• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
muž chcel niečo pozrieť...to sme tam šli na otočku........skoro ako výletik..taký menší :wink:

veru.....krásne bolo dnes....dufam že aj zajtra...pojdeme si opekať špeky :wink:
24. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo nedáš aj sem fotečky?
24. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja.....ledva držím oči :pensive:

aninka čo ideš variť?

dobru nocku :pensive: :pensive:
24. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem jacka....tak idem dať zopár :wink:
24. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem jacka,čo zajtra uvarím....Sabuške som dnes robila rizotko,bude mať aj zajtra......a nám neviem

dobrú noc.....pôjdem aj ja :pensive:
24. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko............... :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: ..

len daj zopár..... :wink:

ja idem urobiť plneu papriku...ale musím muža poslať kupiť papriku a knedlík :wink:
25. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: .....krásny slnečný deň pred nami :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...dúfam :slight_smile:
ja urobím mäsko na hubách .... :slight_smile:
25. apr 2010 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam fajnotku....a s ryžou?...... :slight_smile:

som takáááá dolámaná............žeby ma tá záhrada zmohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte neviem s čím ....rozmyslím si :wink: :slight_smile:

aj ja som hotová...bolí ma chrbát z toho kopania,sadenia........až budem stará...tak budem mať všade trávu...a vykašlem sa aj na sadenie.....ale kvôli detičkám to robíme,nech majú fajné čerstvé,voňavé zo záhradky :slight_smile:
25. apr 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru..kvoli detičká....čo pre ne nespravíme :slight_smile: :slight_smile:

no ja neviem či to bude vekom...tu je jedna 84 tetuša a kope ako maldica........
25. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjoooj.......aj u nás sú takí ľudia......fičia ako draci :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra a v utorok budem celé dni bez netu.......umrem :grinning: :grinning: ....vraj nebude elektrina.....od rána do večera......... :angry: :angry: :angry:
25. apr 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super.......tak absťák :slight_smile: :slight_smile:

že kde berú enrgiu takýto ľudkovia.....
25. apr 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj veru...a aký absťák :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja už mám obed hotový.......ešte buble polievka......a vegeeeeet :sunglasses:
25. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už po...... :slight_smile: ........................................som bola hladná ..... :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú chuť.... :wink:
25. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme obedovať teraz......vy ste rýchli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto...si užívate slniečko,čooo :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...spráávne.....my sme prišli z vonku teraz.....idem nachystať večeru,kúpať sa a spať :grinning: .....vraj sa má zajtra pokaziť počko...ma trafí šľak,keď áno...ani elektrina,ani von :angry: :angry: :angry: :angry:
25. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk..kuk..... :wink:
25. apr 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani nevrav že má byť škaredo.... :angry: :wink:

to s kým si tu budem kecať?...... :frowning2: :cry: :wink:

neviem či je to tým počasím..ale čo dnes stváraju tie moje radosti..už aby spali :angry:
25. apr 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nervy..Maťko mi zaspal po sediačky...taký okupkaný......už som ho len preniesla....moje zlatko :frowning2:
25. apr 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nervy jacka...aj Simonka zaspala,tiež po okúpaní..........idem ju tiež preložiť :dizzy_face:
25. apr 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super aninka.......... :dizzy_face: :dizzy_face: .....tak sme dopadli rovnako :slight_smile: .......... :wink:

žeby niečo vo vzduchu :slight_smile:
25. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ich zmohlo to krásne počasie :sunglasses: ....Simonka sa riadne vyšantila vonku...sa im ani nečudujem..veď aj ja som k.o. :rolling_eyes:
25. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem odpadnúť aj ja......kuknem trošku lets dance.....aj tak zaspím pri prvom páre :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku :pensive:
25. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj....ešte som chcela...neplačte za mnou...keď tu celý deň nebudem. :grinning: :grinning: :grinning: .....ale snáď večer nám elektrinu spustia.....tak sa ukážem..a v utorok to isté......
25. apr 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa budeme snažiť neplakať :wink:

idem aj ja....Peťko už druhý krát zaspinkal.......tak už bude hádam pokoj

dobru nocku :pensive: :pensive:
25. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :sunglasses: :sunglasses:
26. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....aj ja som na vás kuk :slight_smile: .....vraj až od osmej budeme off od všetkého.......ale mám na to také nervy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:...
26. apr 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani......akú ste mali noc.........................my zlú zlú zlú :frowning2: :frowning2:
26. apr 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natierate detičky proti slnku?.....ja som ich včera nenatrela a Peťko má tváričku červenú :frowning2:
26. apr 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka my sme mali dobrú ako vždy.......a vy prečo???...Peťko sa budil??? :frowning2:

ja ešte nenatieram....akurát včera som povyhadzovala minuloročné krémy...musím kúpiť nové
26. apr 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok