• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
jacka...???? asi si moc zaneprázdnená.... :cry:
14. máj 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ahoooj :slight_smile:
Nisko má akčnú škôlku :confused: vikinka je väčšinou špinavá od jedla, jedálny lístok nosí aj domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a je ti lepšie?
dnes ani aninka kuk, zajtra kuknem ja :grinning:
krásny večer
14. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile: :dizzy_face:
15. máj 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, dobré, dobré....ale už poobedie.... :grinning:
letty, lepšie......začala som si nosiť do roboty niečo na chrumkanie, tak super.... :grinning: sa čudujem, lebo denisko ešte ani raz obed domov nedoniesol :grinning: :grinning: :grinning: možno majú nejaké podbradníky...... :grinning: :grinning: :grinning:
no, a už je to isté....Denisko sa naučil len to nemecké r, tak asi začnem hladať logopedickú poradnu.... :pensive:
baby, kolko merajú tí vaši drobci????mne sa zdá že denisko už dlho nenarástol...... :confused:
a ešte tehulky, super že ostávate s nami.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn, idem zobudiť deniska...zas večer bude robiť drahoty ked pojde do postele..... :angry: spachtoško :wink:
15. máj 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, či sa mi podarí poslať jednu fotku...skúúúúsim :dizzy_face:
jej, tak to som rada...ešte pridám, len pre úsmev.... :dizzy_face:
a už sa v tom všetci vezieme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
malý anjelííííček :wink:
15. máj 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, tak som nakukla až teraz :wink:
deni, my zatiaľ r vôbec nevieme :confused:
aj Viki pred chvíľou vstala, dnes bola už o 6tej hore, tak si hodinku schrupla
netuším koľko meria viki, ale ťažká je riadne, asi rok má taký apetít, že koniec :grinning: bruško ma guľaté ako ja :grinning: ...a chce jesť hlavne "zakázané potraviny"...salámu, párky, slaninku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
joooj, prekrásne fotky si dala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, že zakázané...náš denisko funguje hlavne na nich..... :grinning: ale bruško má ako lavorik naopak, ked sa vykaká :grinning:
musím do prááááce :frowning2:
15. máj 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:

deni...peknučné foto...... :wink: ..... :dizzy_face:

letty prečo zakázané :sweat_smile: :sweat_smile: ....my akože bežne ....

krstiny dopadli dobre.....Peťko všetko prereval.....však su bratai s Maťko....on bol presne taký...a ked videl farára tak spustil ešte väčší rev :sweat_smile: :grinning: :grinning:

som taká obžratá koláčov.....že by som aj vám ešte poslala :wink:
16. máj 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj Viki papá tie "zakázané" jedlá
Neviem, či ste sa bavili o váhe a výške, ale Vikitorko má okolo 110cm a 17 kg. Je hrozne chudučký...
16. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: :slight_smile: ...dllllho som tu nebola..nebol čas....samé nakupovanie,výletovanie,návštevovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jacka,dúfam,že krstiny dopadli na jednotku :dizzy_face:
idem čítať
17. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky,Simonka meria 105cm,váži 14,5kg

leni,letty..sa nespoliehajte moc na to,že to budú chlapci :grinning:..ja som pri oboch tehu mala tiež strašnú chuť na pivo...šak som si aj popíjala to citrónové..a aha,,,,,mám holky :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a "zakázané " je aj Simonka
17. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jacka, tak to máte za sebou, super :wink:
no len vaše detičky z tých zakázaných potravín nepriberajú, naša buchtička má určite 20 kíl, netuším koľko meria...hlavne brušinko má fajné, žiadny lavórik pretočený :grinning: mužova rodina má takú pevnejšiu kostru, ja som bola chudulinká, tak to má po nich :wink: keby chcela jesť viac zeleniny a ovocia, to iba tak zobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, konečne, že si tu, cmuk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mamky, sem tam čítam tie októbrovky......no a som minule nechápala, skúste kuk....vraj je tam jedna, čo si vymýšľala, to by nebolo to najhoršie, ale vraj cudzie fotky detí vydávala za svoje :angry: nooo, už tu veru žiadnu fotku nevycapím :unamused:
17. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty.....toto je tu na konovi normálne...každá tretia to robí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...fuuuuuuj
17. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
husté ...som trošku počítala..........nechápem :angry: :angry: :angry:
17. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och,mám nerv....musím ísť reklamovať kočík :angry: :angry: :angry: ...odišiel mi taký čudel,čo sa preklápa vanička :angry: :angry: .....kočík sme kupovali v Maďarsku,takže sa tam budem musieť tento týždeň trepať....neviem ani mäkké fň po maďarsky,takže so sebou budem musieť vziať svokru,nech prekladá...záruka tam je iba rok...takže sa musím poponáhlať,lebo v júni končí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aaach.......ja a do Maďarska :angry: :angry: :angry: ...ani neviem aký je postup,či mi kočík vymenia,či dajú náhradný či ako.........ale nejaký mi budú musieť dať,v čom budem voziť malú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odišla mi karta v mobile :angry: :angry: :angry: ...bola som ju vymeniť.....takže nemám ani jedno jediné číslo z miliónosemstopäťdesiatich :angry: :angry: :angry: :angry: ...aj na to som naštvaná....a aj na to hnusné počasie...už nech to skončí......moja hlava to nevydrží....neskutočné bolesti mám od včera.....sa dopujem liekmi jak besná.......
17. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

nejask dnes nestíham...som si vydenzifikovala..........celý domec.......a ked sa Peťulo vyspinká tak ideme do poradne ...uvidíme kolko pribral.... :wink: ......

aninka....no vitaj späť.....vidím že sa ti všetko kazí :frowning2: .......a tie čísla...no hroza........moj muž pozeral z okna...a MAťko sa ho pýta...oco čo pozeráš...a on...že kedy prestane pršať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......a može zase kosiť :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

letty.....čo sa tam stalo?...nestíham čítať?.........................a kde budeš dávať fotečky.....aby sme videli drobčeka... :frowning2:

ja neviem kolko váži........povážim pomeriam a napíšem :wink:
17. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, žienky..... :wink:
aninka, vitaj :wink:
sme včera zobrali Deniska vyvenčiť do Therme Meran, super, bazený, vírivky a kadejaké somariny, také masaže som si dala z bubliniek, až tak lepšie a denisko po hodi ne a pol vo vode ani domov nechcel ísť...a že podme vonku, lebo tie bazeny sú prepojené aj vonku.....ešteže všetci kašleme :grinning: tak som už potom nevládala ani net zapnúť :zipper_mouth:
letty, ja nechápem prečo to ludia robia, a čo z toho majú??????? :pensive:
jacka, ako poradna? a ako krstiny? ešte som nestihla čítať ale pri varení budem...... :wink:
aninka, to vážne 14,5kg? a to moje šidielko 18 kg a sa mi zdá chudý ked sa vyzlečie :grinning: ale tiež má širokú kostru od narodenia :slight_smile:
17. máj 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabudla, Denisko meria 108 cm
17. máj 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka len dezinfikuj :grinning: :grinning: :grinning:
deni,jee..super vám bolo...hned by som šla :slight_smile: ......noo,veru...chudunká je moja Simonka,ako prútik
17. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už som dočítala.......no...vela toho nebolo... :wink:
aninka, ked sa ti tak darí, poviem aj ja jednu pikošku......včera večer som totálne rozštelovala nakomplet satelit, takže bez neho žiadna telka...nič.....ani Deniskov minimax a už tobož nie tatinkove majstrovstvá v hokeji......potrebujeme odborníka, čo to nanovo všetko nastaví...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, čo jej jesť nedávaš? :grinning:
17. máj 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chii...aspoň nie som sama..ktorej ide všetko od ruky :grinning: :grinning: :grinning:

chjáj,deni,by si sa čudovala kolko tá prcka poje........a keby mohla,tak v kuse je iba mäso
17. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisko moc mäsko nemusí...ale salámku a páročky, to je jeho...a ešte slaninka....alebo posolený rožtek :grinning:
samé zdravé jedlá :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka zbožňuje tú štipák salámu......slaninku nie
17. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra idem do toho Madarska.....už teraz mám nerv,že čo bude ako bude.....ale tak,nejak to budú musieť vyriešiť,veď nebudem teraz neviem kolko bez kočíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a držte prsty,nech nakoniec neskončím niekde v Budapešti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni.,......aj ty vitaj :grinning: :grinning:

deni poradna s Peťkom......každe dva mes. chodíme......vážime 10140g...vraj mu nemám dávať jesť :angry: :grinning:

juj ide vám obom...ked s darí tak sa darí :wink: ............zajtra bude lepšie :slight_smile:
17. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok