• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
Ja som sa rozhodla...myslím, že je to dobrý nápad...Aj keď sa za to platí :wink:
12. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa popýtam aj ja,keď pojdem vo štvrtok na kontrolu s malou :wink: a kolko sa platí za to?
12. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc.... :pensive:
12. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku jacka :dizzy_face:
12. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja maminky :wink:
dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú spachtošky :wink:
Platí sa niečo vyše 900Sk...
12. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vy ostatné babky kde steeee?????????
12. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žeby zase posledná. Dobrú nôcku. :pensive:
12. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile: :sunglasses:
13. máj 2009 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a aká bola noc :wink: ...fajny bol melonik :slight_smile:
13. máj 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!.......ahoj jacka!! :slight_smile:
13. máj 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dilipuk???!!!!!!!!-............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........za jednu žltačkovú vakcínu sa platí okolo 1800,- Sk a ja to idem dať, len neviem kedy!!?? :unamused:
jacka, aké bolo hrozienko??? :grinning: :grinning: :grinning:
utka, blahoželám k autíčku a nech slúži!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
maca,posielam veľa veľa zdravíčka!!!! :wink:
bauľky, viete aká bola reakcia včera na moje nové páčo???.....ja vyšťastnená, že mi to kaderníčka dobre urobila a môj muž zaprášil "a to ti aj strihala???"......to bola celá jeho reakcia :angry: :angry: :angry: .....naštval ma....a teraz ráno keď sme išli z jaslí mi povedal "si fešanda"!!!............to už si mohol strčiť.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ......chlapi, chlapi....
13. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

jacka celú noc som na teba myslela :angry: :angry: :angry:
leni,chlapi sú divné tvory :grinning: aj ten moj je taký nevšímavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
možno tá cena vakcíny závisi od toho akú máš poisťovňu,alebo nie?...............ale však to je jedno......sa popýtam doktorky,a ak tak ju dám pich pich.
13. máj 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka ahoj :slight_smile:
13. máj 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...ved aj ja :slight_smile: :wink:

ja som mala to iste....ty si bola u kaderničky??? :confused: :angry: ...bože to jedneho vreca s nimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ako je u vás? zamračené však? :wink:
13. máj 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ani, tie žltačkové sú dosť drahé....ale keď zistíš daj vedieť....
13. máj 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...a u vás...burka,krupy a vetrisko :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni zajtra idem s prdlinkou na kontrolu tak sa popýtam a potom hodím info :wink:

ha ha :stuck_out_tongue_closed_eyes: jacka to by sa ti páčilo, čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........u nás krásne svieti slniečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby si vedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani čosi...ja vám doprajem :grinning: :grinning:

a prdlinke je ako,už lepšie?
13. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka fakt? :dizzy_face: ..........sa mi nechce veriť :grinning:

no prdlinka ešte stále kašle :frowning2: ........nie je to už síce taký velmi škaredý kašel,ale je škaredý :frowning2: ...........a to jej dávam len čajík teplý furt,žiadny džús ani nič :unamused: ............tak neviem,dúfam, že nám nenasadí ďalšie atb,bo ma dočista porazí už :angry:
13. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani len ver :grinning: :grinning: :grinning: ..ja take duša dobra..každemu len dobre :grinning: ..

tak držim palce aby vám už nič nedala...
13. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka darmo sa tu hrajkáš na dobručkú :grinning: :grinning: aj tak ti neverím :grinning: :grinning: :grinning:

bože,ukladám prádlo ešte od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............tá kopa sa vobec nezmenšuje :angry:

čo dnes varíte ženy?...........ja zbúcham rizoto,a na polievočku asi kašlenkujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila fazulovu polievku zo zeleninoua rezance s makom...Matko už polovicu zjedol :sweat_smile:

ideme von...ale ja sa vrátim :sunglasses: :slight_smile:
13. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam rezance s makom :slight_smile: ........akurát včera som kúpila mak,tak zajtra urobím :slight_smile: .........dik za tip :dizzy_face:

ideme sa aj my trochen prevetrať...........a ja sa tiež vrátim :wink:
13. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
awojte baby sorač ale nemala som vobec čas na pc,ako sa mate???nechce sa my tolko stran čitat. :wink: :wink: :wink:
13. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi....máme sa fajn..anoinka nespala celu noc ..chodila na wecko...zjedla celý melon :grinning: :grinning: ...a leninka je kočka...bola u kaderničky...a utka kupila autičko..tak sa tešia :slight_smile: ..
13. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde,??? :confused:

my už :pensive:
13. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Prečítam si vás neskôr. Ideme sa napapať a spať. Dnes sme boli u dr. na protižltačkové očkovanie. Viki bol hrdina, ani nemukol. Dostal od dr. Diplom za statočnosť :wink:, a magnetku a džúsik Cappy. A boli sme na autíčku. samí dvaja. Super sa mi šlo. :wink:
13. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:

utka no super :slight_smile: si šikulka :dizzy_face:

siwi ahooooooooj :slight_smile: :slight_smile: ..............kde je fotočka čačanej izbičky? :slight_smile:

jacka už spinkáte?ako Ti je fajne :wink: .............moja dnes len oddychuje zase :angry: ..............ale aspoň nebrnká na moje nervíky :grinning:
13. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok