• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. septembra 2017 
správne leni...trošku nech podietuje :wink: :slight_smile:

sa ti povie šup......ale nemám auto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: muž je v kuse v robote....

na to fučanie si čerstvo spomínam......tiež som takto pred rokom fučala ako slon :grinning: :grinning: :grinning: .....len ty pekne nedietuj.....maličký potrebuje papať aby bol veliky a ťažky :wink: ..........................................no a kde je foto bruška
30. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj deni to mi s tou nožičkou ani nevrav....... :frowning2: :frowning2: :pensive: ....už aby sme boli u mudr....sa popýtam :frowning2:
30. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.foto???......aké foto??? :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........

kukám cez okno ako je vonku krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........zbožňujem takéto počasíčko, sleniečko, teplúčko.......dnes tu dlho nevydržím..........aj tak musím ísť skôr lebo u nás v dedine sa dnes stavia máj a samoška, že moji svokrovci tam nesmú chýbať :angry: :angry: :angry:..........a verí tomu, že keby vzali aj lilku, tak by s ňou išli do krčmy :angry: :angry: :angry: :angry:..........lebo pivo to si oni neodpustia za žiadnych okolností :unamused:........a nechcem aby mi decko chodilo po krčmách.....šak sa ešte nachodí keď vyrastie :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ......
30. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka neblázni, že veliký a ťažký :fearful: :fearful: :fearful: ......to by mi potom museli brucho fiknúť od boku po bok, aby ho vytiahli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
ozaj, už som zabudla...kedy sa dá už určiť pohlavie??.........v pondelok idem na sono na to prejasnenie šije, ale pohlavie sa ešte asi nebude dať určiť, či???..........nepamätáte??? :confused:
30. apr 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dorazí večer okolo šieste............hej deni...kolkokrát tu brat príde,furt s nejakou inou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mám super správu....Simuška môže od utorka nastúpiť do škôlky do mesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....zlatá pani riaditeľka tam....vraj,že ak chceme tak do júla kludne môže chodiť tam,a ak ju náhodou nevezmu od septembra tu u nás do škôlky,tak ju vezmu tam :slight_smile: ...takže ja ju tam dám...bude tam pol dňa.......a má tam aj bratranca,budú spolu v triede...tak som rada....aspoň si babulka zvykne :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni asi ešte nieee.....ale ak to bude chlapisko a bude dobre natočený....s vajkami na obrazovke :grinning: ....tak áno :slight_smile:
30. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak nie,tak v tom 20tt...to už vidno bude určite :slight_smile:
30. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš aninka......zbytočne si sa stresovala...... :slight_smile: ...všetko sa dá vyriešiť.............a v meste si myslím že jej bude lepšie....... :slight_smile: :dizzy_face: ......sa teším s tebou

to čo je za horučosť vonku.......som dala Maťkovi krátky rukáv..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to čo bude potom v lete....zima? :sweat_smile:

leni tak potm rýchlo na kona...a šupe sem s novými info :slight_smile:
30. apr 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, aninka....utorok je raz dva tu....sa teším aj za teba....už som zvedavá, aké budú dojmy :wink:
leni, hádam teraz nediétuješ? :angry: pohlavie sa na sone s určitosťou dá zistiť až neskor, ovela neskor sa mi zdá....mne v siedm om mesiaci tvrdili, že je to dievča....aj je, len má nadmieru vyvinutého pipíka :grinning:
jacka, my máme dnes trošku chladnejšie........len 23 :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som fakt mimo......idem robiť na zajtra chlapom parené buchty....a urobila som si cesto z celého kila, akože pre dvoch....a ja že čo ma bolí ruka, ked to miesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo....nik?
30. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič....idem ešte niečo spichnuť na večeru, dám si kafé a ostrihám Niska ked vstane, spachtoško moj vlasatý :grinning: :grinning: :grinning:
ešte možno kuknem...alebo určite????
30. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk......kuk...................................................................................................................................................................................................................ako ti išlo strihanie?........ :slight_smile:
že s kila....to aj pre susedov robíš? :grinning: :wink:
30. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni hoď aj k nám nejakú tu buchtu :grinning: :grinning: :grinning:

známej takto zistili pohlavie už v tomto štádiu tehu.....takže všetko je možné :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mamky ja sa už s vami lúčim na dnes....zase ma chytilo slnko...ešte aj uši mám červené :grinning: :grinning: :grinning: ......

vlastne sa nelúčim.....na večer som sa dohodla so sestrou,že popíšeme na fb.....tak kuknem na vás :slight_smile:
30. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mamky, hlásim sa, už sme domka, takaaaak ste mi chýbali, som na vás myslela, že ako sa mi máte
:sweat_smile:
včera som vás čítala, ale taaak veľa ste popísali, že som už nevládala odpísať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
leninka mojaaaa, , blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: , jupiii, nie som v tom sama, to som rada :grinning: :grinning: ...tak nám silno držím palce a ešte sa nedá pohlavie určiť, vraj až okolo 20 týždňa, keď sa ovšem bábo pekne natočí :wink:
ja sa mám fajn, len tá únava neprechádza, som myslela, že budem plná energie a akosi nič :unamused: tak ešte čakám :sunglasses:
aninka, to som teda nepočula, že berú podľa toho, či rodičia pracujú, nám povedali, že podľa toho, kto dal kedy prihlášku, držím palce, nech sa Simuške páči :slight_smile:
deni, tí chlapi sa pri tebe majú :wink:
30. apr 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj letty.......tak ako si sa mala?......ved aj ty si nám chýbala.... :slight_smile: ....aspon si tu budeš mať s kým kecať..tak ako ja s aninkou :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto.....nikde?......

tak dobrú nocku.......a pekný víkend..... :sunglasses: :sunglasses:
30. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty :slight_smile: :slight_smile: ..chýbala si :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobrú nocku žienky
30. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile:

tak zatial to nevyzerá na slniečko.... :unamused:
1. máj 2010 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj dnes je už prvého.....tak nezabudnite pod čerešnu..alebo kompot že deni.... :wink: :slight_smile:
1. máj 2010 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahoj, letty.......a ja že si sa stratila :grinning: :grinning: :grinning:
ja ti nevím ,jacka, vraj pod čerešnovou haluzkou s malými čerešnami....ale kedže tatinko dnes ťahá od 6-tej rána do 6-tej večer, si asi počkám :grinning:
strihanie mi šlo, denisko robil kombajn,foto je na FB :grinning: :grinning: a buchty vám neostali..... :frowning2: urobila som ešte aj 3 knedle, stráááášne sa vydarili...tak šup šup s nimi do mrazáka....a zajtra jednu vytiahnem, tatinko upečie bravčové kolienka a kapustičku tiež máme .......mnam, mnam, mnam........tečú mi sliny....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
a vraj nám bude zajtra liať celý den..... :astonished:
1. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik???????aha, zabudla som, víííííííkend.... :confounded: :wink:
1. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo..........je tam niekto???????????????????? :grinning:
1. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc a peknú nedelu...... :wink:
1. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som túúúú...
1. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ..juj aj mne tečú slinky......z vášho obedíka......dobre si sa vynašla....s cestom....aspon máš knedlík po ruke... :wink: ..........ja neviem čo zajtra......asi nič :grinning: :grinning: ....budeme držať líniu :grinning: :grinning:
1. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni už si zdrhla?:....
1. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja..........dobrú nocku.....

dufam že tu zajtra niekto kuk...... :wink:
1. máj 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééééééééééééééééééé............................... :sunglasses: :sunglasses:
2. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtééééééé
2. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok