• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
jacka noo daj....prečo ťa vytočila striga?????...............a dátum krásny.....a krstní budí tí,čo aj Maťkovi??.....niekto z rodiny???
21. apr 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka......ako ti ide cvičenie?....tá striga ma furt vytáča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka.....cvičko ide dobreee :slight_smile: ..idem vypustiť dušu keď cvičím,ale nevaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........u nás bola včera normálna búrka!!!!!! :angry: :angry: :angry: ............

aninka, chodíš na tú zumbu???

jacka, no nie je to veľa ľudí, ale roboty bueš mať aj tak dosť :frowning2: ...........budeš chystať nejaký obed po krste??......
21. apr 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju radšej ani nevypúšťaj..aby si mala energi aj na kona..........vidíš že som si tu sama písala..... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. apr 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...... :wink:

burka?....no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

najradšej by som niekomu nedala ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale sme sa včera s mužom rozprávali.....že zas dlho nič nebude tak by sme ich zavolali do azijskej reštiky kde sme mali svadbu........tak som vyslala muž nech sa ide popýtať...čo a ako.....a ked nie tak rezne a šalát.....to bude panička zase šomrať :angry:
21. apr 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím jacka :grinning: :grinning: :grinning:

leni ahoj....chodím nakoniec na body styling....chcela som tú zumbu,ale nevyhovujúci čas pre mňa..veeeeľmi skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale aj toto je dobré :slight_smile:
21. apr 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj...jacka...tak do reštiky dojdem aj ja...mňam mňam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo mamky...ja nikdy nepochopím ako môže človeku prepnúť v hlave a je schopný sa sám zabiť :pensive: :frowning2: a ešte k tomu,keď je ten človek mladý,má celý život pred sebou :frowning2: ....a čo ak sa mu to nepodarí.....bude mať následky na celý život :pensive:
21. apr 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani....a čo sa stalo?.......by si sa čudovala....ale taký skrat ked prepne v hlave.....je neovládatelný....... :frowning2:

však dojdi.....obejdenám vas miest :wink:
21. apr 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňamky azijská reštika!!!..............nepotrebuješ ešte ďalšiu krstnú jacka?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..............a prečo by mala panička šomrať na rezníky????..............taký dobrý rezník so šalátom a olizujem sa až za ušami!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........

aninka, to si dobrá, že stíhaš cvičenie........hlavne, že máš toľko energy :slight_smile:...............pošli trošku, moc by sa mi teraz zišla :slight_smile:..... ako často chodíš cvičiť???.....................božinku aninka, nad čím to rozmýšľaš??!!..........stalo sa niečo také v tvojom okolí???........teraz??.........

ale máš pravdu, ja to tiež neviem pochopiť, čo človeka k tomu dovedie........vždy je predsa nejaké riešenie problému........ľudská psychika je nevyspytateľná, nikdy nevieš čo sa tam prepne.................. čo myslíš aninka je to hrdinstvo alebo zbabelosť???..........
21. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....skor slabosť.........psychika je dosť labilná..........ale zbabesť je tiež na mieste .-...lebo všetko sa dá riešiť...len treba chcieť

juj no panička.......má mlsný jazýček......sa jej spýtam či by jej nestačil guláš :angry:
21. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....však dojdi .......dobrých ludí sa všade vela zmestí...... :slight_smile: :wink:

možno keby si sa prezliekla za chlapa :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
21. apr 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky v našom okolí sa to stáva v poslednej dobe nejak často :frowning2: ...a tiež tvrdím,že je to slabosť a zbabelosť v jednom...neviem...len by ma zaujímalo,aké majú tí ľudia v tej dobe myšlienky..brrr

cvičiť chodím dvakrát do týždňa ..utorok,štvrtok.....leni rada by som ti poslala trošku energy....ale mám jej iba tak akurát pre mňa :grinning: ..
21. apr 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani a niekto aj blízky? :frowning2:
21. apr 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som, chcela dať Maťkovi liek....zas vypil mlieko musím čakať.....akurát možem zabudnuť :angry:
21. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niee...keby blízky...tak tu revem o dušu..

musím ísť do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...táááák sa mi nechce..........leni robíme altánok...teda nie my...chlapi :slight_smile: ..a keďže naši chlapi sú mimo,tak musia robiť cudzí :wink: :slight_smile:
21. apr 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si myslela že niekto blizky...

idem ja spraviť polievočku......šalátovu.....mnam lubim ju....to by som mohla ja Petkovi uvariť,nie?
21. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu aninka si vystrašila...tiež som si myslela, že niekto blízky :frowning2: .........a nebuď lachvata (dobre som to napisala?? :wink: ) s tou energy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............budete čačaný s altánkom.....aj gril tam bude??...........keď vyrastiem aj ja by som niečo také chcela :dizzy_face:

jacka, no neviem s tými narastenými prsiami by som asi ťažko niekoho ukeca, že som chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............nerob chute :angry: :angry: .....aj gulášik ľúbim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............už máš svoj šalát???.......
21. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...sme doma....vonku je táááák krásne teplo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
mňáááám jacka...aj ja by som si dala polievku..... :slight_smile:

leni budeme čančaní,áno :grinning: :grinning: :grinning: ....no až sa dokončí altán,tak tam kúpime ten kamenný gril...zatiaľ nám poslúži ten starý :slight_smile:

ja idem uvariť šošovicovú polievku....a od včera mám zapekané zemiaky s brokolicou,šunkou,syrom,smotanou.....chcela som robiť ten karfiol včera...ale brokolicu,mám už od neviem kedy..tak som to zúžitkovala :wink: :slight_smile: ....a karfiol bude inokedy

a otec ide kuchtiť klasický ruský boršč...mňááááááááááááám
21. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, vidíš dáme stretko u vás v altáne pri grile :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fuj som zožrala celú pizzu, a teraz ledva dýcham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........chúďatko malé, toľko kalórií naraz.....aby nedostalo potravinový šok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..vraj šok :grinning: :grinning: :grinning:

ja som konečne dovarila...lebo malý pánko si nakázal palacinky......tak ešte to chytro.......zjedol 4ks :confused: ...som oči očila..............potom rýchlo Peťkovi navariť.......dať ho do hajan.......a teraz idem vychutnávať ticho......Maťko kuk minimax..... :wink:
21. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela ísť z detičkami aspon na hodku von..ale taký vetrisko.....................sa tu zbláznim.............ale nechcem ich doraziť...aj tak chrapčia ako starý tuberáci......
21. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale Maťkovi sa už asi lepší, keď má taký apetít!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj leni...pizzu ani nespomínaj......ďalšie jedlo na mojom zozname,ktoré už nikdy v živote nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás je zatiaľ krásne....slniečko svieti,vietor nefúka......ale to je len ticho pred búrkou :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja môjho muža zabijem :angry: :angry: :angry: :angry: ....netankoval mi,tak ako stále...sa na to vybodol.....kontrolka svieti....a teraz čoooo :confused: :angry: :angry: :angry: :angry: ...ja sa bojím,bojím ísť tanknúť......šak by som miesto nafty dala benzín :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem nejakú dobrú dušu,čo odchytím na ulici :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a čo si sa objedla pizze??? :sweat_smile: :sweat_smile: .................ako odchytávaš do siete?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni keby si videla aké ma zaslzené červené očká.......ale inak vyzerá akoby mu fakt nič nebolo-....deti to inak beru..... :wink:

ani..odchyť ...a čmajznu ti auto..... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...........................................prečo pizzu nie....mnam .............chceš trochu čerstveho vzduchu?........ :wink:
21. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj drobček malý :frowning2: ..........a už bol niekedy takto chorý??
21. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok