• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ja som nevarila nič...ešte máme plnenú papriku..dufam ......že ju muž nezožrutil....

a som v riadnej pr...li......dochádzaju nám zemiačiky....dosť že nemáme čo posadiť .....ja bez zemiakov variť neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :wink:
27. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka......otec nebol predtým ženatý.......iba spolu žili s bratovou mamkou...tá zomrela..............s mojou mamkou majú spolu super vzťah....berie ho ako svojho...není žiadný problém
27. apr 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...no a že som no ved vieš.......tvoja mamina ho potom vychovávala?.........

to je vonku vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
27. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nevarím......mne sa nechce :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dnes nakúpiť polotovary, nech sa tatinko postará :sunglasses: ......idem zajtra na dva dni do Nitry na školenie :slight_smile: ..........to bude asi na dlhú dobu môj posledný oddych od domácich povinností :frowning2: .............pôjdem teraz trošku skôr z roboty a kuknem zasa do toho sekáča čo minule.......dnes majú tovar, možno zasa niečo nájdem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
27. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem teda......ešte sa asi stavím aj na zmrzku.....baby má chuť :wink: ..........v piatok som tu ako na koňovi :grinning: :grinning: :grinning: .....pa, pa :slight_smile:
27. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj leni........nerob chute :wink:

nejak sa nám táraš.......a urobíš prekvapko?.... :slight_smile:

my sme už načisto doma........do pol10 su deti vonku....aj obedovali na dvore.........len Peťka som chodila prebalovať .......som zvedavá ako budu v noci spať s tolkeho kyslíka :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik........nikde?
27. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile: .....boli sme vonku......dnes idem cvičiť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ahoj....šťastnú cestu :slight_smile:
27. apr 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie jacka..nevychovávala......ked sa otec rozišiel s jeho mamkou....tak ostal v Čechách s mamou a svojou sestrou....ktorá nie je dcéra môjho otca....veď rozumiete nie :grinning: :grinning: :grinning: ..a keď jeho mama zomrela..tak to už bol veľký..mladý,ale dospelý.......ostal bývať so sestrou tam...a sem chodil dvakrát do roka
27. apr 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si posadila kvietočká..MAťejko mi pomáhal..... :dizzy_face: ..tak sa budeme tešiť spolu........

ja som nejaká unavená...taký horuci kupeľ....... :dizzy_face: :slight_smile: ...hmmmm......možem zabudnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto mi nerob ....... :grinning: :grinning: ....sestra dcera otec mama.......moje nervy :grinning: :grinning: :grinning: ..........................ale rozumieme :slight_smile: :wink:

tak medzi vami je potom pekný vzťah..... :slight_smile: ...to dosť málo 2x do roka.......
27. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuj ked ťa mám na linke :wink: ..ako často varíš Sabínke mäsko....
27. apr 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zas stíham..... :frowning2: ten moj večší chlap ma tak vytočil, že má šťastie, že nemáme sobášny list....už by mal rozvodové papiere :angry:
jacka, horúci kúpel....dala by som si, ale není čas :unamused:
tiež máme ešte polievočku zo včera a na zajtra bude zeleninové rizoto....komu sa nepáči nech neje :grinning:
denisko prišiel zo školky, z obeda a aspucoval 2 palacinky, potom si pospal a ešte tanier hustej šošovice.....ja neviem, to kolko im tam dávajú jesť????????a to mali rezen a zemiakový šalát...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, pocvič aj za nás...... :grinning:
leninka, načo sa stále tolko školíííííš??????? :grinning:
27. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka aj ja som si dnes posadila kvietočky :dizzy_face: ...Simonka,moja veľká pomocníčka ich popolievala...no neviem,či ich aj nepreliala :grinning: :grinning: :grinning:
mäsko......dva dni má mäsko,dva dni má žltko miesto mäska,potom zase dva dni mäsko..a jeden deň čisto zeleninka....takto to striedam :slight_smile:

deni ahoj :slight_smile: .....vyžaluj sa u nás,prečo ťa muž vytočil....bude ti lepšie a nebudeš na neho zlá potom :wink: :slight_smile: ...Nisko bude asi veľký jedák,keď mu tak chutí....ale sa nečudujem.....veď vravíš,že rada varíš...tak to musíš kuchtiť iba samé dobrôtky :dizzy_face:
27. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj muž mal prísť zajtra domov...ale zmena plánu...dojde až v sobotu v noci...a to sme mali robiť gril párty :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža mal narodky....tak to presunieme na nedeľu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hlavne,že mám už všetko naplánované
27. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si stiahnuť z účtu nejaké šušinky :grinning: ......muž už chorý zo mňa bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....tak nech
mamky ja neviem...ale mne sa zdá,že míňam veľmi veľa peňazí :confounded: ...a to som doma sama s dvomi deťmi......ani nepíšem kolko miniem za týždeň :zipper_mouth:
27. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa s vami žienky........dopísania zajtra :grinning: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už dávaš vajíčko?..to možem aj ja?.... :sweat_smile: ...kurnik s niekedy citim ako prvomama :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

našťastie nemám kde ja míňať....ale ked pojde do školky a budem pojazdná...tááááák to uvidííííí :grinning: :grinning:

veru deni vyžaluj sa ...na to sme tu..ja sa tiež v kuse sťažujem,že herečky :wink: .......................ale určite to nebude také vážne deni :dizzy_face:

Peťulo už .....spinušká......Maťko kuk večerníček a...veget :slight_smile:

takže sem tu už nikto nekuk....tak mizím

dobru nocku...... :pensive:
27. apr 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Zubárku sme zvládli super!!! Viki pekne otvoril pusu a dal si zúbok urobiť. Ani nemukol...Hrdina môj! Som na neho pyšná...
27. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile:

ahoj utka.....jej super ...šikovníček že spolupracoval to len to moje je :angry: :angry: ...na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

utka super,super........Vikinko je šikovné zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka,no ak už dávaš malému mäsko,tak môže aj žltko....iba žltko...to je náhrada za mäsko :slight_smile:
28. apr 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka.......

že šikovný je Viki...to ja mám doma len hysteráka :angry:

no dávam mäsko ale raz do týždna ........tak by som mu mohla uvariť?.......vraj sa vajíčko má variť 20min...na prvý krát....robila si to aj ty?
28. apr 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka....no ..čo ja viem..ak už dávame deťom mäsko,tak má byť šesťkrát do týždňa......ale z toho je aj náhrada to žltko...ja tak to žltko varím stále...aj 30 minút :grinning: :grinning: :grinning: ....a potom to žltko iba hodím do mištičky so Sabinkinym jedlom..a mňam,mňam...určite urob.....zase bude mať Peťko novú chuť :slight_smile: .....a inak s tým žltkom je najlepší karfiol...sa to volá karfiolový mozoček.....a je to fantastické...hodím ti recept,ak chceš.....Sabuška sa za tým ide zblázniť....aj krstniatko...fakt mňamka :slight_smile:
28. apr 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...veď tvojho chlapinu to prejde......čím bude starší,tým viac si bude uvedomovať,že je chlap :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len hod aninka ..spravím dnes malému...najmenšiemu :slight_smile:

to fakt až 6x do týždňa....teda.......to som netušila........bože čo som to za matku..len zeleninu mu vyváram :pensive:

no to určite si uvedomí...hádam až ked bude starý cap :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. apr 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj sa mi začína stavať na nohy...nie je to skoro?:...... :sweat_smile: :rolling_eyes: .....
28. apr 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj,šikuliatko je tvoj Peťulko....jacka čo som čítala augustovky,tak im niektoré detičky už chodia....takže podla mňa v pohode :slight_smile: ......Simonka sa už tiež taký čas začala stavať na nohy...len naša Sabuška je trošku taká drievková :grinning: :grinning: :grinning:

tu je recept: Karfiol ako mozoček :slight_smile:
ružučky karfiolu dáš variť do vriacej vody..medzitým nastúhaš mrkvu a petržlenovú vňať.....opražíš to na tuku,pridáš tam uvarený roztlačený karfiol a všetko ešte mierne spolu opražíš......pridáš tam trochu vodičky,a chvílku podusíš.a po udusení,tam pridáš žltko,premiešaš a mňamka je na svete :slight_smile:
28. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz ako kukám do knihy...som sa dočítala,že deti od osmeho mesiaca môžu tofu syr......jeej...zase niečo nové pre nás..to bude mňamka :dizzy_face:
28. apr 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dakujem ti pekne.... :dizzy_face: :dizzy_face: ..vajíčko už mám uvarené.......som zvedavá ako sa bude tváriť

však ak máš ešte takéto fajnotky tak hod receptík.... :wink:

može sa tofu syr..... :confused:
28. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok