Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

tatuska1
13. apr 2010

sorryyyyyyyyyyyyyyyyyy ale to tak bilo do oči ten príspevok!!!!!!!!!!!!!
kmotruš máš pocit,že ti niečo tajím??????ha?????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no tak aby si dnes nešla pešo-busom jó,moja krásavica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵
pa večer!
a prepáčte!!!!!!!!!!!!!!!

denisenko
13. apr 2010

tak skoro spinkať?????? 😒
veru aninka, malokedy odchytím sestru na skype a takto 😒 som všetko vedela, aj fotky kukla a včuľ čo?musím od nej hádam vydrankať heslo 😀 😀 😀

denisenko
13. apr 2010

jej,tatuš to nebolo osobnéééé 😀 😀 😀 😀 pozdrav sakuru 😉

tatuska1
13. apr 2010

denisenko to nieje na heslo aspoň ja som nič nedávala asi tá čo otára tú tému tak ťa tam napíše a tak sa tam dostaneš 😕 asi
dúfam,že sa nehneváte!!!

denisenko
13. apr 2010

neva ☹ 😅

jacka
13. apr 2010

aninka tak príjemné cvičenie..a...relax 😉 ...........................................................................................................................................................

deni....nemáš koho šmírovať? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

však aj my sa možeme osukromničiť.... 🙂

leni,..,,...tak šťastnu cestu...hádam už sedíš vo vlaku....tak nás prekvap 😉

jacka
13. apr 2010

to ako napísalo? 😅 😕

jacka
13. apr 2010

dnes ma tak vytáča.....radšej zmiznem 😝

leninka75
13. apr 2010

prekvapenie 🙂 .......hlásim sa z ČR.........išla som ževraj expresom, ale išiel pomalšie ako osobak......dobru nôcku...pa 😔

aninka29
14. apr 2010

dobré ránko 🙂 ...leni to je teda prekvapko 🙂 🙂 🙂 .......ale šťastne ste dorazili 🙂 ......a feši ako???

pani novembrová...vy čo tu robíte ??? 😀 😀 😀 ....aaaaale...noooo....ja viem že pre do mnou nič netajíš 🙂 ..ale tak vieš...chceli sme trošku s deni šmírovať aj u vás 😉 😀 ...ale ako vidím,aj ty chodíš šmírovať k nám...si myslíš,že pred tebou niečo tajím???....len aby si nešla nabudúce pešibusom ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

žienky ,budem chorá 😝 ..včera ma začalo pobolievať hrdlo....dnes je to už horšie....je mi zima,len sa trasiem..to je zlé znamenie..a inak ja som dili 😝 ..veď dnes je streda......a ja na poradne chodím vo štvrtok......ale viete čo,idem k tej lekárke dnes...Sabuška začala pokašlievať včera večer......tak radšej idem,nech jej dá nejaký sirup,alebo niečo....nechcem aby jej trepala atb 😠 ..a pozrie aj na Simonku...lebo tá huhňavo rozpráva,nezaberá nič...všetko jej stojí v nošteku....a v noci ťažko dýcha.....a včera večer mi už vraví,že to už nevydrží ☹ ..moje krásne.
zavolám dokine,že prídem neskôr a nech ma láskave vezme hneď 😝 ....pretože ako na potvoru nie su rodičia doma....má prísť sestra o tej desiatej....majú prísť roboši/čo asi neprídu,lebo prší/...a ani nechcem so sebou trepať k lekárke Anetku...som rada,že je teraz v pohode 🙂
cvičenie v poho.....nevládala som asi viac ako minule....proste,moja kondička v prdeli 😝 ...ale tak snažím sa......prestávka je jedna,aj to taká dlhá,že do seba dostanem glg vody a už ideme 😝 😀

jacka
14. apr 2010

dobré ránko.....

leni riadne prekvapko 🙂 ...teším sa 😵

jacka
14. apr 2010

aninka u nás detto........všetci tu kašlu a tečie im s nosa.........zavolám dr. nech mu niečo poradí...bude mať radosť...že zase volám 😅 .................ale našťastie teploty nie su........aj tak jej cinknem.........mne našťastie nič nie...tak tu možem obskakovať moje tri deti....lebo muž má niečo aj na obed...to zas príde v noci domov 😠

aninka29
14. apr 2010

ahoj jacka....tak aj vy ste na to,tak ako my ☹ .....to je fajn,že aspoň ty si v pohode........mne je strašne blbo.......treští mi v hlave 😝 ..ani prehltať poriadne neviem 😝
aj ja som rada,že Simuška nemá teplotu....mala iba raz zvýšenú pred pár dňami...a Sabuška,tiež nemá už druhý deň v podstate......ale idem,idem.....Simuške dá určite atb 😝

jacka
14. apr 2010

aninak tak nech sestra šťastlivo dojde v takomto poačasi hnusom

aninka29
14. apr 2010

tak volala som dokine..tak máme prísť o dvanástej....aby nás hneď vzala 🙂 ..takto sa mi to páči 🙂

sestra dojde okolo desiatej...ide vlakom....a vraj sa sem potom dotrepe busom...že pre ňu nemusíme ísť...tak nech sa páči...keď sa jej chce po tom daždi 😀

aninka29
14. apr 2010

inak tie peniaze,čo dala na vlak,sem a tam...tak to mohla ísť kludne lietadlom..a do dvoch hodín by boli tu a potom doma.....ale bojí sa bedka lietadla 😝

aninka29
14. apr 2010

rysuje sa nám pekná dovolená v lete .....tááák na 70%......uvidíme podľa manžu...kedy,ako 😒 ...ani letenky si nemôžme dopredu objednať...a koľko by sme ušetrili 😝

aninka29
14. apr 2010

čo dnes varíte???...ja urobím francuzáky..a manžovi snáď nejaké mäso,keď sa mi bude chcieť 😀 .. skôr nie ako áno 😀

idem sa pustiť do upratovania

jacka
14. apr 2010

aj ja som volala.........nik mi to nevíha 😠 ...skusim neskor...škoda ked je muž doma som mohla využiť 😝

mne sa už pečú.....francuzáky.....a polievku paradajkovu som robila včera.......

a kde aninka sa vám rysuje dovolenka

jacka
14. apr 2010

tak som sa dovolala ...cítim sa teraz ako debil 🙄 ..že kašle trvá aj týžden a nie len tri dni 😔 ..by som sa niekam skrtkovala 😔 😅

denisenko
14. apr 2010

no, samé prekvapká....... ☹
jacka, to akože ked tri dni kašle a je v poriadku? a ked bude kašlať týžden, tak potom to budú riešiť? to u Peťka? však je malé bábatko......chudatko 😔
aninka, aj na mna sa od Deniska niečo nalepilo, čo už....zase to prechodím... 😝 ako si pochodila u dokiny?
leni, tak super.......sa ti chcelo tak neskoro písať? pekné od teba 😀
Denisko už bol dnes v školke, som si oddýchla 😀 ale len do dvanástej, som zdrhla z roboty.... 😀 😀 😀

denisenko
14. apr 2010

no, nikto nikde...... 😉 idem variť obed na zajtra.....sa mi nechce, ale chlapi chcú jesť 😝
mám v mrazáku kapustovú polievočku, výbornú.......mnam, len vytiahnuť a restovaná pečienka s ryžou sú za chvílku...ale to ja nemusím 😝
a daždu tu len tak visia nohy, aninka, poslala si??????? 😠 😀

aninka29
14. apr 2010

mamky..sme doma...Simuške nasadila atb......vraj je celá zahlienená ☹ ...a Sabuška je v poriadku....urobili jej pre istotu CRP....tak som rada
jacka..............som teraz nepochopila asi .............to máš ísť s Peťkom k dokine až po týždni??.....či ako?....

aninka29
14. apr 2010

deni ja som neposlala nič...to jacka poslala aj k nám aj k vám 😀 😀 😀

aninka29
14. apr 2010

sestra je už tu...a huráááááá v piatok odchádzajú 🙂 🙂 🙂 🙂 .....teším sa.......Anetka mi bude chýbať.....ale neviem sa dočkať toho kľudu 🙂 🙂 🙂
a aj manža dorazí dnes večer domov..... 😵

jacka
14. apr 2010

dobre si pochopila...ak do týždne neprejde kašel tak mám prísť.......chuda....ani spať nemože čo ho budí....kázala kupiť sinopret...či ako sa to volá vraj by mu mohlo presjť......tak dávam aj Maťkovi tomu sa už aj solpíky pustili tak čakám kedy začne vrieskať že ho štipe pod nosom....nuž chlap musí šomrať 😉

jacka
14. apr 2010

neboj nič aninka ešte ti bude chýbať........aspon sa so Simkou zabavila.......

no super ..si tušila že jej dá atb..........tak sa skoro vyliečte.....

jacka
14. apr 2010

tedááááá...ja posielam len počasie a nie choroby.....čo si to o mne myslíte 😠 ................. 😀 😀 😀 😉 ...ale ak chcete...máte mať 😀 😀

jacka
14. apr 2010

jááááááááááj zle som pochopila............berem späť.....som tu zazrela u nás na sekundu slniečko 😉 ...chceli by ste?

jacka
14. apr 2010

tak teraz som sa fakt nas...la 😠 ...kupili sme nový vysávač a nejde mi tam odsávačka 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre