• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
tu som.....boli sme.....von

deni...kojila som Maťka do jeho dvoch rokov......a 2mes......a po 2 mes. som otehotnela s Peťkom.......ja som stará dojka.... :grinning: :grinning:

leni..aj tebe krásny víkendík........neboj nič vela nepopíšme...asi nebudme mať s kým :pensive: ...aninka sa asi fakt predala
7. máj 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ...super kupelna......ale fakt taká pre štihlučké :slight_smile: ...ja s mojím zadočkom......širokéééé dvere :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj však sme boli na tej orotpédii.........tak je všetko o......k............len ked sa stavia tak treba papučky aby mal nožičku pevnú.....aby ju tak nevykrucal.........lebo že inak dlaha...... :confused: ..tak to radšej vyberiem papučky.....a nožky masírovať......vraj sa mu to bude páčiť...aj páčilo ked to robila........tak mu budem aj ja robiť dobre :wink: :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vy ste tu kde ja tu nie som....teraz nemám s kým kecať :pensive: ... :wink: ...nevadí..aspon niečo porobím
7. máj 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jacka, tak to som rada, že je to ok..... :wink: nožičky ho budú nosiť celý život, tak nech sú ok, no nie? :grinning:
sme si trochu poklábosili s leninkou, už som aj par krát kukla do kalendára či už nie je sobota,ked tu nikoho....... :dizzy_face:
jacka, ked sa do tej kupelky zmestí moj starý, tak potom ty určite bez problému....... :grinning:
dufam, že si aninka dala aspon dobre vysokú cenu, ked už....... :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra som tu len na skok.....makám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leninka, fakt by sme sa mohli stretnúť....ale asi tak niekde na polceste.....možno BB?????? :grinning:
7. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky.......hlásim dnešný deň v škôlke super,super.....Simuška neplačkala ani ráno,ani vôbec......ani domov sa jej veľmi nechcelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

idem si vás čítať :wink:
7. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deni....však aj tvoj chlap je ako ihla......

aninak dala vysoku cenu...je späť :dizzy_face:
7. máj 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za BB....... :slight_smile:
7. máj 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka kráááásne detičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tie Peťkove zubadielka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...nemá chybu :slight_smile:

žienky ja som tiež za stretko....šak to tu spomínam už kolko.....ale nikto ani necekol o tom,tak som sa stiahla....mohlo by sa niečo zorganizovať....kým leni neporodí...tak rozmýšľajte kam,kedy,na ako dlho....mne je to jedno kedy....akurát august mám taký nabitejší :sunglasses: ....
7. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aninka....... :dizzy_face: :dizzy_face: ..vraj zubadielka.....šelma zubatá...tak ma uhryzol že až do krvi....a do modriny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...však aj teba čakaju cvaky cvaky :wink:

ani a kam idete na dovču......
7. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj letty dala fotečku bábätka..... :slight_smile: ...zlatučké je :dizzy_face: :dizzy_face: .......normálne by som ešte brala........ :dizzy_face: ....
7. máj 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas nikto?....
7. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooooooooooooom
7. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatučké je aj od letty...ako sa kryje tou malou rúčkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....aj od leninky.....také malé hraškovie ešte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaté že?...... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie čo sa tam skrýva....... :slight_smile: ...... :wink:
7. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mňa to bude takto...jedna z nich bude mať kočku,a jedna chalana :slight_smile: ...len neviem ešte ktorá to bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak tipnem si...možno to vyjde.......šak som bosorka.........letty = chalan....leninka = dievča :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
7. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ty čo tipuješ???...možno budeš mať pravdu ty....tak to ťa vyhlásime za bosorku roka :wink: :slight_smile:
7. máj 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že tipujem naopak...... :slight_smile:
7. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo.......ešte obe možu mať chlapcov.....hm................skor si myslím že to bude moj prvý tip.... :wink:
7. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo...uvidíme ktorá z nás bude mať pravdu......len aby to nebolo tak,že obe budú mať rovnaké pohlavie
7. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžu mať obe dievčatá...bola by som tomu rada ja osobne :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde si moja.....ja zachvilu budem musiť zmiznuť...už tu muž stepuje....že heš :angry:
7. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebude to tak...leninka bude mať chlapčeka......a možno aj letty.......ale tá bude mať asi babenku
7. máj 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som tuu...či čakáš niekoho iného?????
7. máj 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však uvidíme........neviem,k leninke mi viac pasuje dievčatko...neviem prečo :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa aj ja pomaly...hodím sprchu a odpadnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
však som ťa nevidela pre to slnko :grinning: :grinning:
mne zas naopak....leninke chlapček....a k letty dievčatko.......však sa necháme prekvapkať :slight_smile:

idem pomaličky...lebo som nervná z muža :angry: :angry: :angry:

dobru nocku..... :pensive: :pensive:
7. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bye-bye :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok