Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. apr 2010

ja som nevarila nič...ešte máme plnenú papriku..dufam ......že ju muž nezožrutil....

a som v riadnej pr...li......dochádzaju nám zemiačiky....dosť že nemáme čo posadiť .....ja bez zemiakov variť neviem 😝 😠 😉

aninka29
27. apr 2010

jacka......otec nebol predtým ženatý.......iba spolu žili s bratovou mamkou...tá zomrela..............s mojou mamkou majú spolu super vzťah....berie ho ako svojho...není žiadný problém

jacka
27. apr 2010

aha...no a že som no ved vieš.......tvoja mamina ho potom vychovávala?.........

to je vonku vetrisko 😝 😝 😝 😠 😠

leninka75
27. apr 2010

ja nevarím......mne sa nechce 😀 😀 😀

leninka75
27. apr 2010

idem dnes nakúpiť polotovary, nech sa tatinko postará 😎 ......idem zajtra na dva dni do Nitry na školenie 🙂 ..........to bude asi na dlhú dobu môj posledný oddych od domácich povinností ☹ .............pôjdem teraz trošku skôr z roboty a kuknem zasa do toho sekáča čo minule.......dnes majú tovar, možno zasa niečo nájdem 😵 😵 😵 😵 ...........

leninka75
27. apr 2010

no idem teda......ešte sa asi stavím aj na zmrzku.....baby má chuť 😉 ..........v piatok som tu ako na koňovi 😀 😀 😀 .....pa, pa 🙂

jacka
27. apr 2010

juj leni........nerob chute 😉

nejak sa nám táraš.......a urobíš prekvapko?.... 🙂

my sme už načisto doma........do pol10 su deti vonku....aj obedovali na dvore.........len Peťka som chodila prebalovať .......som zvedavá ako budu v noci spať s tolkeho kyslíka 😀 😀 😀

jacka
27. apr 2010

nik........nikde?

aninka29
27. apr 2010

tu som 🙂 .....boli sme vonku......dnes idem cvičiť.... 😝

leni ahoj....šťastnú cestu 🙂

aninka29
27. apr 2010

nie jacka..nevychovávala......ked sa otec rozišiel s jeho mamkou....tak ostal v Čechách s mamou a svojou sestrou....ktorá nie je dcéra môjho otca....veď rozumiete nie 😀 😀 😀 ..a keď jeho mama zomrela..tak to už bol veľký..mladý,ale dospelý.......ostal bývať so sestrou tam...a sem chodil dvakrát do roka

jacka
27. apr 2010

ja som si posadila kvietočká..MAťejko mi pomáhal..... 😵 ..tak sa budeme tešiť spolu........

ja som nejaká unavená...taký horuci kupeľ....... 😵 🙂 ...hmmmm......možem zabudnuť 😝

jacka
27. apr 2010

toto mi nerob ....... 😀 😀 ....sestra dcera otec mama.......moje nervy 😀 😀 😀 ..........................ale rozumieme 🙂 😉

tak medzi vami je potom pekný vzťah..... 🙂 ...to dosť málo 2x do roka.......

jacka
27. apr 2010

počuj ked ťa mám na linke 😉 ..ako často varíš Sabínke mäsko....

denisenko
27. apr 2010

ahojte, zas stíham..... ☹ ten moj večší chlap ma tak vytočil, že má šťastie, že nemáme sobášny list....už by mal rozvodové papiere 😠
jacka, horúci kúpel....dala by som si, ale není čas 😒
tiež máme ešte polievočku zo včera a na zajtra bude zeleninové rizoto....komu sa nepáči nech neje 😀
denisko prišiel zo školky, z obeda a aspucoval 2 palacinky, potom si pospal a ešte tanier hustej šošovice.....ja neviem, to kolko im tam dávajú jesť????????a to mali rezen a zemiakový šalát...... 😝
aninka, pocvič aj za nás...... 😀
leninka, načo sa stále tolko školíííííš??????? 😀

aninka29
27. apr 2010

jacka aj ja som si dnes posadila kvietočky 😵 ...Simonka,moja veľká pomocníčka ich popolievala...no neviem,či ich aj nepreliala 😀 😀 😀
mäsko......dva dni má mäsko,dva dni má žltko miesto mäska,potom zase dva dni mäsko..a jeden deň čisto zeleninka....takto to striedam 🙂

deni ahoj 🙂 .....vyžaluj sa u nás,prečo ťa muž vytočil....bude ti lepšie a nebudeš na neho zlá potom 😉 🙂 ...Nisko bude asi veľký jedák,keď mu tak chutí....ale sa nečudujem.....veď vravíš,že rada varíš...tak to musíš kuchtiť iba samé dobrôtky 😵

aninka29
27. apr 2010

môj muž mal prísť zajtra domov...ale zmena plánu...dojde až v sobotu v noci...a to sme mali robiť gril párty 😝 manža mal narodky....tak to presunieme na nedeľu 😝 ...hlavne,že mám už všetko naplánované

aninka29
27. apr 2010

idem si stiahnuť z účtu nejaké šušinky 😀 ......muž už chorý zo mňa bude 😝 😀 ....tak nech
mamky ja neviem...ale mne sa zdá,že míňam veľmi veľa peňazí 😖 ...a to som doma sama s dvomi deťmi......ani nepíšem kolko miniem za týždeň 🤐

aninka29
27. apr 2010

lúčim sa s vami žienky........dopísania zajtra 😀 😵

jacka
27. apr 2010

už dávaš vajíčko?..to možem aj ja?.... 😅 ...kurnik s niekedy citim ako prvomama 😔 😝 😝

našťastie nemám kde ja míňať....ale ked pojde do školky a budem pojazdná...tááááák to uvidííííí 😀 😀

veru deni vyžaluj sa ...na to sme tu..ja sa tiež v kuse sťažujem,že herečky 😉 .......................ale určite to nebude také vážne deni 😵

Peťulo už .....spinušká......Maťko kuk večerníček a...veget 🙂

takže sem tu už nikto nekuk....tak mizím

dobru nocku...... 😔

utka
27. apr 2010

Ahojte!
Zubárku sme zvládli super!!! Viki pekne otvoril pusu a dal si zúbok urobiť. Ani nemukol...Hrdina môj! Som na neho pyšná...

jacka
28. apr 2010

dobré ránko...... 🙂

ahoj utka.....jej super ...šikovníček že spolupracoval to len to moje je 😠 😠 ...na nervy 😝

aninka29
28. apr 2010

dobré ránko 🙂

utka super,super........Vikinko je šikovné zlatíčko 😵 😵 😵

jacka,no ak už dávaš malému mäsko,tak môže aj žltko....iba žltko...to je náhrada za mäsko 🙂

jacka
28. apr 2010

ahoj aninka.......

že šikovný je Viki...to ja mám doma len hysteráka 😠

no dávam mäsko ale raz do týždna ........tak by som mu mohla uvariť?.......vraj sa vajíčko má variť 20min...na prvý krát....robila si to aj ty?

aninka29
28. apr 2010

jacka....no ..čo ja viem..ak už dávame deťom mäsko,tak má byť šesťkrát do týždňa......ale z toho je aj náhrada to žltko...ja tak to žltko varím stále...aj 30 minút 😀 😀 😀 ....a potom to žltko iba hodím do mištičky so Sabinkinym jedlom..a mňam,mňam...určite urob.....zase bude mať Peťko novú chuť 🙂 .....a inak s tým žltkom je najlepší karfiol...sa to volá karfiolový mozoček.....a je to fantastické...hodím ti recept,ak chceš.....Sabuška sa za tým ide zblázniť....aj krstniatko...fakt mňamka 🙂

aninka29
28. apr 2010

jacka...veď tvojho chlapinu to prejde......čím bude starší,tým viac si bude uvedomovať,že je chlap 😉 🙂 🙂 🙂

jacka
28. apr 2010

len hod aninka ..spravím dnes malému...najmenšiemu 🙂

to fakt až 6x do týždňa....teda.......to som netušila........bože čo som to za matku..len zeleninu mu vyváram 😔

no to určite si uvedomí...hádam až ked bude starý cap 😀 😀 😀 😉

jacka
28. apr 2010

juj sa mi začína stavať na nohy...nie je to skoro?:...... 😅 🙄 .....

aninka29
28. apr 2010

jééj,šikuliatko je tvoj Peťulko....jacka čo som čítala augustovky,tak im niektoré detičky už chodia....takže podla mňa v pohode 🙂 ......Simonka sa už tiež taký čas začala stavať na nohy...len naša Sabuška je trošku taká drievková 😀 😀 😀

tu je recept: Karfiol ako mozoček 🙂
ružučky karfiolu dáš variť do vriacej vody..medzitým nastúhaš mrkvu a petržlenovú vňať.....opražíš to na tuku,pridáš tam uvarený roztlačený karfiol a všetko ešte mierne spolu opražíš......pridáš tam trochu vodičky,a chvílku podusíš.a po udusení,tam pridáš žltko,premiešaš a mňamka je na svete 🙂

aninka29
28. apr 2010

a teraz ako kukám do knihy...som sa dočítala,že deti od osmeho mesiaca môžu tofu syr......jeej...zase niečo nové pre nás..to bude mňamka 😵

jacka
28. apr 2010

jej dakujem ti pekne.... 😵 😵 ..vajíčko už mám uvarené.......som zvedavá ako sa bude tváriť

však ak máš ešte takéto fajnotky tak hod receptík.... 😉

može sa tofu syr..... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre