Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. apr 2010

celkom OK jacka 🙂 dík .............ako chlapci??.....pôjdete už von??

aninka, úplne sama pekne sedká?? 🙂 ........šikovné dievčatko!!! 🙂 🙂 🙂

včera som urobila super kúpu.....vbehla som do jedného sekáča....a čuduj sa super tehu športové gate za 10 eur som tam našla 🙂 🙂 🙂 🙂.............. a keď som také pozerala v origoš obchodoch, tak pod 50 eur by som nekúpila......sa vytešujem, rýchlo ich operiem a môžem nosiť!!

aninka29
22. apr 2010

dobre si nakúpila leni 🙂 .....áno,sama sedká moja šikulka 🙂 🙂 🙂

leni,už ste povedali Lilke o súrodencovi???...ja neviem,ale mám pocit,že to bude chalan leni 🙂

jacka
22. apr 2010

super že sa dobre citiš...... 🙂

chlapci......no určite lepšie.....aj ked ešte kašlú a maju soplíky...ale nie je to také zlé........pojdeme.....som slúbila Maťkovi teplu zmrzlinu ..(turecký med v kornutku)...tak pojdeme kupiť...aj pre mliečko nám treba...sa ideme poobeliekať......som chcela ist len poobede....ale to mlieko je v plastovej fľaši tak ho tam chcem nechať čo najkratšie......uvidím možno aj poobede na hodku pojdeme

supe cena...teho veci su strašne drahé........nato že to dlho nevynosíš.....nevedia čo za to pýtať 😠

zas ma začína bolieť hlava...asi nedostatok kyslíka 😀 😀

jacka
22. apr 2010

aninaka len sa posnaž dnes.....som zvedavá na tvoje princezné 🙂

aninka29
22. apr 2010

len choďte jacka...chvílka na čerstvom vzduchu im neublíži 🙂 .....ach,teplá zmrzlina 😀 😀 😀 😀 ...som to jedávala,keď som bola krpatá 😀 .....za desať korún som si ich nakúpila toľko,až ma brucho bolelo 😀 ...to boli časy

jacka
22. apr 2010

ani a zubky čo...už......

jacka
22. apr 2010

za 10korun teraz kupim jednu 😠 😠

jacka
22. apr 2010

ked ja sprostá som s takými chorými chodila po daždi vonku.....som myslela že im to prejde.....a figu....ešte horšie tak hádam im slniečko pomože 😎

leninka75
22. apr 2010

prehovorila aninka - bosorka 😀 😀 😀 ...........ale ani ja ti mám tiež takého tucha, že chalan 😕 ..........no čo už.....ja by som zasa asi radšej dievča....ale aj mužovi sa zíde pomoc.......tak to budeme mať podelené 🙂 🙂 🙂

ešte sme Lilke nepovedali 😔 .......ale chystám sa 😀 😀 😀

teplá zmrzka 😨 😨 😨 .........to počujem 1x, a to som už teda dosť stará 🙂 ............turecký med poznám, ale taký naťahovací, čo fajne ide do zubov ☹ ☹ ☹

len sa dobre vyvetrajte jacka 🙂 🙂 ........to mlieko potom preváraš, či ako?

aninka29
22. apr 2010

jacka zúbky ešte nieee......dokina si môže vravieť čo chce,ale ja tam pod ďasienkom vidím zúbok......ja už len čakám kedy sa vytlačí von 🙂 🙂
leni..........veď tak by to malo byť...jacka má dvoch chalanov,ja mám dve kočky,takže ty budeš mať párik..teda iba ak ťa nepredbehne letty 🙂 ...ak bude mať ona párik,tak čakaj dievčatko 🙂 ......dohovorila som 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. apr 2010

aninka 😀 😀 😀 .......pekne nakombinované 😀 😀 😀 ..........to by bola prča keby ti to fakt vyšlo 😀 😀 😀 😀 😀
aninka, taká zakerná otázka 😉.......kedy vyhrám 1000 000 eur??? 😀 😀 😀 😀

inak všimli ste si dievčatá, že sa tu tehoší po dvojiciach??? 😅 😅 .........aninka - jacka, ja - letty, ......najbližšie sú na rade utka a deni 😉 😉 😉 😉 ............žeby takto o rok??!! 😎 😎 😎 😎 .........utke sa popraví krv a deni zabudne na zlé čo prežila pri pôrode 🙂 ............

aninka29
22. apr 2010

jáááj leni vyhráš......ale prvá ja.....potom vy ostatné 😀 😀 😀 😀

fakt........vidíš...sa navzájom nenechávame v štichu....sme my ale dobré kamarátky 😀 😀 😀

tý brďo...no to by fakt bolo,keby to vyšlo 😀 😀 😀

nejak sa nám tu rozfúkalo žienky......dúfam,že nebude pršať....lebo hlásia prehánky na celom území 😝 ...chcem ísť poobede do mesta s deťmi

aninka29
22. apr 2010

a už by bola prísť naša letty.....chcem vedieť čo majú nové 🙂 🙂 ...tak dlho dovolenkovať letty...sveta žiť tebe 😀 🙂 😉

aninka29
22. apr 2010

oprava - už by mohla 😝 😀

leninka75
22. apr 2010

aninka my chapenzi 🙂 🙂 🙂 🙂 ............ že letty sa má a ešte k tomu u svokruše 😀 😀 😀 😀 ........

počuli ste, že na orave a na spiši nasnežilo??? 😅 😅 😅 😅

čo ideš do mesta aninka??? .......okrem tanken 😀 😀 😀

jacka
22. apr 2010

tak preto je taká zima 😝 😝 😠 ....

určite ide minať prachy....... 😀 😀 😀 ....aj by som tiež...len nemám kde 😀 😀 😝

veru keby to tak vyšlo.....ale letty bude mať asi dievčatko......kde jej býva zle.....ale na sone by už asi mohli vidieť..nie?

ej leni tak chlapec.......super...s nimi je tolko radosti.....budeš sa hrávať a autičkami...vrtať...šrobovať....ani muža nebudeš potrebovať 😀 😀 😀

leninka75
22. apr 2010

ja nieviem jacka, či tie nevolnosti sú ten správny ukazovateľ pohlavia??!! 😕 😕 😕 .........pri lilke mi ani jeden jediný raz nebolo zle a brucho som mala rozliate do bokov......teraz mi bývalo blbo a brucho zatiaľ moc neviem......ale čo bude prekvapko 🙂 🙂 🙂 ..........nakoniec by mi ani chlapec nevadil, ale ma desia tie veci okolo predkožky ☹ ☹ ☹ ☹ ............

fakt nebudem potrebovať muža 😅 😅 😅 😅 😅 .........no super!!!!!!........aspoň ma nebude nikto vytáčať!!! 😀 😀 😀

aninka29
22. apr 2010

nejdem rozbiť prašule...nieeee.........sľúbila som Simonke,že pôjdeme do cukrárne...a na veľké ihrisko 🙂

a veru tie nevoľnosti.....to neplatí pri pohlaví...pri Simonke som zomierala..a pri Sabuške nič... 🙂

aninka29
22. apr 2010

leni a už uvažuješ nad menami...daj....aj chlapčenské aj dievčenské 🙂

jacka
22. apr 2010

ved ja som to len tak.....lebo mne nebolo zle ani pri jednom.......som nevedela že som tehotná...iba bruško rástlo............ 😉 ...ozaj leni...už máš foto.....

leni...no tak to s tým vytáčaním......neviem 😅 😉 😀 😀 .......jasné že nie..preto ja mám dvoch ked vyrastu tak muž bude zbytočný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
22. apr 2010

som čítala v živote---leni nečítaj teraz...........že jedna porodila dvojičky.....a jedno z nich je postihnuté ☹ ☹ ☹

leninka75
22. apr 2010

ani naša Lilka jednoznačne Alexandru.......mne sa páčia aj také mená ako Tamara, Nataša, Karin (Karen).....len na to posledné muž krútil nosom, že tak sa volala jeho spolužiačka a bola to krava....... 😀 😀 😀 .........a chlapčenské???....Kristián, Alexander, Oliver .......možno nakoniec skončíme pri úplne iných menách.....rodinná rada ešte nezasadala 😀 😀 😀 😀 ...........

šak ja viem jacka....ja sa občas vytočím aj sama sebou 😀 😀 😀 😀

aninka, nečítam 😉 ..........no stávajú sa aj také veci, ale to už my nedokážeme ovplyvniť....na to je vyššia moc ☹ ............veru sa vyhýbam takým infoškám ☹ .............

jacka
22. apr 2010

dobre leni nečítaj 😉 ......len je zaujmavé že su jednovaječne a iba jedno je choré ☹ 😒

aby ste s menami nedopadli ako ja....... 😀 😉

pekne mena si vybrala....ja som pri Maťkovi chcela Christián........ale madary naju problém vysloviť ch tak ....zrušené
Kristián je pekné......len sa mi nepáči ked ho budu volať že Kiko...ale to je jednoznačne na vás....

jacka
22. apr 2010

náhodou bude ten nespavec spať o 5min dlhšie tak neviem čoby sa mu s toho stalo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
22. apr 2010

jacka, skôr by som Kristiána volala Tino.......čože, čože??? 😕 .....nebodaj Peťko nadspáva ??? 😨 😨 😨 😨 😨 ....ako bolo vonku??

leninka75
22. apr 2010

to fakt s tými dvojičkami.....ako potom vychádzali všetky tie testy, genetika a to ostatné???........niekde sa to hádam ukazovalo 😨 😨 😨 😨 😨 .........nechápem!!

leninka75
22. apr 2010

bubububu.........nikde nikto???............už ani ja nie......paaaaaaaaaaaaaa 🙂

jacka
22. apr 2010

kuk........

aninka29
22. apr 2010

kuk 🙂
už sme doma...idem dať dokopy deti a padám cvičiť 😝

aninka29
22. apr 2010

aj mne sa páči meno Christian......a Alexandra je tiež krásne meno.....ja som sa tak mala volať.....ešte aj v zdravotnej karte nie som Anna,ale Alexandra 😕 ...sa to nikomu nechcelo prepísať 😀 .....a rodičia mi meno zmenili v poslednej chvíli na Anču 😝 ...kvôli mojej krstnej..pretože tá nemôže mať deti...tak nech som po nej aspoň ja

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre