiačky......ja z obchodu velmi ee........hlavne ked teraz kojím ......nemusí to hltať v mliečku
12. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nemyslite,že ja som nejaká panička......aj ja budem makať v záhrade........sme sa ešte k tomu nedokopali.....akurát každý rok je toho miesta na sadenie menej a menej.....furt sa rozširuje trávnik :grinning: .....
12. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, z telocviku som bola oslobodená.... :grinning: :grinning: :grinning: skoliooooza :grinning: :grinning: :grinning: ale účtovníctvo vždy len za 1 :wink:
12. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to aj vám tak blbne ten kon? alebo skor somárik?
12. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fuj deni......len dufaj že nič sa mu v puse nevysype.........si mu mala naliať pálenku.....vydenzifikovať :wink:

dávam vždy nad 38...ale to bývam velmi málo kedy.....naposledy jedol panadol ked mal 1,5 roka....som sa divila že ešte nie je po záruke...a vobec že som to mala doma :pensive:

no vidíš čoby vás rozhádzalao :grinning: :grinning: :grinning: ked už toto nie :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka asi tak aj u nás.......zachvilu nebude kam kopnuť :grinning: :grinning:

že telocvik....ja umriem s teba :grinning: :grinning: :grinning:

veru je to riadni osol spomalený....ako sa volal ten somárik v macko pú?...tak tak nejak :grinning: :wink:
12. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo toto ma fakt nebaví....hodinu čakať

idem ja spať...pokial spinkaju aj detičky..... :wink:

dobru nocku :pensive:

deni príd aj zajtra...aj ty aninka..... :slight_smile: ...čaute
12. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nemám doma žiadnu :confounded: :grinning: len alpu...... :grinning:
jej, tak to vy bývate zdravučký, ked vám to tak dlho vydrží........my jeme tabletky, lebo z tolkého sirupu niekedy grcká :pensive:
12. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože...ja som mala z účtovníctva štvorky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sem tam sa stalo,že som dostala dvoječku.....ale to len vtedy,keď som opisovala od spolusediacich..pred sediacich a za sediacich :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku, jacka :wink:
aninka, aj ty už balíš????
12. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa žienky s vami....idem kuk panelák....dobrúúúúúúúúúúúúúú :slight_smile: :wink:
12. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak nemožeme byť dokonalé, no nie?????čo by si tí chlapi potom s nami počali? :grinning:
12. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrúúúú.......pojdem aj ja ..... :slight_smile:
12. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééééé...upršané ránko :wink:

noc hrozná.....hrozný kašel má.....ja neviem čo to je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ani jesť nemože ......drobček maličký :frowning2:
13. apr 2010 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ..ja som už hore dáááááávno...neviem spať......deti spinkajú...a ja som si džabla farbu na vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka :frowning2: ......ja už nechápem.........zlatíčko maličké :frowning2: .......určite je z toho mrzutý :pensive: ......zájdeš k doke????...................ja neviem či mám ísť so Sabkou.......v noci mala zvýšenú 37,4....tak ja neviem.....poraď jacka

a u nás svieti slniečko.......no ale tak rátam,že nám pošlete dážď
13. apr 2010 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani....skus je brnknuť čo ti povie...či máš prísť........no ja nemožem ísť...lebo sa tam nemám ako dosať :angry: :angry: ...ale ak ho neprejde tak zajtra budeme musieť.......či sa mužovi bude dať alebo nie :angry: :angry:

jasné že pošlem ...niekedy poobede aby som nemusela isť von......lebo by ma to ťahalo ale nemožem s Peťkom :unamused:

si si ráno farbila vlasy?......nooooo...dobrá si...ja ledva držím oči otvorené..a ty šikovníčka si :slight_smile: :wink:
13. apr 2010 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš,že mám zavolať???......teraz som jej merala...a nemá teplotku....tak ja neviem.....ale vieš čo radšej zavolám čo povie premúdrelá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a čo dávaš Peťkovi na kašel???
13. apr 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: .....aj keď upršané :wink: .............zasa úradujú choroby???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........blbé obdobie.....rýchlučko sa všetci vyliečte :slight_smile: .....
13. apr 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len zavolaj....budeš sa citiť lepšie že si niečo spravila :wink: ....potom daj vedieť

dávam mu Tussin....mám aj stoptussin baby...ale ten je na figu borovú.........iné nemám..... :confounded:

ahoj leni.....dakujeme.....................dufam že u vás neúradujú
13. apr 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a je niekto u vás chorý????.........alebo žeby niečo na Peťka prišlo vzduchom........
13. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nikto......a ani nikam nechodíme len tu sme.......takže už len čakám kedy začne kašlať aj Maťko ...si možem hodiť mašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ak ochorie moje tretie dieťa......tak....... :angry:
13. apr 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu jacka zavolám... :slight_smile:

leni ahoj.....mala si fofry v práci???
13. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si tááák dala kávu.......juj hroznu chuť som dostala :frowning2:

ešte spinkáte ....mne už spinká len čakám kedy ho kašel zobudí :frowning2:
13. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už pijem druhú :slight_smile: ...aj za Teba jacka :slight_smile: .....ale veď capucino si môžeš dať,či???....sesterka kojí a pije capučko...ideme za hvílku von..takže Sabuška bude spinkať v kočíku :slight_smile:
volala som dokine..tak vraj to asi bude od zúbkov,keď ani nekašle,nesoplí...ak náhodou ešte bude mať cez deň teplotu,tak nech prídeme..a ak nie...tak zajtra do poradne....som zvedavá koľko moja mancika váži :grinning:
13. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem či ideme von..lebo moja krásavica si strčila palček do pusy a spííííííí :dizzy_face: ...
13. apr 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok