• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
vydrží vydrží...to man skor prestane baviť :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zober dáky bulvár a maťko nech chytá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
6. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bežím domkov.......pa :slight_smile:
6. máj 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
konečne sa mi po troch dnoch podarilo pripojiť sa na net-----do kelu aj s počasím alebo čím to bolo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
už som mala aj absťaky :sunglasses:
v rýchlosti som čosi prečítala, ale určite som niečo nezbadala....tak aninka, prvý týžden v školke takmer za vami, že? :sweat_smile:
nám sa o mesiac školka končí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, veru za všetko možu chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
jacka, ja by som rada vypadla na rybačku....ticho, klud a pokoj......ale asi s Nisom by to nešlo :grinning:
dnes boli na výlete, na nejakom statku pozrieť zvieratká......lialo nam tu tri dni, tak neviem čo robili v tom blate :grinning:
6. máj 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra som tu celý den....dúúúúúfam :wink:
6. máj 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme sa tešiť deni..... :slight_smile:

pa leni :wink:
6. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer hodím foto z rybačky :slight_smile:
6. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja ho nestihmen dnes už kukykuk......nechaj ho dozajtra,dobre???????ked pekne poprosím,,,,,,,,, :grinning:
6. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz už idem...vyčesať mačku, povysávať a niečo zobnem a pádlujem zas do práce.......sa mi nechce........ :grinning:
baby, ja už aj v spánku upratujem a umýýýýýýýýývam koooopu riadu....taku nekonečnú...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem si rezervovať miesto v blázninci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...tak popros pekne :grinning: :grinning: :grinning: ........nechám neboj...... :wink: ale len preto že si to ty.... :slight_smile:
príjemnu prácu....... :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak možete urobiť kuk.....

letty a leni.....poprosím bruškáááá :slight_smile:
6. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto zase....... :pensive:

tak dobrú nocku....... :pensive: :pensive:
6. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééééééééé ránko....................... :slight_smile: :slight_smile:
vstávame......... :slight_smile:
7. máj 2010 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: ............ste nejako potiahli jacka :wink: :wink: ............

čo je s aninkou?? :confused:

deni veď sa zoderieš!!!....... :frowning2: .........a cez prázdniny čo s niskom??.....ty budeš makať, že??
7. máj 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hľadám fotečky jacka a ništ :frowning2: ..........už si zmazala?
7. máj 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.....nie nezmazala......len som niečo skušala......vo fotoblogu

že potiahli..........aj som celkom vyspatá sme boli konečne len 5x hore......... :slight_smile:

ty sa ako máš?.....letty tu včera nebola,že?
7. máj 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha len 5x hore!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........žeby zmena k lepšiemu??......čo všetko už peťko papká??.......nedávaš mu na večeru tie obilninové kaše??

aaaaale, už som si myslela, že prichádza ten nával energie.....v stredu večer mi bolo tak dobre, všeličo som si porobila.....a včera, beeee.........som zaspávala už o siedmej........

veru letty včera nekukla :fearful: ..........
7. máj 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej jacka fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........božinku na spapkanie sú obaja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............a ten peťkov zubatý úsmevček!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............to čo tam máte za rieku??.........zdá sa byť dosť veľká :fearful: ..........peťko neprotestuje keď je v kočíku pripútaný??.......inak na tých kreslených obrázkoch akoby chlapci tatinovi z oka vypadli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............
7. máj 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru LEN......5x.........no dufam že k lepšiemu.............nedávam mu na večeru žiadne kaše.......ovocie...jogurtík,.......a tak

neboj nič neskor budeš plná energie......až budeš skrine vypratúvať :grinning: :grinning: :grinning:

čo je s letty?

dakujem..... :slight_smile: ...na mna sa nepodobajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nechce byť pripútaný.....ale hodila so do vody pupavu.......tak trochu stíchol :wink:
vodička nie je velká ...len stále leje.. :angry: :angry: :angry: ...........a volá sa že Zolná :wink:
7. máj 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechceš skúsiť.....možno ho to zasýti a bude dlhšie spinkať bez mliečka.......či má diétku?? :wink: :wink: .......

mi hovor o tom daždi!!!........nám už za domom stojí jazero, čakám kedy to stečie do pivnice :angry: :angry: :angry: :angry: ...........

moje decko je čitý exhibicionista!!!...........učka vyberala detičky na nedeľné vystupovanie ku dňu matiek, vyberala predškolákov a moje dieťa sa tam nanominovalo, že ona chce a basta :grinning: :grinning: :grinning: ............včera som sa ju snažila odhovoriť, ale to ani počuť.......som zvedavá ako to v nedeľu dopadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink: som bola dať Nisa do školky, on tam už chodí jak k babke, ani sa so mnou nerozlúči, uteká za učkami a jak šprechuje tak šprechuje....... :grinning: inak fakt sa chytil tej nemčiny, ide mu to super :wink:
a som si spomenula, že som ešte nezaplatila školku na tento mesiac :grinning: tak behom do banky, dnes je posledný den :grinning:
jacka, tie detičky....Peťko má fakt úsmev na nezaplatenie....zubky vycerí......zlat :grinning: í su obaja....čo ste ulovili????? :grinning:
leni, mojho krpca by si asi básničku recitovať nedonutila, ešte to tak...... :grinning: :grinning:
a od včera začal ráčkovať...v slovíčkach medzi samohláskami kde je R, tak povie také pravé nemecké hrtanové......
a vy ste ako na tom s R?
aninka.......?????? :fearful: ako v školke?????
7. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: leni, ja makám furt...... :grinning: svaly už mám jak Rambo IV..... to aby som potom uniesla tú výplatu....:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v lete je 6 týždnov letná školka a potom nejako to vykryjeme......pani na stráženie, so mno do roboty a tatinko volno...inak to nejde........ :confounded:
a baby, nerobte drahoty a šup sem s foto bruška :wink:
7. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni!!!...........čochvíľa budeš prachatá jak mojsejka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............len nech šprechuje, zíde sa mu to :slight_smile: :slight_smile:

nám sa r už celkom pekné darí...hlavne keď si dá lilka záležať :slight_smile:

no zatiaľ vám babuľky musí stačiť foto z utz :wink: :wink: :wink: :wink:
7. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, mamky
včera som sa sem akosi neprepracovala, ale dnes tu budem :wink:
Včera som bola na poradni a videla bábo, mne robí ultrazvuk zakaždým :slight_smile: , tak aspoň vidím, čo bábo robí, pri Vikinke som mala dokopy ultrzvuk 3krát, tak teraz mám väčšie divadlo :grinning:
leni, jacka :slight_smile:krásne fotky, som potešená :slight_smile:
ja bruško este nemám odfotené, ale hodím drobca, sa trošku hanbil, tak len na chvíľu :wink:
leni, aj ja sa bojkám a energia tiež nic moc, ale je to lepšie ako na začiatku, tak aspoň niečo
Vikinka R ešte nevie, zatiaľ z nej vyjde všetko možné,len nie r :grinning:
deni, svaly závidím, peniaze nie :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, mojsejka je len jedna........ :grinning:
nejako sa zase zmráka, zas ma to vyhodilo z kona.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: te :stuck_out_tongue_closed_eyes: da z netu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
letty, to je super, sono zakaždým, tak by som si to aj ja predstavovala.....možno teraz, ked mám novú gynekologičky a tá masono v ambulancii...tak ked budem tehotná...možno...... :grinning: :grinning: :grinning: mne tá pred tým nepočúvala ani ozvy, spolahla sa na 3xsono, a to že jej ja poviem, že pohyby cítím.......trochu blbý prístup, nie????
baby, ja nie som ani tehotná a energia v prd..i :sweat_smile:
7. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte stratené :slight_smile:

juj leni :dizzy_face: :dizzy_face: ...krásnučké bábo :dizzy_face: :dizzy_face: ...ešte si aj bruško poprosíme.......ale obe...tak šup s ním :wink:
leni pokial budem kojiť tak budem vstávať.....neviem či vyskušam...nerobila som to ani pri MAťkovi......ja neviem....kde tie kaše su vraj hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni....dakujem :dizzy_face: .....super že rozpráva po nemecky.....sa mu to zíde........dufam že aj vydrží :slight_smile: .....no a R----sem tam sa mu podarí..... :slight_smile: ....ale viac tam ako sem :grinning: :grinning: :grinning:

letty......tak sa vytešuješ u dr......a všetko o.k

veru.......ja teiž len tie prachy závidím........svaly mám tiež ale z niečo iného :wink:
7. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty! :slight_smile: ......chodíš na poradňu pravidelne???...........mne minule dr. povedal, že mám prísť 17.5. na krv, potom si mám 31.5. zavolať o výsledky......a že čo ďalej sa dohodneme potom......o poradni ani pol slova........že načo ma bude preháňať keď je to OK :fearful: :fearful: :fearful: ..........mám z toho také zmiešané pocity.......

a počuli ste ten obrovský buch???????? :slight_smile: :slight_smile: ..................to mi spadol kameň zo srdca :grinning: :grinning: ......................konečne som dnes šéfovi povedala, že idem v septembri na MD :wink: .............bol fajn, zablahoželal, vystískal ma.....som rada, že už to je za mnou........teraz sa to tu začne šíriť ako požiar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: ....ja že čo to bol za rámus.....tak viem okial prišiel :grinning: :grinning: :grinning: .....pekne to vzal......zlatý šefinko :wink:
7. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, on to nevedel????ako sa tui tom podarilo tajiť? :grinning:
partizáááánka....
jacka,a dokedy si kojila Maťka?ja len info, my sme boli s kojením...no nekomentujem... :grinning:
7. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, nechodí sa na poradne raz za mesiac?či som zas bola výnimka?????
7. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok