• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
no ja možem prat znovu..na sušiaku mi pes oštal osušku :angry: :angry: :angry: ..ja by som ho... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a MAtko si nalial džusik do furika a potom ho chcel vypit...ešte že som prišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ach jaj
13. máj 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už máme plne brušká... :slight_smile: :wink:
13. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,dnes máš veselý deň :wink:

ja do seba práve tlačím večeru :wink: .........si predstav som schudla pol kila :unamused: ............Simka je už po večeri,hrajká sa s tatíkom
13. máj 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ti ako podarilo schudnut...ja sa stále len napchávam mám pocit že nemám dno :grinning:

no to mám....už aby sa skončil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru chut..k večery....
13. máj 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však sa čudujem,lebo žerem ako jedno prasiatko :unamused: ...ešte aj v noci rabujem chladničku :grinning:
13. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v noci sa spinká aninka....nevyjedá sa ladnička :slight_smile:
13. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ti ľahko povie moja :slight_smile: ..keď ja sa v noci zobudím na to, že umieram od hladu :grinning:
13. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povie ...ja chodim le na wecko...a snažim sa rýchlo zaspat ak sa mi to podarí :wink:
13. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ste okupaný?....ja sa teším na to dnešne uspávanie...ak ho budem zas hodinu uspávat tak mi vyteču dne posledné kvapky nervov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme okupkané,sme sa hrali na kaderníčky :dizzy_face:
teraz do seba tlačíme kaleráb fajnučký :wink:

ja som taká rada, že Simka zaspáva sama..........by ma porazilo keby som musela hodinu pri nej ležať :angry:
13. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kočuldy :wink: ....musím si vyložiť labky...........začalo ma pobolievať bruško :unamused:
dobrú nocku dievčinky moje :dizzy_face:
13. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka dobre si si ju naučila....pri druhom sa to dufam nezopakuje.... :sweat_smile:

vylož a oddychuj... :slight_smile: :slight_smile:

dobru noc.... :pensive:
13. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Vy ste už asi aj zaľahli, kým som sa sem dostala. Boli sme dlho vonku, potom som strihala drobca a kupala...
Fuuuuuu
13. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuuuuu nockuuuuuu!!!!!!!! :pensive:
13. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :slight_smile:

leninka ahoj... :slight_smile:
14. máj 2009 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!..ahoj jacka!!! :slight_smile:..........mne bola ráno taká strašná kosa, bŕŕŕŕ!!! :angry:....ako je u vás babuľky?
14. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som sa vám nestíhala moc venovať....nejako sa nám tu nakopilo roboty: odpisovanie starých vecí,.... máme zápočtový týždeň, tak všetci chcú zápočet hneď....najskôr to celý semester flákajú a potom sú jak medík!! :angry: :angry: ....ešte som domeriavala posledné tri moje vzorky do dizertačky....a už ani neviem čo som ešte stihla, ale bolo toho dosť!!! :slight_smile: ..........potom z roboty som trošku prebehla mesto, chcela som cicke kúpiť tie baleríny, ale nikde nič...jedny hrozné u Baťu a 33 eur!!!...to nech si nechajú!!! :confounded: ......potom sme sa ešte s Lilou stavili u mojej babky skontrolovať či nepotrebujú helfnúť s prípravou oslavy, tak som dostala bojovú úlohu napiecť slané kysnuté plnené koláče, dúfam, že to stihnem.....a ešte večer volala moja mamina, aby sme skočili v sobotu pre tortu na oslavu!!!.........celkom to bol nabitý deň včera!!.....a teraz už od rána premýšľam čo rýchle by som urobila na večeru lebo sme total všetko vyjedli!!! :wink: ........... a ozaj už nám rastú šampíky čo som vám spomúnala, že ideme skúsiť pestovať!!!! :slight_smile: :slight_smile: .......včera sme zjedli prvé 2, jeden mal priemer klobúka cca 13 cm a druhý asi 7 cm a už začínajú rásť aj hlivy, už sa na ne tešííím!!! :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno maminky :slight_smile:

Leni, a to si vravela, že nič nestíhaš :wink: ............šikulka.........a objednávam si kúsok torty a koláčik,mňam :slight_smile:

nooooooooo,teda gratulujem, k úspešnému pestovaniu húb :dizzy_face: ..........moj otec sa furt snažil vypestovať hlivu,ale nikdy sa mu to nepodarilo :confounded:
počasíčko je v pohode asi :wink: z jednej strany svieti slniečko,z druhej strany je zamračené /to určite od jacky :angry: /..........ale neviem či je chladnejšie alebo teplejšie,lebo som ešte nevykukla von :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka Ty škodoradostník jeden..............no ja dúfam, že aj druhorodená bude taká ako prvorodená :grinning: hlavne čo sa spánku týka :dizzy_face:
14. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..teda si dobrá...ja by som prišla s vyplazeným jazykom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a aj s tých hríbikov by si mohla trošku...poslat :sweat_smile: ..aspon.... :wink: ..určite ste s ních mali radost... :slight_smile:

ani jasné že poslala...my tu máme krásne :sunglasses: ..a trochu škaredých obláčikov nikomu neubliži :wink: :grinning: :grinning:

tu je už celkom dobre...ráno som musela aspon na hodku zapnut kurenie...brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani čo ty si objednávaš...ved si sa napchávala minulý týžden...nechahaj aj mne niečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

a vieš že jedno dieta je vždy lepšie??...tak ja čakám že tento moj druhy chlapec bude dobručky ako medík...tak sa teš :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a čo oslavujet?...niečo mi ušlo? :sweat_smile: :confused:

inak vonku nie je boh vie čo..som vešala prádlo a na krátky rukáv nie je :sweat_smile:

hlavne že :sunglasses: :sunglasses:

ideme si vyvetrat hlavy...ale...ja sa vrátim :wink: :wink:
14. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto???????? :wink:
bola som na kontrole so Simkou,no v celku je v poriadku,ale ešte má hlieniky :confounded: ...........o dva týždne máme ísť na krvný obraz :confounded: .........a samoška že som sa zabudla opýtať na tú vakcínu :unamused: ......však nevadí,budúci týždeň nesiem pišky,tak sa opýtam :wink:
14. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som si to aj myslela že zabudneš...si to daj do pripomienok :wink:

aj jej dala ešte lieky? :confused:

inak vonku ked nie je slnko tak je riadna koas...kto nám to poslal :angry:
14. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och,až teraz pijem rannú kávičku,joj tak mi chýbala :dizzy_face: ..........dnes mám trošku durnejšiu náladu :angry: .........a ešte mi k tomu všetko letí z ruky :angry: ..a vobec.........na prd deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka kedy dáš fotočku bruška? :wink: ...........ja hodím dnes,teda keď ma milovaný odfotí :slight_smile:
14. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka u nás je také isté počasko :wink: síce slnko svieti,ale zimka teda je :unamused: ............tááááááááááááákže ja som to nebola :dizzy_face:

lieky už nedala,len jej mám ešte dávať kvapky na kašel :unamused:
14. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si riadny závislák na kavičke :wink: ...ja som mala taký den včera..ale dnes mám veget párty ...tak mi mi snád nič nestane..prádlo mi asi neposchne...aspon nebudem žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neviem...ked moj mužík chodi neskoro...no uvidím ako pride.....len hod ...sa neviem dočkat :slight_smile:
14. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu zimu poslali západniarky.....hádam to bola utka :grinning:

a ake jej dávaš od kašla...stoptisin? :sweat_smile:
14. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musím aj ja počkať na manžu,príde poobede :wink:

mňa žehlenie čaká od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vobec sa mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a to som si ešte včera naplánovala, že si dnes urobím poriadok v linke..................lebo tam mám všetko tááááááááááááák nahádzané :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,že sama neviem čo tam mám :grinning:
14. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je deň!!!............zasa behám a podpisujem!!! :confounded: :angry: ....ale kukám, že vy dve aninka a jacka ste sebestačné!!! :grinning: :grinning: :grinning: ....idem na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok