• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
leni.....akože máš pravdu...čo sa má stať stane sa.....ale zas treba tomu trochu pomocť aby sa maličkému nič nestalo...... :wink: však už vidno bruško tak ked prídeš domkov tak pekne foto a cvak a čup na kona :wink: ....neboj my ťa budeme otravovať...však aninka..... :slight_smile: ....to je také krásne že si tehoška..... :dizzy_face:

musím isť žehliť pokial Peťko spinká....mám na to pol hodku tak mám čo robiť :confounded:

volaju domov.....no moje nervy ....ako sa poznám len čo by mi cinkol mobil už by som sa stresovala :pensive: ..neber si zo mna príklad

aninka moja podla čoho si usudila že viem o leninke.........slniečko došlo...či zabludilo?
19. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ked to tu čítam.....ja som poplietla lieky pre Peťka ..mne dr. kázala kupit sinecod..nie sinupret....kurnik šopa :pensive: ...dufam že su to aspon podobne lieky :angry:
19. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj jacka si zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............tak švihaj, nech to stihneš :wink: ...........tie lieky, no nie som istá, ale asi nebudú podobné :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ...............sinecod je na utlmenie kašľa a sinupret na odhlienenie........bežím domkov pa :slight_smile:
19. apr 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babule.... :wink:
aninka, vitaj...som si už myslela, že ťa tam naozaj predali, taku kočicu :wink:
leninka, konečne si vyšla s farbóu von..... :grinning: pekné od teba, držíme palčiská, nech je všetko ako má byť :zipper_mouth: klop, klop, klop....
jacka, to čo sa ti stalo????????to je prístup, teda na porážku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak, denisko bol včera sám doma s tatinkom....tak viete ako to dopadlo......boli vonku a zmokli.....zas mu tečie z nosa ako z vodovodu.....4 dni bol klud a už zasa......a že nechaj doma chlapov samých :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som sa nas...a, a kupila som mu ten inhalátor, kopu liečikov do toho....kašlať na to, čo to stojí, zas nebudem čakať kým dostane 4O.tky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fakt....aj letty sa stratila????????dúfam, že sa nič vážne nestalo :unamused:
19. apr 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som to stihla....ešte som chcela čo to zašiť..ale.....už je hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja sa už nejdem rozčulovať.......ale ked pojdeme do poradne tak sa spýtam dr. na tento prístup že ma nechá dve hodky čakať s pol ročným dieťatom

juj deni...tak dlho ste zdravý neboli..tak skore vyzdravenie
19. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty je u svokry...šla na tri týždne...ale neviem kedy má prísť :fearful: ..už by sa mohla ozvať :wink:
19. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ako to že všetko vieš??????? :sweat_smile:
19. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja off...dnes len na skok, ešte musím navariť na zajtra a zachvílu zas do práce....už som moje ťažko nadobudnuté zimné dve kilá aj schudla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále nik????? :frowning2: ja už musím iiiiiiiiisť...... :frowning2: :angry: :wink:
19. apr 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu...ale pomaličky idem kupať....teda sprchovať...dosť sú chorý nemusia byť viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak príjemnu prácu deni.... :wink:
19. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
AJ my sme boli dnes u doktorky... Viki je už OK, ale do škôlky pôjde až budúci týždeň.
19. apr 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni papa :slight_smile:

ahojte deni,utka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

konečne prestalo pršať....už sa vyjasnieva huráááá....takže zajtra bude fakt u nás pekne,a u vás ...no je mi ľúto ženy...ale nachystajte si dáždniky,gumáky,pršiplášte atď :grinning: :grinning: :grinning: / to by bolo,keby to vyšlo /

my sme sa s deťmi vybrali ku švagrinej do mesta na kafé....

jacka,no myslela som si preto,že sa na nič leninky nepýtaš :confused: ...a to ty moja pekná nemáš vo zvyku,nepýtať sa..čo,ako,kedy,kde,prečo,začo,načo :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka---to počiatočný šok..chápeš...... :wink: :grinning: :grinning:

teda ak ti výjde počasie tak si ma nepraj...... :angry: ..ale vlastne ja s nimi nepojdem von....ani keby čo bolo....taký su nachcípaný .....že ešte den vydržia..Maťka zas bolia ušká a už sa pýta do postele... :pensive:
19. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá jacka...a kedy sa začneš pýtať??...keď bude leninka rodiť???...hmmmmmmm :grinning:
19. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj zlatý Maťko.....musí byť fest z toho unavený,ubolený :frowning2:
19. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem žienky...dobrúúúúú :slight_smile:
19. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi...... :grinning: :grinning: ...musím si premyslieť otázky to ja som na takéto šoky nepripravená :grinning: :grinning: .............a vlastne skoro všetko napísala..čo mama a čo svokra.....tá si može podať ruky s mojou....a tak.....chápeš.....ta :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

a dnes som ani času nemala som bola nas...á na sestričku....

už má aj Maťko toho dosť.....najprv zvracal...hnačkoval...teplotoval a teraz toto.....nezvyknutý.....
19. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú aninka padám aj ja..už sem asi nikto nekuk......deni maká :grinning: :grinning: ...príjemnu prácu jej prajem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

dobru nocku... :pensive: :pensive:
19. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko žienky :slight_smile: ...vonku je kráááááásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....a u vás ako ženy?...asi mi to s tým dažďom nevyjde,no nič...tak si to slnko užite aj vy :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

rýchlo mi píšte čo varíte........ja neviem...ma už z toho trafí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: ..........juj vy potvorky a ja že čo som bola včera večer taká učkaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............aninka, veď už nechaj jacku je v tom nevinne :wink: ..............má kopec starostí teraz..........ona sa rozbehne, neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj u nás to vyzerá na krásny deň :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.............ráno bolo úžasné slnko......obrovská oranžová guľa :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:..........skoro ako pri mori................. ja sa večer chystám urobiť šampiňónovú polievočku a zapekaná zemiaky so šunkou a syrom.........
20. apr 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko........ :slight_smile:

tretia? :confused: :wink:

krásne ...a kde je krásne :angry: :angry: :angry: ...tu je taká hustá hmla....že ledva vidno dom oproti :confounded:
ja robím rizoto....som si odložila mäsko zo sliepky.....tak to bude rýchlovka.....a ešte trochu polievočky ostalo......tak vlastne nemusím

rozbehnem len sa musím prebrať k životu :grinning:
20. apr 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak fajnotu budeš variť :slight_smile: :dizzy_face:
20. apr 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapekané sme mali min,týždeň.......aj rizoto...hmhm......................karfiol urobím..aj jednej aj druhej :slight_smile:
20. apr 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideš vyprážať či zapiecť?........

nevieš či možem dať Peťkovi cestovinky?
20. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonke vyprážaný

nooo,pokiaľ ja viem,tak cestoviny sa môžu od osmeho mesiaca...
20. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja si to tiež pamätám ale v jednej mama a ja som čítal že od ukončeného 7mes....cestoviny s brokolicou...tak teraz neviem..... :pensive:

mnam mnam vyprážaný.... :slight_smile:
20. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...a ako zareagovala Lilka že bude mať surodenca?........ty sa ako citiš?.....odfotila si si bruško?
20. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,veď to..všade sa píše niečo iné...a potom nech si človek vyberie....ale tak,ja osobne si myslím,že bezvaječné by aj mohli,či???....ja som Sabuške tiež už šupla cestovinu bezvaječnú :confused: ..asi cca pred dvomi týždňami......aj kúsok chlebíka s maslom som jej dala.......no čo...ja nepatrím medzi dokonalé matky :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,leninkina malá ešte nevie o súrodencovi.....teda...ak jej to už nepovedali :slight_smile:
20. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok