• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
jacka sinupret :wink: ..aj ja to dávam Simuške :slight_smile:

bože,to počasie ma ubíja neskutočne :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................bola som s mamou v meste,furt niečo vybavuje,rieši....a mám mini mini minimum oleja v aute :confused: ....chjáj,ešte šťastie,že manža dnes dojde domov....a doleje mi to tam...ja by som sa do toho nepustila :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ..............juj chúďatká maličké choručké!!!!..............

teda jacka to čo má znamenať, že až po týždni sa máte ukázať!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: ...................si mala ísť aj tak......

deni to asi všetky tak prechodíme choroby :frowning2: ....................ani nepamätám kedy som naposledy ležala pri chorobe v posteli :unamused:

to bol dnes deň!!!!......od 8:00 do 18:00 školenie s malými prestávkami........taká som unavená, že až......pôjdem si niečo dať papať, pokecám s mužom a šup do hajan....
14. apr 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prekvapko :wink: :dizzy_face:

mala som.....no čo už.....tak mi treba...moja chyba......do týždna to hádam prejde....inak som tam pečená varená :angry:

božinku to ani ja veru neviem kedy som vyležala chorobu :sweat_smile:

dufam že ten sinupret je dobry.....a zaberie...len škoda že Peťko mi ho vypluva :frowning2:
14. apr 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ešte že máme doma chlapov..nech sa aspon o olej postaraju :grinning: :grinning:

tu bolo čudné počasie......lialo a v tom slnko svietilo........potom taký lejak......hádam zajtra bude krajšie počasie..objednávam si slniečko :sunglasses: :sunglasses:
14. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku......... :slight_smile: :pensive:
14. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú.....ja ešte budem strašiť, čakám na muža, kým uspí Lilku..... :wink:
14. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko......

leni..som nevedela že si tu boli by sm,e pokecali :dizzy_face: ............no ako prežívaju bez teba....

aninka akú ste mali noc....muž dorazil? :slight_smile:
15. apr 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:

jacka áno,manža dorazil :slight_smile: .....u nás teraz prestalo pršať.....ale hnus vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a hlásia dážď aj zajtra,cez víkend má byť vraj pekne....a potom zase dážď :stuck_out_tongue_closed_eyes:

noc bola v pohode......Simuška už tak nechrapčala...asi jej trošku pomohli kvapky do nosa,čo nám predpísala dokina..pamycon

a vy ako jacka???
15. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
. :slight_smile: :wink: .....................................................................................................................................................................................................................................

dala som pár foto tak kuknite....... :wink:
15. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne jacka...krásni sú chlapci...len bozkať a objímať ich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Peťulko tak krásne sedí???...ja odpadnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...Sabuška ešte nesedí sama bez opory :frowning2:

a tie zúbky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás vyšlo,ale po chvíli aj zašlo slnko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
15. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes má Sabuška presne 8 mesiacov.......moja tuľka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželám .....letí ten čas neuveritelne.... :frowning2: :wink:

veru sedí...a bacne len ked do neho "niekto" strčí :angry:

tu leje a leje.....neviem či mám ísť s nimi aspon na dvor....chytám ponorkovu nemoc :pensive: :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aninka :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sninka hod aj ty fotečka nech sa pokochám kočkami :slight_smile:
15. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a u nás teraz krásne svieti slniečko :sunglasses: ....posielam jacka aj k vám..snáď dorazí :slight_smile:

takže Sninka :grinning: ...dobré......žeby som si upravila meno?? :grinning: :grinning: :grinning:

tááák sa tešííííím...Sbuške som poriadne prezrela pusinku...u nej je to obtiažne...lebo furt ten malý jazičisko vyplazuje.....a trčí jej dole taký malý ždíbok zúbka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to asi preto mala tie teplotky :slight_smile: ...........a skúšala som ju dávať sadnúť samu bez opory,tak vydrží chvílinku sedieť....ale opiera sa o jednu rúčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...moje kuriatko
15. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sbuške.....Sabuške :grinning: .....jacka si ma nakazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som ti kadejako skomilola ale takto to ešte teda že nie :pensive: :wink:

to je super že máte už zúbok :slight_smile: .........mna včera tak kusol ked som ho kojila ..že teraz ked ho priložím tak sa normálne bojí :pensive: :sweat_smile:

neva že opiera.....aspon nebacne :wink: .....však ju pofoť :slight_smile:

nakazila ?...žeby na taku dialku? :grinning: :grinning:

dakujeme za slniekčo ešte nedorazilo.........ale už nepršííííííííí..juchúúúúú
15. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak sa nám vyjasnieva......hádam dorazí slniečko.....pojdeme aspoň na dvor......trochu čerstveho vzduchu sa nadýchať... :wink:

tie moje preklepy si nevšímajte....... :pensive:

konečne mi Peťko zaspinkal.......od pol9 bol hore...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase prší....a ako :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ten vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a opäť svieti slniečko :sunglasses: ...ach..to aprílové počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes je tu nejak pusto......deni má v piatok narodeniny......žeby si už oslavovala moja??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..dakujeme :wink:

sme boli vonku aspoň na chvilu a akurát vyšlo slniečko tak som si spomenula na teba ...že si nám pekne pobosorovala :wink: :slight_smile:

asi je už niekde pod stolom :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dnes je tu pusto.....

letty u svokruši :slight_smile:

deni nezvestná :pensive:

leninka v zahraničí nám tu urobila prekvapko :wink:

a tu sme asi všetky.....či?
15. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak jacka :wink:

deni pod stolom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....to je ale jedna....a nás nepozve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa na dnes lúčim....idem za chvílku cvičiť.....tááááák sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hrdlo ma bolí neskutočne.....

papa moje krásne :dizzy_face:
15. apr 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo.....tady vorel, tady vorel..... :grinning:
15. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ospravedlnujem, ja dneska nestíham......do pol tretej v robote, školka, domov na obed, okúpať denisa, upratať, okúpať seba a na pol piatu sme boli k doktorovi objednaní, tak sme to spojili s nákupom a už som túúúúúú.......
denisko je už úplne v poriadku, taká som rada :wink:
idem vás prečítať.... :wink:
15. apr 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, krásny výraz...tuľka....aj my blahoželáme aj k 8 mesiačikom, aj k prvému zubáliku.... :wink:
jacka, ja si zaklopem....my máme pekné počasie stále a to hlásili dažde.....nejako nás to zatiaľ minulo :grinning:
ozaj, Peťko ešte kašle?som to nejako prehliadla.....
15. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau deni :slight_smile:

len čítaj nevieš čo ťa čaká :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

aninka tak si pekne pocvič....porelaxuj....a hlavne nebud choručká :wink:

dnei super že ste zdravučký...aj my budeme čoskoro :slight_smile:
15. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťko už len ked leží...a Maťko vkuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a sopílky vysávame ................... :unamused:
15. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu? tomu menšiemu, že? či vysávaš aj velkému?
15. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no menšiemu...... :wink: ....velkáč no čosi...pekne do vreckovky :wink:
15. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok