• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
teda Peťko už spí 45 min........idem kuk či dýcha :wink:
23. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
surové vajce???.....do tatarky???.....to v recepte nemám.......do majonézy hej........
čo si na Peťka použila valček??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm......žeby som sa kopla?.... :fearful: :rolling_eyes: :pensive: :sweat_smile: :angry:

tak nezabudni napísať.....

valček valček ........alebo ho zmoril kyslík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu mi teraz odchádzajú mozgové bunky :grinning: :grinning: :grinning: .........keby som zabudla tak do mňa štuchni!! :wink:

to je ale rekord!!! :fearful: :fearful: ........45 min!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
23. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomaličky sa lúčim.....idem dnes skôr.....potrebujem skočiť do banky, do T-mobilu....a sestra mi dala typ na tehu 3/4 gaťuše, pôjdem kuk.......majte sa krásne a pekný víkend.....pa, pa :slight_smile:
23. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už hodinu a 10 min......idem ho zase kuk.........nebude chorý? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťuchnem........ :slight_smile:

pa pa...leni...a prajem krásny víkedník..ozaj aj my ideme do NR....sa tam hádam stretneme :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž a som tu ostala sam.....idem aj ja........ :slight_smile:
23. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, herečky.....ja len na skok :grinning:
nezabudla som na vás, ale v poslednej dobe je toho na mna privela, už od unavy ani nevidím......konečne po 2 týždnoch dnes volno, aspon na chvílu, tak sme boli s NIskom po obchodoch, potrebuje nové tepláky do školky.....na porazenie, všade majú len samé kraťasy a tričká......akože už je horúce leto??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka, blahoželám k rekordu...žeby sa na lepšie obrátil?????klop, klop, klop...aby som nezakríkla.... :zipper_mouth:
leninka, pekný víííkendík....... :wink:
23. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte, ked ste pri tých zakvitnutých čerešnách....na prvého mája sa pod rozkvitnutou čerešnou treba pobozkať,robíte to???ja ano, ale kedže tu už teraz odkvitli nielen čerešne ale aj jablone tak asi nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: budzem májové teliatko tento rok :grinning:
23. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...sme doma :slight_smile:

deni,no jasnéééé.....každý rok pravidelne sa pod čerešňou pusinkujeme :dizzy_face:
23. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste???...halooooo.....snáď už dnes posťahujem nejaké fotečky aktuálne :slight_smile: :wink: ..idem sa do toho pustiť.....sa stavím,že to bude trvať hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je fotočka ako Sabuška sedí...a ešte jeden malý kuko iba pre vás :dizzy_face:
23. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náááááááááádherna je !!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďáááááááááááááááááááááákujem :dizzy_face:
23. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off žienky...dobrúúúúúúúúúúú noc :slight_smile:
23. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj aninka........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....krásnučká je..... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
23. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni.....už ked ma nepobozká muž tak aspon Maťko......však nechcem ostať teľa :grinning: :grinning: :grinning:

idem aj ja ....

dobru nocku :pensive: :pensive: :pensive:
23. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ...jacka ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som už hore od pol šiestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to bude asi tým,že včera som šla spať skoro................detičky ešte spinkajú...ja si idem zaliať už druhú kávu.....a chystať raňajky
24. apr 2010 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré.......ránko..... :slight_smile:

ty ránovstaj...........však si zvykla dlho spávať :wink:

my sme už po...........že druhu kávu.....tak si ju vychutnaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile: ....veď to...zvykla som si pospať.....tak neviem čo sa deje....asi starnem,tak preto nemôžem spávať :grinning: :grinning: :grinning: ...................vieš čo sa mi snívalo.......že som otehotnela......a že čakám dievčatko........a revala som,lebo som jej nevedela vybrať meno :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ja už nechcem tretie..nieeeeeeeeeeeeeee............manža furt hučí,že ešte jedno by prijal......jemu sa to ľahko povie......keď je furt mimo domu...... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........nie,nie...som na miliónosemstopäťdesiatdeväť % presvedčená,že NECHCEM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dnes varíš jacka???...ja som včera večer pre nás urobila mäsko na zelenine a kolienka,a Sabuške idem urobiť cukinu...len ešte neviem ako,s čím....ty si už dávala Peťkovi cukinu???
24. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, aninka,nová fetečka..... :wink: herečky ste, musím uznať :grinning:
ten tvoj muž by nemal chodiť na týždnovky,ked má také baby doma ...a samé :grinning:
24. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak asi jediné májové teliatko budem ja..... :frowning2: ale nič to , tatinko kedysi dáááááávno ked už nekvitli čerešne,tak ma pobozkal pod čerešnovým kompotom :grinning: vynašiel sa :grinning: :grinning: :grinning: hlavné, že ma tí mojí chlapi luuuubia ako kona :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem budiť deniska...spí už od tretej....a včera som ho uložila niečo po jednej a o štvrť na šesť som ho budila....spachtoš jeden......a v nocí potom straší maminu.... :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk.....

deni...však nech ti dá hubičku Denisko :slight_smile:

no jak kukám tak kukám ja tam velmi zle vidím tie herečky :frowning2:

ani...no keby som mala cukinu a tekvičku tak už určite dostane :slight_smile:
24. apr 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ty kde si bola celý deň???

deni ahoj......pod čerešňovým kompótom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som sa fajne nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som celé doobedie sadila.....potom ma chytila taká migréna..zase vracanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...neskutočná bolesť.....ani neviem koľko tabletiek som požrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......až teraz ma prešla bolesť

jacka mám tú fotku aj na fb.......ak chceš pozrieť detailnejšie :wink:
24. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem pojdem kuk.....

boli sme v Nitre......a potom som si porýlovala pre kvietky a už nestihla posadiť....tak zajtra je tiež deň :wink:

juj...o hlave mi ani nevrav.......už tretí deň ma bolí .....beriem tbl....chudatko Peťulo mu to ide do mliečka...ale nechcem aby som vracala......tak beriem menšie zlo :pensive:
24. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste boli na výlete.....na tej výstave jacka..kde mala ísť aj leninka...či po nákupoch??? :slight_smile:

dnes bolo vonku krááááááásne :sunglasses: ...
24. apr 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka moja....a to ste kde fotili............velmi krásne foto..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..taká chutnučká je ....moja pekna :slight_smile:
24. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok