Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
15. apr 2010

aj my tak.....ale vždy len jednu dierku....ešte že má 21 vreckoviek vždy pripravených v posteli......sú presne zrátané 😀

jacka
15. apr 2010

a kto to ráta?....... 😉

jacka
15. apr 2010

rád chodí do školky?

jacka
15. apr 2010

idem dať Maťka do hajan 😉

denisenko
15. apr 2010

jacka, rátam ja...a on tiež vie, ktorá mu chýba...... 😀
školku má rád, aj deti jeho....ale vždy vykrikujú....denisova mama ide, denisova mama ide a...mami, pozri, denisova mama....
som populárna.... 😀
ja tu ešte budem....

jacka
15. apr 2010

odpadávam.....musím do postele ledva kuk 😝

dobru nocku 😔

denisenko
15. apr 2010

tak idem aj ja....dobrú nocku 😉
dám si niečo dobré, lebo zajtra prac 😉 ujem....ale pod stolom nebudem...nebojte sa.....iba ak pod postelou 😀
dobrú noc,zajtra som tu jak na koni....na koni 😀

jacka
16. apr 2010

dobré ránko....... 🙂

tak budem prvááá.........deni všetučko naj naj naj........veľa zdravíčka ,šťastíčka a euráčikov........ 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂

aninka29
16. apr 2010

ahojte maminky...deni všetko naj naj naj na svete ti prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dnes nejak nestíham či čo.......od rána niečo robím 😝

jacka ako Peťulko???...neustal trošku ten kašeľ???

aninka29
16. apr 2010

idem deni napísať aj na fb 😉 🙂

leninka75
16. apr 2010

ahojte......nestíhačka dnes ☹ .......tí moji dvaja to prežili bez ujmy na zdraví 😀 ..........len muž sa divne tváril keď som prišla, nevedela som či sa teší či je naštvaný, že som už doma 😀 😀 😀 .................

deni všetko najlepšie k narodeninkám, veľa lásky, zdravia a poslušných chlapov !!!! 😉

jacka
16. apr 2010

ahoj leni 🙂
no tak hádam sa tešil ked ste spolu neboli........určite si im chybala 😉 🙂 .............a teraz si kde?

aninka......tak kašle fakt len ked spinká.......ale tie spoliská...každu chvilu vysávam 😔 ...chuda kde sa mu tolko toho berie 😅 .......................a vy aninka...ako ma máte?......sestra je ešte u vás?

leninka75
16. apr 2010

som v robote........a tie sople, to normálka vysavačom????????? 😕 😕 😕 😕 ...........

risskaa83
16. apr 2010

ahojte som tu nova a pridavam sa trosku do vasej debaty mozem?

aninka29
16. apr 2010

risska ahoj,vítame ťa u nás 🙂

jacka,sestra je ešte u nás...dnes večer ale odchádzajú.....

leni ahoj......všade dobre,doma najlepšie,že 🙂 🙂 🙂

risskaa83
16. apr 2010

dakujem,este sa tu dobre nevyznam tak ani neviem pozriet odpovede 😉

leninka75
16. apr 2010

veru aninka, svätá pravda!!!!!!.......hlavne moja postielka 🙂 🙂 🙂 .......

vitaj u nás risska 🙂 .........porozprávaj nam o sebe 😉 ......neboj, o chvíľu sa do toho dostaneš a budeš závisláčiť ako my 😀

risskaa83
16. apr 2010

leninka75 mam 26 a 11 mesacneho chlapceka som z rv,hladam niekoho na pokec lebo na tich facebookoch a pokecoch nikdy nikto nieeje ked aj ja 😉

aninka29
16. apr 2010

aháá...risskaa...ja som si myslela,že máš také staré bábo ako naše...ale veď neva 😉 ...my veľmi radi privítame novú maminu 🙂

leninka75
16. apr 2010

a kedy mávaš čas na kecanie???? 🙂

risskaa83
16. apr 2010

ked mi mali spinka inak nie 😎

aninka29
16. apr 2010

risskaa a ako sa volá tvoj drobec? 🙂

my ideme zajtra do los maďarskos na nákupy...tak dúfam,že nebude pršať 😝

leninka75
16. apr 2010

ale ani veď má skoro ako ty a jacka 😉 ..............no nič babuľky padám dom.........pa, pa a pekný víkend 🙂 🙂 🙂

risskaa83
16. apr 2010

aninka29 no to uz bi som chcela,lebo ten moj mali šinter nmoze byt z oci ani na minutu

aninka29
16. apr 2010

noo leni skoro 🙂 ...som rada,aspoň nám risskaa možno v niečom poradí,keďže sú starší 🙂 ..

ahoj leni,aj ty si uži víkend 🙂

risskaa83
16. apr 2010

aninka29 MIGELKO,zvlastne meno vsak?,ako citam cakas babetko,

risskaa83
16. apr 2010

aninka29,ja vam?alebo vy mne hahaha

aninka29
16. apr 2010

Migelko.....zaujímavé meno..... 🙂 .......aaaa......kde si prišla k tomu menu??...žila si v zahraničí,či manža je zo zahraničia???

ja a bábo...nieeeeee.....ja som už skončila..mám dve kočky...trojročnú a osemmesačnú 🙂 🙂 🙂

risskaa83
16. apr 2010

aha,tak to som pozerala zle,nie nikto niesme zo zahranicia to moj priatel si daval stale prezivku miguelitto a prischlo to nazmu malemu 😉 hm aj ja rozmyslam tak o 2 roky ze bisme nieco prichystaly malemu,braceka alebo sestricku 😀

risskaa83
16. apr 2010

aninka29 vydim ze aj ti si okolie kosic?ja som v ke byvala 20 rokou

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre