Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. apr 2010

hej kapučko?......hádam si spravím meltu...... 😉

no dufam že teplotka klesne....... 😉 ...aj jej niečo dávaš?....že je lepšie ked si volala?...... 😉

ja neviem či máme isť von.......neprší......tak fakt netuším 😅

leninka75
13. apr 2010

veru aninka fofry........idem dnes večer na dva dni do Olomouca na školenie, tak som musela zariadiť 1000 vecí.....a aj doma 😝 ...........koľko už máte zúbkov aninka??

a Peťko jacka???......koľko má zúbkov?

jacka
13. apr 2010

leni dav dolné zúbky....

Peťko už celu hodku spinká.....dufam že je len unavený 😒

aninka29
13. apr 2010

leni my ešte nemáme ani jeden jediný zúbok 🙂 ...nooo...tak to ti nezávidím...bude sa ti odchádzať ťažko,že ☹ ☹ ☹

jacka,Sabuška dnes nemala teplotu.....a v noci mala 37,4...nedala som jej nič

nakoniec sme vonku boli...Sabušku som preložila,obliekla...jasné,že sa zobudila...ale v kočíku hned zaspala...a spí ešte teraz

idem deťom urobiť špagety

jacka
13. apr 2010

my sme neboli vonku ..leje...nemusím ho doraziť....a ani Maťko ochorieť......vola aj muž je ho bolí hrdlo...tak ..to si viem predstaviť 😀 😀

tak to už nemá vysoku pokladík moj 🙂...statočná je..telíčko bojuje 🙂

s čím si robila špagety?

si dobrá..ja by som ho nebudila......však pol hodku ako zvykne by som vydržala......tebe dlho spinká..... 🙂

aninka29
13. apr 2010

leje?...aj nám sa slniečko kamsi stratilo....je zamračené...tak čakám aj ja dážď 😝

špagety s kečupom a syrom 😝 ...nechce sa mi nič 😝 ....jacka....myslíš,že už môžem dať Sabuške syr? 😕 ...ja neviem

a ty si čo fajne varila?

aninka29
13. apr 2010

dnes som nejaká fakt lenivá.....najradšej by som hodila šlofíka 🙄 ...robota stojí 😝 ..akurát som vyluxovala kúpeľňu,záchod.....a hodila som do prania 😝

jacka
13. apr 2010

no..Peťko zas spinká...vyreval sa ako sa dalo....Maťko mi prešiel po rukách ..takú dostal..... 😠 ...má hádam zakázané všetko čo sa dalo.....v tom hneve som mu hádam dovolila len dýchať

syr.....no obsahuje dosť soli a na tie malinké obličky taká záťaž.......ja osobne by som nedala....vlasten som ani Maťkovi dlho nedávala......čo som vlastne mohla tie neudené

nič...mali sme ešte morku ..spravila som už len cestoviny a pomiešala......a Maťko vyjedol len cestoviny mäsko nechal 😝

zajtra budem roibťfrancuzke zemiaky...brusim si na mne zuby 😀 😀 ....dávno som ich nejedla 😀 😀 😉

jacka
13. apr 2010

ja som tiež povysávala......úúúúúúúúúúplne zbytočne......Maťko vsypal sušienky ...tak sme chodili ako bocian 😠

som musela zakuriť taká kosa je .....brrr.....len 8 st je vonku....šibnutý apríl 😒

leninka75
13. apr 2010

mňam aké maškrtky varíte........veru aj francuzáky by som si dala, ja ich moc často nerobím, ale asi začnem 😉 .........fuj tak sa tu rozpršalo........to bude paráda ak zaspím vo vlaku a zobudím sa v Prahe 😀 😀 😀 😀 .........

jacka
13. apr 2010

leni ved ty tam budeš mať ine fajnotky.....nemusíš variť 😉

to ideš rovno z práce ?........že v Prahe? 😀 😀 aspon si pocestuješ 😀 😀 😉

aninka29
13. apr 2010

pršííííííííííííííííí 😝

aninka29
13. apr 2010

leni a ideš sama,či?

leninka75
13. apr 2010

veru rovno z práce ☹ .....už teraz som zakapatá.......
aninka idem s jedným fešákom 😉 .....zatiaľ som ho nevidela, len si telefonujeme 😀 ........

jacka
13. apr 2010

áno aninka tak dorazilo?...... 🙂

tak s fešákom...muž asi o ňom nevie ......daj číslo na muža....... 😀 😀 ..... 😉

jacka
13. apr 2010

idem dať Peťka von na chvilu aj Maťka šupnem na dvor lebo sa tu s nimi zbláznim 😝 .........neviem či robím dobre......a neviem či som dobre videla...Peťkove vrchné zúbky........ale asi mi tu už hrabe 😀 😀

jacka
13. apr 2010

leni kedy odchádzaš?

leninka75
13. apr 2010

vie, že ide nejaký chlop...........ale veď ma tam sám posielal, tak idem 😀 😀 😀 ............na to číslo .09xxx 245x............. 😀 😀 😀 😀 😀 .............

jacka
13. apr 2010

no že dik za číslo 😀 😀

jacka
13. apr 2010

a vie že je mladý zajačik?..... 😀 😀

leninka75
13. apr 2010

len ich trošku vyvetraj.......žeby fakt zúbky???..........17:42 mi ide vlak zo Žiliny.............sa mi nechce v takom počasí, tak by som spala 😔 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
13. apr 2010

nebudem mužovi zasa všetko vešať na nos!!! 😉 .........tam nech sa stará o dieťa a basta......ja sa trošku odreagujem 😀 ......šak aj on pôjde za chvíľu preč a na dlhšie ako ja...........

jacka
13. apr 2010

však idem..ale dnes ma tak ten starší vytáča.... 😠 ...od rána 😠 😠

ja neviem niečo sa tam tlačí ale nič necitim...... 🙄

jacka
13. apr 2010

to dosť neskor...budeš tak dlho v práci?

aninka29
13. apr 2010

leni tak šťastnú cestu 🙂 ...fešák......no super.......budeš mať super spoločnosť 😉 🙂 🙂 🙂

denisenko
13. apr 2010

ahojte, ten dážd nám neposielajte, prosím....už aj nám sa začalo poobede zmrákať 😖
jacka, to malinký kašle? chudatko, tak to už sa určite nevyspí...... 😖 denisko je v pohode, ale tie mandle sú stále biele.....zajtra ide na kontreolu, ale chcem ho šupnuť ráno do školky, dva dni som ho mala so sebou v robote a už som šedivá a robota stojíííí..... 😝
leninka, tak sa ideš vyžiť, čo??????
aninka, syr asi ešte nie......... 🤐 a 🤐 ešte stále tlamička bezzubá?také sú najkrajšie... 😀

leninka75
13. apr 2010

ďakujem aninka 🙂 ...........snáď bude dobre.............majte sa krásne, lúčim sa do piatku, ale možno vás prekvapím aj z ďalekej cudziny 😀 😀 ............máme ešte s mužom rande v meste, odprevadí ma ku vlaku a hajde domov ku Lilke 🙂 .........pa, pa

denisenko
13. apr 2010

šťastnú cestu, Leni 😉

denisenko
13. apr 2010

ozaj, aninka, čo hovoríš na to, že sa novembrovky /tatuška/ osukromničili?

aninka29
13. apr 2010

pa pa leni 🙂

deni noo...bedky jedne.....sa zamkli 😀 😀 😀 .......nebudeme vedieť čo,ako,prečo ,kedy,načo,začo😀 😀 😀

idem deťom prichystať večeru......sebe veci na cvičko.......okúpať ich...uložím Sabušku a padám 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre