• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
juj mojka tak to ja budem už spinkať....... :grinning: :wink:
18. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem .,......preto chcem zajtra skočiť k dr...ak ho to neprejde :frowning2:
18. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem......muž mi trhá pc............ :angry: :angry: :angry:

dobru nocku :slight_smile: :pensive:
18. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedaj ho..... :angry:
dobrú noc..... :wink:
18. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile: ...som si privstala,aby som si v klude vypila kafé :slight_smile:

idem si vás najprv prečítať
19. apr 2010 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,ja som si to fakt nevšimla.....leninkaaaaaaaaaaaaaaa naša krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..tfuj,tfuj,tfuj.....tak to vyšlo...tešííííííím sa strašne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..nech je všetko tak ako má byť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

deni...bola by si radšej keby som sa vrátila,či ee???hmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: ...jacka nepredali.....kto by ma chcel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

v Maďarsku sme strávili skoro celý deň,doma som potom upratovala,varila,prala atď.......v nedeľu ráno sme šli na opekačku s kopou známych a deťmi...to sme boli tiež celýýýý deň..domov som prišla mŕtva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..večer zbaliť muža a šiel pa......dnes ráno idem zase niečo vybaviť....okolo obeda idem so Simuškou na kontrolu......a ta dáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..kašle aj Sabinka :frowning2: ......ale ten kašel asi chytila odo mňa.....dusí ma strašne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky a ten zúbok čo som si myslela,že už trčí Sabuške ten ždibik...tak je fuč :confused: :grinning: ..zmizol :grinning: ..takže je ešte stále bezzubá :grinning:
19. apr 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko........

ahoj aninka....som rada že žiješ..... :wink: .......................akože zmizol? :confused: :sweat_smile: ...........
19. apr 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka...no zmizol :grinning: .....asi som to ja zle prezrela,a to biele nebol zúbok,ale biele navreté ďasienko......ale to je znamenie,že už pomaličky pôjdu zúbky von :slight_smile:
19. apr 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že akty X......detektív karol hladá zubok... :wink:
veru zachviločku bude vonku...moja..aj jej to natieraš?...je aj podráždená? :frowning2:

a kde je naša druhá tehoška...ako sa má? :slight_smile:
19. apr 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akty x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...

pršííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bola som v meste na skok........o dvanástej k dokine.....jacka ty ideš s deťmi???
19. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile: ..........tak už to prasklo???!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........ďakujem vám moc, moc :slight_smile:

jacka, kedy ideš k mudre????
aninka, len sleduj.....prvý, kto nájde zúbok dostane nové šaty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............čo ste nakúpili v maďarsku???

naša micka, nám včera vymyslela program........boli sme v Bojniciach v ZOO......nádherný deň bol, tak sme ho fajne využili......inak odkedy som sa vrátila z toho Olomouca, tak Lilka je v kuse na mne nalepená...teda, nie žeby pred tým nebola :grinning: .....ale teraz je úplne....včera som ju ZOO len ja mohla držať za ruku, keď pije čaj, tak mne na kolenách.....a to je takto teraz so všetkým......dokonca mi dobrovolne dá pusu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, pršííííííííí?????????????????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............fuj len si to tam pekne nechajte....
19. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: ..............áno prší,a ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni máš nejaké tehu príznaky???....čo povedala Lilka na to,že bude mať bračeka alebo sestričku?? :slight_smile:
19. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilka ešte nevie, zatiaľ sme jej to nepovedali lebo som spočiatku mala prolémoš, tak som sama nevedela či sa to udrží či nie, a preto som ani vám nič nehovorila........stále papám lieky, ale snáď to už bude OK.......a preto sme ani Lilke nehovorili, lebo ona hneď všetko vykváka v škôlke a potom to vie celá dedina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............no a s bratčekom by bol asi problém, lebo Lilka už asi rok rozpáva o Alexandre :grinning: :grinning: :grinning: ......moja mamina len na mňa pozrela a vedela, že čo je vo veci..........a svokra nevie, tej je to aj tak jedno........možno si všimne o chvíľku brucho.....možno :wink:......
bývalo mi ble, ale negckala som, len žalúdok som cítila v krku...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....to už prešlo.....ale neskutočná únava je stále, tak teraz čakám na tie prívaly energie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............a cítim sa strašne nafúknutá a spuchnutá.......nič z toho som pri Lilke nemala, tak ma to teraz prekvapuje :confused:.................dnes som bola na upírsky odber krvi do 4 ampuliek :grinning:.........na genetické testy, tak budú trošku nervičky :frowning2:...............
19. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko dobre dopadne leni,uvidíš :dizzy_face: ..držím silno silno prsty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....si krvácala leni???
19. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ani, krvácala som :unamused: ........nedostatočná funkčnosť vaječníkov.........stará baba je stará baba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............

ako sa má Sabinka??....ešte kašle???.....a Simka?

jacka, uuuuuu..........čo mudra?????............
19. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taká som nasratá...tak tá píííííííííííííííííp...sestriča nás nechala tračať dve hodky...aj ked som jej povedala že čo a ako....som sa po dvoch hodkách zabalila a vypadal...teraz rozmýšlam či náhodu nejdem zavolať dr. aby nás vzala......juj ...normálne pením :angry: :angry: ani hladná som nie
19. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj stará baba....však medzi nami nie je velký rozdiel :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a sme doma...preplnená čakáreň ľudí....ale nás vzali hneď...sestrička nás videla cez okno..tak ma už čakala pri dverách...som rada...lebo inak tiež zbalila a šla domov...Sabuška v poriadku......hrdlo čisté,tak ak, mám jej dať sirup,Simuška v poriadku,už iba dobrať atb :slight_smile: ...

je hnus počasie,neviem sa do ničoho dokopať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hmm...leni :frowning2: ......ale to si už 12tt..takže by ste už mali byť s bejbinkom za vodou s tým krvácaním....ale zas...nikdy nevieš...ja som pri Simonke tiež krvácala.......som si poležala v nemocke....ty si asi nešla ležať,že???..
19. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka to nie je normálne,že vás s malým dieťatom nechajú tak dlho čakať :angry: :angry: :angry: :angry: ...ja by som už taký čas robila randál s nimi
19. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však také nervy mám na tu dorobenu kravu.....ja by som ju tak pretrhla ako hada :angry: :angry:
19. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninak posielam slniečko...ale len pár lučov...aby aj nám ostalo...nejaké je skupe
19. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...a kedy budu vysledky
19. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby si vedela jacka sa hnevám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ty si určite vedela o leninke že je tehu...hnevám sa,hnevám sa,hnevám sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
pošli,pošli.......tu to vyzerá na celodenný lejak :frowning2: .......ale vraj zajtra má byť slniečko u nás..a dážď u vás.......
19. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááááááááááááá....a skade?.........to si ako na to prišla?.......tak sa len nehnevkaj.....

božinku mna tá zlosť stále neprešla :pensive:
19. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani super že ste zdravučký..bodaj by sme aj my už boli :pensive:
19. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože jacka, to čo sú tam za ťapy!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .................čo ideš robiť???.......pomôžeš si ako vieš???.......

ani aj vy ste boli u mudry??? :confused: ......som nevedela...........no dúfam, že už to bude OK.........neležala som v nemocke.......mám na to taký názor, že ak to má byť tak bude a keď nie, tak ani ležanie bez pohnutia nepomôže...........a nemám zasa takú náročnú robotu........takže som to nechala na prírodu.........doma som sa trošku viac šetrila a teraz to aj tak vyzerá :angry: :angry: :angry:........ ale v sobotu som skúšobne prekopala jahody a je to OK, tak asi zasa začnem normálne fungovať :wink: ..............

krvné výsledky hádam budú najnejskôr o 2 týždne, to idem na sono na vývojové vady....ach, ach to zasa bude :cry:..........inak keby niečo, tak z genetiky hneď volajú domov....................
19. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme leni..na kontrole so Simuškou...

to je hnus vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mňa dusí strašne....idem si asi ja dať nejaký sirup,alebo čo....kašlem jak tuberák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a v noci je to najhoršie...ani spať poriadne neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni a dúfam,že nám budeš postupne fotiť bruško :slight_smile: ,nech vidíme ako rastiete :slight_smile: ......

jacka,tak si nevedela??...no dobre no..tak sa nehnevám potom :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, poznáš sirup SINECOD?........môjmu mužovi zabral skoro hneď.......a to najskôr vyskúšal solmucol, bromhexin, a ešte niečo už neviem :confused: ,,,,,,,,,,,,,,,,nesľubujem tie foto.....na to som lenivec :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok