Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. máj 2010

dobré ránko..... 🙂

jacka
8. máj 2010

budíček....... 🙂

dnes sme zas samy domka..... ☹ ...

letty86
8. máj 2010

ahooojte, bosorečky 😀 😉
takže tipy máte takéto, super, už len vedieť, ako to bude...tak ja si myslím to, čo aninka, východniarky držia spolu 😀 leni- dievča a ja chlapček 😉
dnes je mužík doma, tak sa tu veľmi nebudem zdržiať, ale snáď este kuk urobím...
aninka, super, že si tak Simonka zvykla 🙂
jacka, muž pracuje, že ste samy domka 😒

jacka
8. máj 2010

ahoj letty.........aby náhodou východniarky nedržali spolu-.........a kto bude somnou?.....leni?... 😉 🙂

tak je to jasné budu dvaja chlapci 😉

letty sme tam robí aj v sobotu...však ked je možnosť tak treba...ale mne je tu smutno ☹ 😉

denisenko
8. máj 2010

baby, bosorujete? 😀 😀 😀
ešte aby to neboli dvaja chalani 😀 😀 mali by aspon obidve do páru 😉
aninka, tak vám blahoželám k školke 🙂
ozaj tehulky a dáte si aj zistiť pohlavie, alebo sa necháte prekvapiť??? 😎
aj ja som za stretko ale ja možem až v novembri....... 😖 😖 😖 😖

utka
8. máj 2010

Ahojte!
Ako sa máte, čo máte nové. Vôbec nestíham sem kuken...
aninka, Simonka chodí do škôlky???
jacka, ja sa k tebe pridám....však Stredné Slovensko musí tiež držať po kope...len neviem o čo ide 😀 ...

jacka
8. máj 2010

ahoj utka...to vobec neva že nevieš...hlavne že sme spolu 😀 😀 😉 ...........juj zlatá si 😉 😀 😀 😀

nemáme nič nove......my s aninkou keciame o detičkách....a letty a leninkou a bruškách 😉

jacka
9. máj 2010

dobrééééé....... 🙂

kde nám zmizla aninka?.....

aninka29
9. máj 2010

dobré ránko sa praje žienky 🙂 😎 ...tu soooooom jacka 🙂 ...včera nebol čas kuk

letty86
9. máj 2010

kuk, mamky
ja len na skok, Vikinka je chorá ☹ , kašle, soplí, chjaaaj, snáď bude zajtra lepšie
pekný dník 🙂

jacka
9. máj 2010

ahojky,........

juj letty... ☹ ☹ ...skoré uzdravenie.... 😉 ..pojde aj do školky?

aninka.....hm....tak kde si bola včera?......

ja už mám navarenéééé..... 🙂

denisenko
9. máj 2010

jacka, ty ši šikula......tak skoro varíš???? 😉
denisko bol so mnou dnes na 2 hodky v robote a včul...kukám, merám....zas mu vystúpila teplota, akože asi darček ku dnu matiek 😝
inak maminky, blahoželáme si aj sami sebe????ja vám všetkým 😀 😀 😀 😀 😀
a čo tak aj aninka abstinuje od koníka????? 😀 akési mi je to divné..........................
letty, skoré uzdravenie....asi aj pre nás 😝

jacka
9. máj 2010

deni..že.... 😀 😀

veru je to divné...len či nás nezradila 😅 😉

deni aj vám skoré uzdravenie 🙂 ...čo to že vás chytaju chororby 😕 😝

utka dala foto ...... 🙂

aninka29
9. máj 2010

nezradila som vás žienky 😉 🙂 .....včera sme boli so Simi pri vode,pohrať sa......bola tam aj nejaká peugeot akcia....hry pre deti a také blbosti....Simonka sa vyhrala...aj na koníkovi pojazdila....neskôr dodám foto 🙂
a dnes tu bola od rána švagriná s malým,tak sme boli celý deň v záhrade....grilovali a tak
zajtra tu tiež nebudem...odnesiem Simku do škôlky....šup do banky /blokla som si kartu 😠 😠 😠 /...a potom chcem v klude obehnúť stavebniny....budem mať času až až ,do dvanástej 🙂 🙂 🙂

aninka29
10. máj 2010

dobré ránko mamičky 🙂 🙂 🙂 ......vstávať,vstávať...cvičiť,cvičiť 😀 😀 😀 😀 😀

svieti slniečko 😎 .....dúfam,že dnes ani raz nezaprší......lebo čo som kukala počko,tak celý týždeň hlásia,prehánky,búrky,prehánky,búrky 😝 😝 😝 ...na nervy

prajem vám všetkým krásny dník 🙂 .....snáď sa tu dostanem poobede 🙂

jacka
10. máj 2010

dobré ránko........ 🙂

kde je zase slniečko???...... 😠 😠 ...................aj aj si prosíííííííím 😉

jacka
10. máj 2010

dobré ránko....... 🙂

kde ja slniečko....... 😠 ...my tu máme zamračené už len potiahnuť za nohy a leje 😝

jacka
10. máj 2010

kuk.....to čo toto?.........kde su naše tehošky?.... 😕

jacka
10. máj 2010

aká sms mi prišla.....rozhodnutie o prijatí dieťaťa do školky si vyzdvihnite od 10.5......som skoro umrela......že moderný Zvolen 😀 😀 😠 ....asi mi nevedia povedať ako sa tam dostanem...... 😠 😝

letty86
10. máj 2010

ahojte
no, dnes to tu viazne, som myslela, že toooolko budem čítať...
u nás poprcháva, Vikinka je už domka, bola len do 12tej, rozdať sladkosti, to si oslávenkyňa nemohla nechať újsť 😀
soplík má, kašle menej, no uvidíme, ako zajtra
jacka, tak ste prijatí, super a veruuuu, moderný spôsob zvolili
😅

leninka75
10. máj 2010

ahojte!!! 🙂 .........fuj konečne trošku kľud 😝 😝 😝 ...........čítam, že ste tu začali tipovať čo sa náms letty narodí 😀 😀 😀 ........

letty, otvoríme si stávkovú kanceláriu a ešte aj zbohatneme 😵 😵 😵 😵 😵 ...............

jacka, tak škôlka už oficiálne???......... 😉

ja mám za sebou zasa víkend 😝 😝 😝 ..........strašne pracovitá som bola....kompletne drhnem celú domácnosť, ešte my chýba kuchynská linka a šatník a hotovka 😵 😵 😵 ..........juj sa teším.....mám to rada všetko také naleštené voňavé 😵 😵 .........mužíček zasa maľoval a tiež pomaly finišuje...........lilka na tom vystúpení v nedeľu bola úžasná..ani raz sa nepomýlila, rozprávala pekne nahlas 😵 😵 😵 ........taký najmenší vrabček tam bola.......ale najkrajšia a najšikovnejšia 😉 😉 😉 😵 😵 😵 .........také to bolo pre mňa dojímavé, že som normálne plakala 😢 ..........večer zrazu lilke vyskočila teplota, v noci zasa, dnes na obed opäť.......nejako častejšie sa mi zdá, že chodí cikať, tak zajtra s ňou ide muž k dr........... ja len dúfam, že to nebude nič vážne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ............ja sa tiež necítim najlepšie, bolí ma hlava a škriabe ma v krku 😒 😒 😒 ............

leninka75
10. máj 2010

juj som zabudla.....vikinke prajem všetúčko len to naj, naj k meninkám 🙂 🙂 .......cmuk!!
máš super fotečku mimča letty!!!......to si bola na 3D, že??.........

leninka75
10. máj 2010

deni ako nisko s teplotou??? 😨 ............čo som ešte zabudla??? 😕 😕 😕

jacka
10. máj 2010

juj....ja sa tiež pripájam všetučko najlepšie.....nech ju choroby z daleka obchádzaju 😵 😵 😵

letty86
10. máj 2010

kuk
jacka, leni, dakujeme 😅 , šampus už vypitý, 😀
leni, tak to musel byť krásny zážitok, šikovnica je Lilka 😅 a heš, heš aj od vás choroby...ja som tiež bola nachladená, keď sme boli u svokry, nerv som mala, lebo človek nič nemôže ☹, ale paralen pomohol a nosný sprej s morskou soľou pre tehuľky, to bola úľava môc znovu poriadne dýchať....
je to 3D foto, ďakujem 😵 to keď som bola na to NT meranie...

letty86
10. máj 2010

idem, mamky, zajtra prídem...pekný podvečer, aj večer, aj noc 😵 😵

jacka
10. máj 2010

leni tak si mala super víkend......si si určite "oddýchla"...ale čo nespravíš aby ste boli peknučký 😵 😵 ......................tak si pyšná na Lilku 😵 😵 ...zlatinko malé velké 🙂 ....aj si ju pofotila?....... 😉

pa letty......len prídi.....vyzerá to tak že ja som tu stále pečená varená 😅 😔 😉
dobre oslávte a s toho šampusu sa neopite 😉 😉

jáj Matko ma debil den.......celý den len padá......a padá......a dorazil to pádom rovno do potoka....do pol pása mokrý.....sme leteli domov......som mu ešte s topánok vylieva vodu doma.....rýchlo pod sprchu.......Peťko vrešťal.....Maťko jačal......hlavu ako zemegula.....a ked vyschol tak chcel ísť zase k vode......nepoučitelný 😒

aninka a ako v školke?

aninka29
10. máj 2010

ahojte žienky 🙂
letty,aj ja sa pripájam ..prajem Vikinke všeeeeeeetko len to naj naj na svete 😵 😵 😵 😵

leni no super.......veď nie nadarmo sme že herečky 🙂 🙂 🙂 ..Lilka šikovnica 😵 😵 😵 😵

mamky,v škôlke super...Simuška vôbec,ale vôbec neplakala....som takááá rada 😵 .....učitelka vravela,že sa jej pusa nezavrie teraz 😀 😀 ....to má po mne 😀 😀 😀 ....a vychválila nás do nebies..vraj je Simonka na svoj vek veeeľmi múdra,až veľmi...a šikovná...že vraj vidno,že sa jej venujem doma 😵 😵 😵 ...no poviem vám,vyrástla som do neba 😀 😀 😀 .....tak ma to potešilo 😵 ..a riešili s ešte druhou učitelkou,že Simonka sa veľmi podobá na Moniku Beňovú....vraj je to jej verná kópia,v mladšej podobe 😕 😀 ......neviem ako ich to napadlo,ale tak...dobre som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀

aninka29
10. máj 2010

jacka..Simonka sa tiež tak fajne vymáčala v sobotu pri vode......mala gumáčiky.....ale šla do vody až po kolená...samoška nohy mokré...nemala som náhradné ponožky ani nič...tak som jej tepláčiky nechala,až také mokré neboli...no a ponožky som jej dala svoje 😕 😀 😀 😀

aninka29
11. máj 2010

dobré ránko 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre