• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
aj my tak.....ale vždy len jednu dierku....ešte že má 21 vreckoviek vždy pripravených v posteli......sú presne zrátané :grinning:
15. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto to ráta?....... :wink:
15. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rád chodí do školky?
15. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dať Maťka do hajan :wink:
15. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, rátam ja...a on tiež vie, ktorá mu chýba...... :grinning:
školku má rád, aj deti jeho....ale vždy vykrikujú....denisova mama ide, denisova mama ide a...mami, pozri, denisova mama....
som populárna.... :grinning:
ja tu ešte budem....
15. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpadávam.....musím do postele ledva kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku :pensive:
15. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja....dobrú nocku :wink:
dám si niečo dobré, lebo zajtra prac :wink: ujem....ale pod stolom nebudem...nebojte sa.....iba ak pod postelou :grinning:
dobrú noc,zajtra som tu jak na koni....na koni :grinning:
15. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....... :slight_smile:

tak budem prvááá.........deni všetučko naj naj naj........veľa zdravíčka ,šťastíčka a euráčikov........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky...deni všetko naj naj naj na svete ti prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes nejak nestíham či čo.......od rána niečo robím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka ako Peťulko???...neustal trošku ten kašeľ???
16. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem deni napísať aj na fb :wink: :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......nestíhačka dnes :frowning2: .......tí moji dvaja to prežili bez ujmy na zdraví :grinning: ..........len muž sa divne tváril keď som prišla, nevedela som či sa teší či je naštvaný, že som už doma :grinning: :grinning: :grinning: .................

deni všetko najlepšie k narodeninkám, veľa lásky, zdravia a poslušných chlapov !!!! :wink:
16. apr 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile:
no tak hádam sa tešil ked ste spolu neboli........určite si im chybala :wink: :slight_smile: .............a teraz si kde?

aninka......tak kašle fakt len ked spinká.......ale tie spoliská...každu chvilu vysávam :pensive: ...chuda kde sa mu tolko toho berie :sweat_smile: .......................a vy aninka...ako ma máte?......sestra je ešte u vás?
16. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v robote........a tie sople, to normálka vysavačom????????? :confused: :confused: :confused: :confused: ...........
16. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu nova a pridavam sa trosku do vasej debaty mozem?
16. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
risska ahoj,vítame ťa u nás :slight_smile:

jacka,sestra je ešte u nás...dnes večer ale odchádzajú.....

leni ahoj......všade dobre,doma najlepšie,že :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,este sa tu dobre nevyznam tak ani neviem pozriet odpovede :wink:
16. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aninka, svätá pravda!!!!!!.......hlavne moja postielka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......

vitaj u nás risska :slight_smile: .........porozprávaj nam o sebe :wink: ......neboj, o chvíľu sa do toho dostaneš a budeš závisláčiť ako my :grinning:
16. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka75 mam 26 a 11 mesacneho chlapceka som z rv,hladam niekoho na pokec lebo na tich facebookoch a pokecoch nikdy nikto nieeje ked aj ja :wink:
16. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháá...risskaa...ja som si myslela,že máš také staré bábo ako naše...ale veď neva :wink: ...my veľmi radi privítame novú maminu :slight_smile:
16. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy mávaš čas na kecanie???? :slight_smile:
16. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mi mali spinka inak nie :sunglasses:
16. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
risskaa a ako sa volá tvoj drobec? :slight_smile:

my ideme zajtra do los maďarskos na nákupy...tak dúfam,že nebude pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ani veď má skoro ako ty a jacka :wink: ..............no nič babuľky padám dom.........pa, pa a pekný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aninka29 no to uz bi som chcela,lebo ten moj mali šinter nmoze byt z oci ani na minutu
16. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo leni skoro :slight_smile: ...som rada,aspoň nám risskaa možno v niečom poradí,keďže sú starší :slight_smile: ..

ahoj leni,aj ty si uži víkend :slight_smile:
16. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka29 MIGELKO,zvlastne meno vsak?,ako citam cakas babetko,
16. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka29,ja vam?alebo vy mne hahaha
16. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Migelko.....zaujímavé meno..... :slight_smile: .......aaaa......kde si prišla k tomu menu??...žila si v zahraničí,či manža je zo zahraničia???

ja a bábo...nieeeeee.....ja som už skončila..mám dve kočky...trojročnú a osemmesačnú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak to som pozerala zle,nie nikto niesme zo zahranicia to moj priatel si daval stale prezivku miguelitto a prischlo to nazmu malemu :wink: hm aj ja rozmyslam tak o 2 roky ze bisme nieco prichystaly malemu,braceka alebo sestricku :grinning:
16. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka29 vydim ze aj ti si okolie kosic?ja som v ke byvala 20 rokou
16. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok