• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
dobré ránko.... :slight_smile:

deni....som rada že sa pripájaš.....a dufajme že ich to prejde....pokial neskončím v blázinci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aj policajti su u nás rešpekt.......ale len pokial ich vidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

super -.....aspon niečo pozeráte :slight_smile:

dnes by sa mohla aj leninka ozvať
18. máj 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja sa dnes neviem prebrať, už aj hlava ma neskuočne bolí, už nech neprší :angry: :unamused:
aninka, nech sa zadarí v Maďarsku :wink:
moja bambula vystrkuje rožky hlavne vtedy, keď je niekto u nás, to je jak hurikán, lieta, skáče...normálne som happy, keď sme samy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo......kde ste kto????? :wink:
pršííí?????? u nás krásne praží slniečko, zas máme leto.....len strašne fúka vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leninka je nezvestná?????hádam nič zleé..... :cry: :slight_smile:
jacka, nám tých policajtov stačí len spomenúť...a ešte im aj telefonujem..... :grinning:
letty, to sa asi všetky detičky tak radi predvádzajú v tomto veku....denisko ešte povyťahuje všetky hračky a ten dotyčný čo prišiel na návštevu sa s ním musíííííííí hrať :grinning: a potom že čo k nám chodí tak málo návštev :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som túúúú..............len mi je nejak blbo.....zapaluje sa mi prsník....tak dufam že teploty nebudu.....som to včas zistila

tak aj aj idem volať policajtom...uvidím :grinning: :grinning: :grinning:

veru čo je s leninkou..... :sweat_smile: :confused:
18. máj 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda jacka, nezávidím ti..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som akurát pozerala...u nás je nejako zima, či čo to?????? :pensive:
asi sme si to počasie vymenili...... :grinning:
18. máj 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedá sa to kuk..... :frowning2:
18. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....veru kosa je tu ...poriadna.....som bola akurát zakuriť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak škoda :wink:
odkedy ide Maťko do školky, od septembra?
18. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si asi zakúrim, ked tu len tak sedím v tomto storočnom dome...je mi chladno, ale vonku akože sauna... :grinning:
trošku mu potrvá kým sa vyhreje, také hrubizné mury..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi aj PC mrzne :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :grinning: :grinning: :grinning:

aj my máme hrubé múry...pokial nám to zas slniekčo vykuri tak bude september.......a vraj má byť aj leto studené kvoli tej sopke....tak ktovie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od septembra ide..........juj ....mám také zmiešané pocity :frowning2:
denisko si doniesol zo školky listok, vraj chcu kupiť pre deti nejskú motokáru či čo, že rodičia pekne prispejte 3,5O....no, som zvedavá, ako si ju tie deti potom budú požičavať :grinning:
už aj aninka na nás hodila bobek :frowning2:
18. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to chcem vidieť........hlavne tu bitku o nu :grinning: :grinning: ...ale to dosť zaplatíte....a ked skončí školku tak si vezmeš kolesá alebo čo? :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kvoli tej sopke?????my sme tu mali ten mrak, a ani som nevedela,keby náhodou nepozriem správy...ale možno,preto stále pršalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kde nakoniec pojde? do mesta?
18. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, možno len volant... :grinning:
aninka, nešla do madarska? :astonished:
zaneprázdnená žena, odkedy dala simonku do školky :grinning:
18. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže kukáš správy.....by si netušila čo sa deje nad hlavou :grinning: :grinning:

pojde do mesta........

kde máš syna? :slight_smile:
18. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde asi, hááádaj.... :wink:
v posteli, spinká.......hádam počkám do piatej a potom ho budem budiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to je riadny spáč..................však ja som to aj tušila.....ked si tu na koníku.... :wink:
18. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuj a večer ti kedy zaspinká?
18. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ide po siedmej......ale niekedy zaspí a niekedy sa tvári že spí a čaká na mna , kým prídem z roboty.....ale ked nechodím večer do práce, tak okolo pol osmej už je tvrdý...... :grinning:
on je taký zlatý, vždy potichu vylezie, ked sa vrátim, a že maminka ja som ta čakal, ja ta mám rad :wink:
18. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už som ho asi vykuvikala......ide dosť nahlas Pat a Mat a potom kuzelná školka, tak to už počujem ako vzdychá a rozmýšla, či má vstať alebo nie.....on musí mať pootvorené dverer, tak všetko viem.... :grinning:
18. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, už je tady......musí cikať :wink:
18. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už asi zmizneš čo?.....

zlatý je..... :dizzy_face: :dizzy_face: .........my sme vždy vstávali s plačom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale keby mi takto poobede spal tak večer zaspí len o pol noci
18. máj 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dať Peťkovi najesť .....aj nám...... :wink:
18. máj 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeee...ešte som tu :slight_smile: ja hádam vytiahnem rožky z mrazáka a urobím hotdogy, tatinkove oblúúbené... :grinning:
zas bude rýchla večera ...
a na zajtra nevarím....mám vraj volno, som sa poobede dozvedela, tak niečo ukuchtím až zajtra...daj tipa :grinning:
18. máj 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....francuzke...no nič ma nenapadá :slight_smile: :wink:
18. máj 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hot dog.....sme mali my včera...... :slight_smile: ............ja som ani nie hladná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok