• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
už áno :slight_smile:
26. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja...hodiť sprchu a leháro gaučing

dobrú noc mamky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš...tak ja už len leháro :slight_smile:

dobru..... :pensive:
26. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile: :wink:

že má dnes pršať :confused: :angry:
27. apr 2010 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: .........u nás určite bude.....zamračené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava -už je zamračené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani......ty fakt nemožeš spávať?

no bud rada že zatial neprší...........lebo može :wink: :wink:
27. apr 2010 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile: ...ja som bola hore už o tretej,som si čaj zaliala,vypila a šla som si späť ľahnúť....a teraz zase kuvikujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale vieš čo...celkom mi to vyhovuje.....kým detičky spia,ja si kopu veci urobím :slight_smile: .....a potom mám upratané už o deviatej :grinning: ...sa s kmotrou smejeme...že my už o desiatej máme pol dňa za sebou...ona je tiež taký pacient upratovací :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááno..a my tu doma v poslednej dobe máme dni otvorených dverí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......v piatok vraj na isto dojde brat......akože,teším sa veľmi na neho.....sme sa nevideli...fuuuu...dobrých veľa rokov....len ma žerie to...že furt keď sem dorazí......privedie so sebou furt inú čupku :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale furt povie...to je vážne....hmmm....na dva týždne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cap starý .....zase sa nikam nepohnem......nieže by som neverila bratovi,to nie.....ale tým osôbkam cudzím čo tu vodí neverím...............ale zase...už toľkokrát vravel,že príde..a ešte furt nedorazil..takže si s mamou myslíme,že ani nedojdú...uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tretej :confused: .......čo by som ja dala zato keby som mohla spať.............aspon chutil čajík... :wink:

tebe aspon spinkaju........mne sa hrozne zle riadi ked mi tak krátko spí :confounded:
27. apr 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka však pokial je slobodný.....nech si užíva :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...a kolko má rokov že si ho nazvala capom.... :grinning: :grinning:

možno dorazí....chlapi vždy vedia šoknuť..... :grinning: :wink: ..............a kde býva že si ho tak dlho nevidela?
27. apr 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj...my si s Peťko už čistíme zubky...však ked ich toľko máme...nech nezmiznu..... :slight_smile: :dizzy_face: :wink: :wink:
27. apr 2010 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
býva v Čechách.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len o má vždy moc práce :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....má 36..koňoš jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj my so Sabuškou si čistíme zúbky...aj keď ešte nemáme :grinning:...tak aspoň masírujeme ďasienka...Sabuške sa to veľmi páči :dizzy_face:
27. apr 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľko už máte jacka tých zúbkov? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nás už poprcháva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: ......hej vy ranostajky sa činíte už od skorého rána!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........
už čistíte zúbky, paráda...čo sa za mladi naučíš...ale veď to poznáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aninka, aj tvoja sestra je v ČR, že?? :confused:

jacka, to my budeme teda pomaly kozy keď aninkin 36 - ročný brácho je cap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

deni, juj alergia :frowning2: ......stále makáš v penzióne??? :wink:

ahoj mirri, čo máš nové??....

utka, tie tvoje výsledky sú ako na vode......raz lepšie raz horšie :unamused: ....ale teší ma, že teraz je to lepšie!!! :slight_smile:.....daj vedieť ako hrdinsky sa držal Viki :wink:....
27. apr 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile:

noo..aj sestra je v ČR....len ona je dole....a brat je úplne hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale oni sa videli pred tromi rokmi,keď mal cestu okolo nich

idem mamky na poštu..táááák sa mi nechce.....
27. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však vieš že chlapi dozrievaju pomalšie :grinning: :grinning: :grinning:

ty teda čo robíš tu ked máš surodencov v Čechách? :wink: :wink: :slight_smile:

máme 4 ks.........dva dolne a dva horné...trhá všetko čo vidííííí :dizzy_face:

posielam slniečko......tu je krásne :sunglasses: :sunglasses:

ešte spinkáte?...ja idem zachvilu uložit....lebo tu už mraučííí :angry:

kde je naša tehoška.....ako jedna tak aj druhá nemalaa sa letty už vrátiť?
27. apr 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni........no teba spomínať....a hned si tu ako na koni :grinning: :grinning:

veru pomaličky budeme kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som MAťkovi slubila tú teplu zmrzku ale v piatok sme vzali poslednu tak rátam že o týžden bude mať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a niekedy aj dozrejú???????? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ................tak už máš riadneho trhača!!! :slight_smile:......aj ťa už pohrýzol, či dáva pozor?? :slight_smile:

aninka, čo ti prišlo dáke oblečko??? :wink:
27. apr 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, šak vieš...spomeň čerta .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: ..no pochybujem ...niekomu to dozrievanie trvá celýýýýýý život :grinning: :grinning: :wink: :angry:

jasné že uhryzol...ked som kojila...tak cvak....ked som mala na rukách tak do líca cvak.....do ruky cvak......vynechala somk niečo :grinning: :grinning: :grinning:

a ty sa považuje za čerta? :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha, aby ťa nepoužíval ako hryzátko........

no a nie?.....so všetkým čo čert má.......šak sa opýtaj môjho muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však..... :angry: ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

však hod číslo....opýtam sa :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi...jacka..cvak,cvak :grinning: :grinning: :grinning:

leni nie oblečko.....zabudla som zaplatiť jeden šek,ja hlava deravá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jacka ....no ja ti neviem čo na Slovensku ešte robím?? :grinning: :grinning: ...nie,nie....brat je nevlastný...keď bol môj ocko mlaďas,tak robil deti kade chodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...srandujem :grinning: :grinning: :grinning: .......a sestra,tá šla za prácou do Čiech,a tam aj zostala..bedka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha aninka, a vy sa takto normálne stretávate???......... :confused: ...........to sa často nestáva........pekné...tvoja mamina,ale musí vedieť veľmi dobre odpúšťať!!!.........ja by som to nedokázala............
27. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,nemala čo odpúšťať...pretože otec ho mal,keď sa s mamkou ešte nepoznali :slight_smile: ....takže tak..... :slight_smile:
27. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ste varili ženy???......ja som urobila granadir......a nad polievkou ešte stále rozmýšľam
27. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ktovie koľko súrodencov ešte nám behá po svete :grinning: :grinning: :grinning: ....(jasné že srandujem.. :wink: )

aninka ešte také mini otázočky.........to bol ocko raz ženatý...a aký vzťah má k nemu tvoja mamina...ale nemusíš odpovedať....prežijem :wink: :slight_smile:
27. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok