Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
21. apr 2010

jacka noo daj....prečo ťa vytočila striga?????...............a dátum krásny.....a krstní budí tí,čo aj Maťkovi??.....niekto z rodiny???

jacka
21. apr 2010

ahoj aninka......ako ti ide cvičenie?....tá striga ma furt vytáča 😝

aninka29
21. apr 2010

ahoj jacka.....cvičko ide dobreee 🙂 ..idem vypustiť dušu keď cvičím,ale nevaaaa 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. apr 2010

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 ...........u nás bola včera normálna búrka!!!!!! 😠 😠 😠 ............

aninka, chodíš na tú zumbu???

jacka, no nie je to veľa ľudí, ale roboty bueš mať aj tak dosť ☹ ...........budeš chystať nejaký obed po krste??......

jacka
21. apr 2010

tak ju radšej ani nevypúšťaj..aby si mala energi aj na kona..........vidíš že som si tu sama písala..... 😀 😀 😀 😉

jacka
21. apr 2010

ahoj leni...... 😉

burka?....no pekne 😝

najradšej by som niekomu nedala ništ 😝 .....ale sme sa včera s mužom rozprávali.....že zas dlho nič nebude tak by sme ich zavolali do azijskej reštiky kde sme mali svadbu........tak som vyslala muž nech sa ide popýtať...čo a ako.....a ked nie tak rezne a šalát.....to bude panička zase šomrať 😠

aninka29
21. apr 2010

vidím jacka 😀 😀 😀

leni ahoj....chodím nakoniec na body styling....chcela som tú zumbu,ale nevyhovujúci čas pre mňa..veeeeľmi skoro 😝 ...ale aj toto je dobré 🙂

aninka29
21. apr 2010

jéééj...jacka...tak do reštiky dojdem aj ja...mňam mňam 🙂 🙂 🙂

aninka29
21. apr 2010

viete čo mamky...ja nikdy nepochopím ako môže človeku prepnúť v hlave a je schopný sa sám zabiť 😔 ☹ a ešte k tomu,keď je ten človek mladý,má celý život pred sebou ☹ ....a čo ak sa mu to nepodarí.....bude mať následky na celý život 😔

jacka
21. apr 2010

ani....a čo sa stalo?.......by si sa čudovala....ale taký skrat ked prepne v hlave.....je neovládatelný....... ☹

však dojdi.....obejdenám vas miest 😉

leninka75
21. apr 2010

mňamky azijská reštika!!!..............nepotrebuješ ešte ďalšiu krstnú jacka?? 😉 😉 😉 😉 😉 ..............a prečo by mala panička šomrať na rezníky????..............taký dobrý rezník so šalátom a olizujem sa až za ušami!!!! 😀 😀 😀 😀 ...........

aninka, to si dobrá, že stíhaš cvičenie........hlavne, že máš toľko energy 🙂...............pošli trošku, moc by sa mi teraz zišla 🙂..... ako často chodíš cvičiť???.....................božinku aninka, nad čím to rozmýšľaš??!!..........stalo sa niečo také v tvojom okolí???........teraz??.........

ale máš pravdu, ja to tiež neviem pochopiť, čo človeka k tomu dovedie........vždy je predsa nejaké riešenie problému........ľudská psychika je nevyspytateľná, nikdy nevieš čo sa tam prepne.................. čo myslíš aninka je to hrdinstvo alebo zbabelosť???..........

jacka
21. apr 2010

leni....skor slabosť.........psychika je dosť labilná..........ale zbabesť je tiež na mieste .-...lebo všetko sa dá riešiť...len treba chcieť

juj no panička.......má mlsný jazýček......sa jej spýtam či by jej nestačil guláš 😠

jacka
21. apr 2010

leni....však dojdi .......dobrých ludí sa všade vela zmestí...... 🙂 😉

možno keby si sa prezliekla za chlapa 😀 😀 😉 😉 😉

aninka29
21. apr 2010

žienky v našom okolí sa to stáva v poslednej dobe nejak často ☹ ...a tiež tvrdím,že je to slabosť a zbabelosť v jednom...neviem...len by ma zaujímalo,aké majú tí ľudia v tej dobe myšlienky..brrr

cvičiť chodím dvakrát do týždňa ..utorok,štvrtok.....leni rada by som ti poslala trošku energy....ale mám jej iba tak akurát pre mňa 😀 ..

jacka
21. apr 2010

ani a niekto aj blízky? ☹

jacka
21. apr 2010

som, chcela dať Maťkovi liek....zas vypil mlieko musím čakať.....akurát možem zabudnuť 😠

aninka29
21. apr 2010

niee...keby blízky...tak tu revem o dušu..

musím ísť do obchodu 😝 ...táááák sa mi nechce..........leni robíme altánok...teda nie my...chlapi 🙂 ..a keďže naši chlapi sú mimo,tak musia robiť cudzí 😉 🙂

jacka
21. apr 2010

už som si myslela že niekto blizky...

idem ja spraviť polievočku......šalátovu.....mnam lubim ju....to by som mohla ja Petkovi uvariť,nie?

leninka75
21. apr 2010

fu aninka si vystrašila...tiež som si myslela, že niekto blízky ☹ .........a nebuď lachvata (dobre som to napisala?? 😉 ) s tou energy 😀 😀 😀 😝 😝 😝 .............budete čačaný s altánkom.....aj gril tam bude??...........keď vyrastiem aj ja by som niečo také chcela 😵

jacka, no neviem s tými narastenými prsiami by som asi ťažko niekoho ukeca, že som chlap 😀 😀 😀 😀 ............nerob chute 😠 😠 .....aj gulášik ľúbim 😵 😵 😵 😵 😵 ............už máš svoj šalát???.......

aninka29
21. apr 2010

kuk...sme doma....vonku je táááák krásne teplo 😎 😎 😎
mňáááám jacka...aj ja by som si dala polievku..... 🙂

leni budeme čančaní,áno 😀 😀 😀 ....no až sa dokončí altán,tak tam kúpime ten kamenný gril...zatiaľ nám poslúži ten starý 🙂

ja idem uvariť šošovicovú polievku....a od včera mám zapekané zemiaky s brokolicou,šunkou,syrom,smotanou.....chcela som robiť ten karfiol včera...ale brokolicu,mám už od neviem kedy..tak som to zúžitkovala 😉 🙂 ....a karfiol bude inokedy

a otec ide kuchtiť klasický ruský boršč...mňááááááááááááám

leninka75
21. apr 2010

aninka, vidíš dáme stretko u vás v altáne pri grile 😀 😀 😀 😀 😀

fuj som zožrala celú pizzu, a teraz ledva dýcham 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..........chúďatko malé, toľko kalórií naraz.....aby nedostalo potravinový šok 😀 😀 😀 😀

jacka
21. apr 2010

leni..vraj šok 😀 😀 😀

ja som konečne dovarila...lebo malý pánko si nakázal palacinky......tak ešte to chytro.......zjedol 4ks 😕 ...som oči očila..............potom rýchlo Peťkovi navariť.......dať ho do hajan.......a teraz idem vychutnávať ticho......Maťko kuk minimax..... 😉

jacka
21. apr 2010

ja som chcela ísť z detičkami aspon na hodku von..ale taký vetrisko.....................sa tu zbláznim.............ale nechcem ich doraziť...aj tak chrapčia ako starý tuberáci......

leninka75
21. apr 2010

no ale Maťkovi sa už asi lepší, keď má taký apetít!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
21. apr 2010

fuj leni...pizzu ani nespomínaj......ďalšie jedlo na mojom zozname,ktoré už nikdy v živote nechcem 😝 😝 😝

u nás je zatiaľ krásne....slniečko svieti,vietor nefúka......ale to je len ticho pred búrkou 😀 😀 😀

aninka29
21. apr 2010

ja môjho muža zabijem 😠 😠 😠 😠 ....netankoval mi,tak ako stále...sa na to vybodol.....kontrolka svieti....a teraz čoooo 😕 😠 😠 😠 😠 ...ja sa bojím,bojím ísť tanknúť......šak by som miesto nafty dala benzín 😀 😀 😀 😝

aninka29
21. apr 2010

pošlem nejakú dobrú dušu,čo odchytím na ulici 😀 😀 😀

leninka75
21. apr 2010

aninka a čo si sa objedla pizze??? 😅 😅 .................ako odchytávaš do siete?? 😀 😀 😀 😀

jacka
21. apr 2010

leni keby si videla aké ma zaslzené červené očká.......ale inak vyzerá akoby mu fakt nič nebolo-....deti to inak beru..... 😉

ani..odchyť ...a čmajznu ti auto..... 😀 😀 😀 😉 ...........................................prečo pizzu nie....mnam .............chceš trochu čerstveho vzduchu?........ 😉

leninka75
21. apr 2010

joj drobček malý ☹ ..........a už bol niekedy takto chorý??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre