• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
nie nebol ......mal nádchu aj kašel...jasné...ale takto dlho to ešte nie :unamused: ...........ja som s ním stále chodila von......aj ked mal spolíky......a teraz ....proste nemožem ...keby bolo pekne ....žeby nefukalo........tak hej ..ale vetrisko je riadny :angry: .......pojdem zajtra ked bude lepšie.... :wink:
21. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj som si myslela, len som si nebola istá..............veru to je najlepšia prevencia, chodiť čo najviac von.....
ja by som teraz tak neskutočne spala :pensive: :pensive: :pensive: ...........najedená na prasknutie.....počasie divné......fakt len spať.....keby tu nebola kolegyna, už som zamknutá a spím :grinning:
21. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedela som, že sa chcem niečo opýtať...........a už viem dokonca aj čo :sweat_smile: :sweat_smile: ..........aninka, jacka kedy ste začali cítiť pohyby pri druhom baby??
21. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však si zdriemni........kolegyňu pošli do tesca.........ja som v prvých mesiacoch tiež v kuse spala :wink:

leni..no možno mi to neveríš...ale ja som mala taký blbý pocit akoby som citila pohyby v tolkom tt čo si teraz....neviem čo to bolo....ale také ozi.........asi v dajakom 4 mes.......nepamätám presne :pensive:
21. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pýtam sa lebo aj mne sa zdá akoby som ho už cítila.......nie pritlačenie, ale také ako keď sa rybka vyhadzuje vo vode :slight_smile: ........neviem to prirovnať k inému :confused: ............len keď to poviem dr. tak sa mi zasmeje a povie, že to sú vetry :grinning:
21. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si ti vystihla........mne to vraveli tiež že nemožem že to skoro.......a dr som to nevravela...by ma niekam poslal :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte máš kľud jacka???........peťko hajká a maťko kuk TV?......
21. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a čo si......však už o pol1 bol hore.....teraz ide okolo tretej.........som si povysávala idem kupnu vyšuchat......a ked zaspinká tak zotriem.......ale to je všetko o prd..lebo vysávam s ním na rukách...a nemožem ich nechať osamote...a aj kupelnu tak..bude sedkať na zemi..inak sa to nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vieš sa stale dufám, že Peťko sa rozhodne spinkať 3 hoďky v kuse ako ankina sabinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........
kupnu vyšuchat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........parádne spojenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aninka buď stále odchytáv....čo sa mi ale nezdá pri takej kočke :wink: ..........alebo už sedí na káve s odchyteným dobrovoľníkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som zabudla dodať, že sedí aj s plnou nádržou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň za mnou.....v robote som urobila veľké H.... :grinning: :grinning: :grinning: ......ale aspoň sme si pokecali....bežkám domov....pa, pa
21. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ďakujem ti veľmi kráááááásne za vetrisko...nemuselo to byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a zamračenú oblohu nám neviem ktorá poslala.....to bude dážď......že ani digi nepôjde,ako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ja som pri Sabuške tiež už také intenzívne bublinkovanie cítila asi v takom týždni ako si teraz ty...

nikoho som neodchytila....nie som namachlená,tak asi preto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale niee....vyšla som s deťmi von na ihrisko...boli sme tam asi desať minút a potom späť domov...lebo taká fujavica,že Simonku odfukovalo :grinning: :grinning: :wink:

kašlem na to...zajtra mám v pláne ísť do mesta,tak si natankujem sama.....alebo poprosím nejaká výčapníka benzínu :grinning: ..nech mi láskavo natankuje...snáď dojdem na najbližšiu pumpu
21. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa leni :slight_smile:

pizze som sa obžrala tolko...že fuuuuuj.....ani pomyslieť na ňu nemôžem...a to som včera chlapom objednala...sa mi žalúdok dvíhal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .musela som im objednať...však mi nebudú jesť brokolicu..by ma vysmiali :grinning:
21. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maminy, ste sa dneska rozkecali....šak mi trvá, kým prečítam :grinning:
varím zas špenátikovú polievočku, tak mám čas.....sa može aj rozvariť :grinning: aj tak len mixujem na pyré :grinning:
denisko má zas teplotu.....už som zrelá na infarkt, ale len niečo vyše 38....ale tie sople......jacka, asi sme dostali od vás :grinning:
leninka, aj ja by som tak spala......ale asi až v hrobe, inak nemám čas......a pri tomto tempe sa tam dostanem už čoskoro :grinning:
jacka, no tebe sa robí ,ked máš so sebou všade pomocníka :grinning:
vy ste mali azijské jedlá na svatbe??????dala by som si......
:grinning:
21. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som sa tak dneska zas nasr.........že až....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som pre Niska v školke, šaakt neviem, čk sopel rozmachlený po líčkach, ako to už neriešim.......dve mikinky na sebe a bundičku v ruke ......a vonku 25 stupnov, akože sa nikto nenašiel kto by mu aspon jednu vyzliekol.....som ho hned vyzliekala, namiesto pozdravu učiteliek....sa na mna kukali ako na jelito a že , zajtra ho vyzlečú ked bude teplo....šak ako už tretí den sa chodí len v tričkách a oni mju nechajú 2 mikiny a včera aj čiapku....ale cez zimu mu ju nedali :angry: :angry:
akože sa málo rozčulujem,že????, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni......klud bo budeš mať vrásky....aspon vidím čo nás čaká ked pojde do školky :frowning2: :unamused: ....veru deni....azijskú fajnotku...mnamky :slight_smile: ......

áááá....vdaka za taku pomoc....neviem čo je to v klude si vyriadit :angry:

aninka ako si robila tu brokolicu.......

začala ma bolieť hlava..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded: :unamused: :rolling_eyes:
21. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prší,prší,len sa leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......aj krupky padali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........hááááááááááááá.......

deni....noooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....trošku sú asi hamy učiteľky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................

jacka normálne som zapiekla so zemiakmi a šunkou,na to som dala syr a zaliala smotanou...a samoška cibulka nesmela chýbať :slight_smile:
21. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si akože všetko spolu?....lebo ja ked zapekám tak brokolicu samu bez zemiačikov :wink:

tu nepršalo.... :slight_smile:
21. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno spolu....akurát syr a smotanu som dala nakoniec..

jacka,veď bude aj u vás :slight_smile: :wink:
21. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúú nocku...... :pensive: :pensive:
21. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj nebude......pršať :grinning: :grinning: :wink:
21. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile:

aninka ešte síce nemáme slniečko......ale ak bude pršať......tak :angry: ...dnes sa chystáme konečne von.....už mi tu straší vo veži :rolling_eyes: :sweat_smile:

Peťko zistil že dokáže škrípať zubkami...sa mu to zapáčilo.......a mne to trhá uši :angry: :unamused:
22. apr 2010 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééé slnečné ráno vám prajem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....milujem také rána :sunglasses: ....za mladi som už sedela v záhrade a popíjala kávu pred odchodom do práce :sunglasses: ...ach jááááj
jacka no dobre....tak kvôli detičkám vám tam posielam slniečko :sunglasses: :wink:
22. apr 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa pochváliť.....sedííííííme :dizzy_face: ...huráááá,konečne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už druhý deň si Sabuška pekne sedká sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: ............u nás je taká kosa, že brrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale slnečno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

aninka, ty starena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................že za mladi!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2010 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super aninka...že sedkáte........rýchlo hod foto...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj tu je kosa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vdaka za slniečko.....už aj tu vykuklo.... :sunglasses: :sunglasses: ..pojdeme von ked bude teplejšie .....sa teším :wink:

že za mladi...to by som mala ja napísať..... :grinning: :grinning:

leni a ty sa ako máš? :slight_smile:
22. apr 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahoj :slight_smile: ...........................jacka vidíš aká som ja dobrá duša??....by si to o mne ani nepovedala,že? :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlatá aninka......... :dizzy_face: ..veru nepovedala........ :grinning: :grinning: :wink:
22. apr 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...a už aj štvornožkujete? :slight_smile: .................. :wink: prečo nechceš dať fotečky :frowning2: :wink:
22. apr 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka neštvornožkujeme :frowning2: ...ale aj to bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....fotky dám....len neviem kedy :grinning: ...posnažím sa dnes :wink:

idem niečo robiť žienky..a poobede snáď pôjdeme smer mesto :slight_smile:
22. apr 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok