Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2010

teda Peťko už spí 45 min........idem kuk či dýcha 😉

leninka75
23. apr 2010

surové vajce???.....do tatarky???.....to v recepte nemám.......do majonézy hej........
čo si na Peťka použila valček??? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2010

hm......žeby som sa kopla?.... 😨 🙄 😔 😅 😠

tak nezabudni napísať.....

valček valček ........alebo ho zmoril kyslík 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. apr 2010

trochu mi teraz odchádzajú mozgové bunky 😀 😀 😀 .........keby som zabudla tak do mňa štuchni!! 😉

to je ale rekord!!! 😨 😨 ........45 min!!! 😵 😵 😵 😵 ..........

leninka75
23. apr 2010

pomaličky sa lúčim.....idem dnes skôr.....potrebujem skočiť do banky, do T-mobilu....a sestra mi dala typ na tehu 3/4 gaťuše, pôjdem kuk.......majte sa krásne a pekný víkend.....pa, pa 🙂

jacka
23. apr 2010

už hodinu a 10 min......idem ho zase kuk.........nebude chorý? 😀 😀 😀 😉

jacka
23. apr 2010

šťuchnem........ 🙂

pa pa...leni...a prajem krásny víkedník..ozaj aj my ideme do NR....sa tam hádam stretneme 😀 😀

jacka
23. apr 2010

nuž a som tu ostala sam.....idem aj ja........ 🙂

denisenko
23. apr 2010

ahojte, herečky.....ja len na skok 😀
nezabudla som na vás, ale v poslednej dobe je toho na mna privela, už od unavy ani nevidím......konečne po 2 týždnoch dnes volno, aspon na chvílu, tak sme boli s NIskom po obchodoch, potrebuje nové tepláky do školky.....na porazenie, všade majú len samé kraťasy a tričká......akože už je horúce leto??????????? 😝
jacka, blahoželám k rekordu...žeby sa na lepšie obrátil?????klop, klop, klop...aby som nezakríkla.... 🤐
leninka, pekný víííkendík....... 😉

denisenko
23. apr 2010

a ešte, ked ste pri tých zakvitnutých čerešnách....na prvého mája sa pod rozkvitnutou čerešnou treba pobozkať,robíte to???ja ano, ale kedže tu už teraz odkvitli nielen čerešne ale aj jablone tak asi nič 😝 budzem májové teliatko tento rok 😀

aninka29
23. apr 2010

kuk...sme doma 🙂

deni,no jasnéééé.....každý rok pravidelne sa pod čerešňou pusinkujeme 😵

aninka29
23. apr 2010

kde ste???...halooooo.....snáď už dnes posťahujem nejaké fotečky aktuálne 🙂 😉 ..idem sa do toho pustiť.....sa stavím,že to bude trvať hodinu 😝

aninka29
23. apr 2010

tu je fotočka ako Sabuška sedí...a ešte jeden malý kuko iba pre vás 😵

bubba
23. apr 2010

náááááááááádherna je !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
23. apr 2010

ďáááááááááááááááááááááákujem 😵

aninka29
23. apr 2010

idem off žienky...dobrúúúúúúúúúúú noc 🙂

jacka
23. apr 2010

jéj aninka........ 😵 😵 😵 😵 ....krásnučká je..... 🙂 🙂 😵 😉

jacka
23. apr 2010

deni.....už ked ma nepobozká muž tak aspon Maťko......však nechcem ostať teľa 😀 😀 😀

idem aj ja ....

dobru nocku 😔 😔 😔

aninka29
24. apr 2010

dobré ránko 🙂 ...jacka ďakujem 😵 😵

ja som už hore od pol šiestej 😝 ...to bude asi tým,že včera som šla spať skoro................detičky ešte spinkajú...ja si idem zaliať už druhú kávu.....a chystať raňajky

jacka
24. apr 2010

dobré.......ránko..... 🙂

ty ránovstaj...........však si zvykla dlho spávať 😉

my sme už po...........že druhu kávu.....tak si ju vychutnaj 🙂 🙂 🙂

aninka29
24. apr 2010

ahoj jacka 🙂 ....veď to...zvykla som si pospať.....tak neviem čo sa deje....asi starnem,tak preto nemôžem spávať 😀 😀 😀 ...................vieš čo sa mi snívalo.......že som otehotnela......a že čakám dievčatko........a revala som,lebo som jej nevedela vybrať meno 😕 😝 ............ja už nechcem tretie..nieeeeeeeeeeeeeee............manža furt hučí,že ešte jedno by prijal......jemu sa to ľahko povie......keď je furt mimo domu...... 😠 😝 ........nie,nie...som na miliónosemstopäťdesiatdeväť % presvedčená,že NECHCEM 😝 😝 😝

aninka29
24. apr 2010

čo dnes varíš jacka???...ja som včera večer pre nás urobila mäsko na zelenine a kolienka,a Sabuške idem urobiť cukinu...len ešte neviem ako,s čím....ty si už dávala Peťkovi cukinu???

denisenko
24. apr 2010

jej, aninka,nová fetečka..... 😉 herečky ste, musím uznať 😀
ten tvoj muž by nemal chodiť na týždnovky,ked má také baby doma ...a samé 😀

denisenko
24. apr 2010

jacka, tak asi jediné májové teliatko budem ja..... ☹ ale nič to , tatinko kedysi dáááááávno ked už nekvitli čerešne,tak ma pobozkal pod čerešnovým kompotom 😀 vynašiel sa 😀 😀 😀 hlavné, že ma tí mojí chlapi luuuubia ako kona 😀 😀

denisenko
24. apr 2010

no nič, idem budiť deniska...spí už od tretej....a včera som ho uložila niečo po jednej a o štvrť na šesť som ho budila....spachtoš jeden......a v nocí potom straší maminu.... 😀 😀

jacka
24. apr 2010

kuk kuk.....

deni...však nech ti dá hubičku Denisko 🙂

no jak kukám tak kukám ja tam velmi zle vidím tie herečky ☹

ani...no keby som mala cukinu a tekvičku tak už určite dostane 🙂

aninka29
24. apr 2010

jacka,ty kde si bola celý deň???

deni ahoj......pod čerešňovým kompótom 😀 😀 😀 😀 ...som sa fajne nasmiala 😀 😀 😀 😀

ja som celé doobedie sadila.....potom ma chytila taká migréna..zase vracanie 😝 ...neskutočná bolesť.....ani neviem koľko tabletiek som požrala 😝 .......až teraz ma prešla bolesť

jacka mám tú fotku aj na fb.......ak chceš pozrieť detailnejšie 😉

jacka
24. apr 2010

chcem pojdem kuk.....

boli sme v Nitre......a potom som si porýlovala pre kvietky a už nestihla posadiť....tak zajtra je tiež deň 😉

juj...o hlave mi ani nevrav.......už tretí deň ma bolí .....beriem tbl....chudatko Peťulo mu to ide do mliečka...ale nechcem aby som vracala......tak beriem menšie zlo 😔

aninka29
24. apr 2010

tak ste boli na výlete.....na tej výstave jacka..kde mala ísť aj leninka...či po nákupoch??? 🙂

dnes bolo vonku krááááááásne 😎 ...

jacka
24. apr 2010

aninka moja....a to ste kde fotili............velmi krásne foto..... 😵 😵 😵 😵 ..taká chutnučká je ....moja pekna 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre