• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
och...zajtra čakám nebezpečnú návštevu, tu hen z neďalekého Jekaterinburgu :grinning: :grinning: :grinning: ....normálne,že idem kúpiť červený koberec...vonku na schody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem variť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha nejdem :angry: :angry: :angry: ...veď som zabudla vybrať mäso do čerta :angry: :angry: :angry: ...tak nič no.....poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak žienky ja som v poslednom čase riadna hama.......idem včera zohriať jedlo pre Sabušku do mikry...a ja s tým automaticky do chladničky...a stojím opreta o linku....a potom ma napadne,že veď čo nejde mikra,čo sa pokazila?...otvorím,kukám,jedlo nikde....otvorím chladničku a jedlo sa zohrieva tam :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stávajú sa mi dosť často také veci...jogurty som minule odložila do skrinky,nie do chladničky.....chlieb som odložila do koša....
12. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa rozpísala,vy nikde..tak idem niečo robiť
12. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aninka............čo ty tu?.....pekne si si pokecala :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebezpečná.....to je kto? :grinning: :grinning: ...ja čakám v sobotu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky
jacka, také dobroty vás čakajú, tak si to pekne užite :wink:
deni,no neveeerím, že ty máš bruško, keď kysnuté neješ, ani bruško nemáš :grinning:
aninka...ty si ma riadne pobavila :grinning: :grinning: :grinning: ešte dobre, že tie veci potom nájdeš :grinning:
12. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...len aby si deti nepoodkladala..........na iné miesta :grinning: :grinning: :grinning: ............ale náladičku máš dobrú,že?..
12. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty dakujeme.....no dufam že si užijeme :slight_smile:
12. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nepomýlila som sa....ja vždy na vás už od rána myslím :wink: ale som nešla nikam, tak rovno za PC.... :grinning:
aninka, mne sa stáva to isté.....ja hladám aj mobil v mrazáku a kluče v mikrovlnke :grinning: ešteže mám Niska, on vždy vie, čo kde dám :grinning: :grinning:
joj, som bola v banke a som sa tak nas...., ved ja nemám nové číslo na medzinárodný styk..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas tam budem musieť ísť a ja to tak nerada....s tou mojou nemčinou sa cítim tráááápna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
aninka, to vážne Jekaterinburg?????a to je kde v rusku?????
12. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj aká búrka je....... :slight_smile: ....s Matkom sme vonku aj jemu sa páči ako leje :slight_smile: .... :wink:

mobil v mrazáku?.....a to ti ešte funguje?..... :confused: :wink: ......................chvalabohu ja takéto ešte nerobím....a dufam že nebudem :pensive: ...ale vy len robte aspon sa pobavím :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ..................tá moja malá kiahňa už je ako muchotrávka :grinning: :grinning:.................len tá nová liečebná kúra!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...........3x denne kúpať v hypermangáne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..................ale chvalabohu teploty už zmizli :slight_smile: :slight_smile:..................

jj ja som už kiahne mala, našťastie :wink:....................inak pol škôlky je teraz doma s kiahňami :grinning: :grinning: :grinning:.............ale som rada aspoň to už bude za nami...

aninka, ty na čom frčíš, že si taká "aktivity"?? :confused:..................blahoželám šikulke sabinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka, sa chceš blysnúť pred hosťami, že gruntuješ?? :grinning: :grinning:...............tiež sa rada v sobotu pozvem na tie maškrty :dizzy_face:

deni máme rovnaké chute, teiž som robila zemiakovú babu :wink:..........

decko ma výháňa, že ide čosi tu hrať :angry:..............pa zatiaľ..
12. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ale aspon ich má ked sa vám narodí bábätko......... :wink: ......to už takto liečia?....no fíha :confused: :confused: :sweat_smile: :wink:

blysnem sa ked odídu :grinning: :grinning: ........kludne sa pozvi.....dobrý ludí sa všade vela zmetí :slight_smile: ..........................okná som už musela umyť...lebo pri ceste bývame tak som ani von nevidela :wink: ...............aj tak asi zbytočne....lialo...a kamiony a iná háved si hodia skratkou cez nás mi to zas....ú :angry: :angry:
12. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééé........ :slight_smile:
13. máj 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ........čo sa to tu deje?? :confused: ........jak po vymretí :frowning2: ..........

jacka, to je radosť bývať pri ceste :angry: :angry:.........predpokladám, že bránka je u vás zamknutá asi stále, aby maťko nezdrhol :wink:........

my sme mali teraz kritickú noc.....lilku všetko svrbelo, stále sa na posteli metala, pýtala čaj a potom chodila cikať.... už nech sa jej to zasuší, aby bol pokoj.....
13. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.........veru tak..skapal pes :pensive:

tak super noc....hádam sa jej už teraz polepší.....aj to natieraš...či len kupeš?............moje chudatko...tak nech ju to čo najskor prejde :frowning2:

radosť........lepšie miesto ako pri ceste niet :angry: .........jasné že je zamknutá brána.........to si neviem predsaviť...ale aj tak býval...čokeby sem niekto vtrhol..........a náš havino by ho dotrhal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky :wink:
noo, dnes tu je ticho :astonished:
nám došli robiť vešiakovú stenu, taaak a už ju máme, budíček mali susedia o ôsmej :grinning: ale veľmi nevŕtali, takže pohoda :dizzy_face:
leni, tak nech sa lilka rýchlo uzdraví a budete to mať za sebou, mužov synovec mal pred dvoma mesiacmi, ale ten má už 15 rokov a švagriná spomínala, že to bol horor, vysoké horúčky, ktoré nie a nie zrazit :unamused: tak čím skôr, tým lepšie....
jacka, ako chlapci?
idem variť, mamky, potom kuk
13. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám takú gáfrovú mastičku, čo som ešte na ritku dávala, tak také moc svrbivé jemne natieram, ale asi dnes kúpim tekutý púder...........jaj a ešte 3x denne dávam fenistilové kvapky, ..............ale mám pocit, že houby pomáhajú :angry: .........jacka, tak to máte potom riadneho trhača psa :grinning: :grinning: ........ ozaj a tie veci na krst, košielka, sviečka si nechala na krstných???.......ideš niečo piecť??......či nestíhačka??.......

ahoj letty! :slight_smile: .......ešte dopĺňate po bytíku veci??.......ozaj a ako mimčo, bude zatiaľ s vami v spálni??.......aký máte veľký byt??....budú mať detičky potom každé svoju izbičku či spoločnú??....

no veru tie kiahne je lepšie mať skôr ako dieťa........a u mužov to je potom neskôr aj nebezpečné .....tuším môžu zostať neplodní.....
13. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dobré varíš letty?? :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
13. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...však ty si my vzala prácu.....na otázky som tu jááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

akú košielku..akú sviečku?........ :confused: :wink: ........nič s toho....nebude.....normal pekne bude oblečený.......vyreve sa v kotele.....tak ako Maťko a pojdeme ..............žrutkať :slight_smile: :wink:
13. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuj leni....nieže nám zdrhneš do novembroviek.......lebo ťa budem chodiť strašiť :wink:
13. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdem nič piecť......však striga ide vraj 4 druhy a dve torty :sweat_smile: ....neviem kto to bude jesť...hádam len náš havinko........mamina tortu a dva koláče a sestry po jednom...tak si myslím že až až.......

tak dufam že moje detičky dostanú kiahne čím skor.....

čo som ešte zabudla?
13. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj ..no tie kvapky su viac menej proti alegrii....keby niečo... sa stalo....a nás tiež patlali tekutým pudrom....sestre museli dať vraj na ruky roku z toaletné čo sa stále škrabala :unamused:
13. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...kto chce? :sunglasses: :sunglasses:
13. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u vás to nie je zvykom jacka ???....vyšiť na košielku meno, dátum narodenia a dátum krstu??.......košielka sa prehodí cez perinku a je to........no a sviečka sa zapaľuje, že ako pribudla katolíkom nová dušička......a tú sviečku má potom dieťa na prvom svätom prijímaní...........aspoň u nás sa to tak robí :wink: ............keby si nebývala tak ďaleko, tak ti okamžite s tými koláčmi prídem pomôcť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a havinkovi by nezostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka, do novembroviek eeee..........občas tam napíšem, ale veľmi si s nimi nemám o čom....všetko sú to také mladé žabky.....však kukni....tam točia o tom ako ktorej teraz chutí sex a podobne :sweat_smile: .........tu s vami mi je najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj nám vykuklo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......vďaka!!! :slight_smile:
13. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni......to bude asi tým že my sme evanjelici :wink: .......a toto zvyknu katolíci robiť.......aj tak už nemáme perinku :wink:

to pochybujem že by ti chutili koláče od strigy :unamused: ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vraj žabky :grinning: :grinning: :grinning: ..ty starenka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

hocikedy :sunglasses:
13. máj 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj vám som vždy závidela tie suprové hromadné spovede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........stačí povedať ľutujem a fajka zhasla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:............ale my tam musíme v tej búdke trapošiť s farárom a vešať mu na nos čo všetko som vyviedla :angry:..............
myslíš, že by nechutili :fearful: .....lebo koláče aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............ale keď povieš, dám si poradiť :wink: .........
no fakt, žabky..........ja som už trošku niekde inde... tie témy čo nadhadzujú mi moc nesedia......no o čom sa viem baviť???...........po obchodoch nebehám, len nutné vreci, svadbu nechystám lebo vydatá som už dávno, o intímnostiach sa s cudzími nebavím, ..................a keď som priznala, že som dlho nevedela čo znamená keď Dr. napísal do tehu knižky napr. 13+2, tak som bola za blbú a že odkiaľ som prišla :angry: ............a teraz tam prispieva strašne veľa babuliek a už ani prehľad nemám kto? čo? prečo? :wink: ..........

a ako peťka zoberiete, len tak na ruky?? :fearful: .........
13. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaspávam :pensive: ,..........tak som sa napráskala na obed, že som teraz úplne nemožná............normálne mám chuť na pivo :grinning: .......
hovorila som vám??.......už som konečne vytiahla tehu gate a neskutočná úľava!! :slight_smile: .........nič ma netlačí, supiš-pupiš :wink: ......len to brušiško už teraz riadne vidno :sunglasses: .......ale ešte trošku maskujem voľnými tričkami......
13. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej leni...tak už tehu gate? :dizzy_face: :dizzy_face:

normálen k naám začalo chodť to auto čo predáva zmrzku.....a vydáva zvuky.......super..... :dizzy_face: ....hned som tam nechala euráky..načo ich stále beriem to neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :astonished:
13. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok