Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
19. máj 2010

deni,jacka, nech ste rýchlo fit 😉
to dlhodobé kojenie si ani ja neviem predstaviť, uvidíme, ako to bude teraz
kamoška kojila do 3,5 roka, teraz má syn 4 a čakajú druhé bábo, tak ten synček mamke povedal, že jedna cicuška je jeho a druhá patrí bábätku 😀 😀 ...a moja Vikinka, kojená tri mesiace, mi povedala, že bábo nebude piť z cicušky, ale z fľašky 😀 zlatúšik môj malý 😉
leni, máš tušák na chlopa? ja u teba na dievčatko 😉 a u seba asi tiež na chlopa, ale asi som ovplyvnená mojím mužom a Vikinkou, tí len o bračekovi melú 😀 😀 😀
do poradne idem 9,6 a 3,6 idem na morfo ultrazvuk, dúfam, že tam sa pohlavie odkryje 😉 a cítiš pohyby? ja akosi veľmi nie, ja si pamätám, aké intenzívne to bolo pri malej, tak také zatiaľ nemám...snáď je všetko o.k....dr. spomínala, že mám ešte čas, ale bábo som videla, ako sa pekne hmýrilo 😉

letty86
19. máj 2010

leni ☹ človek sa už asi nikde nemôže cítiť bezpečne...

leninka75
19. máj 2010

letty aj by som bola rada keby si mala lepšieho tušáka ako ja 😉 .......veru som už cítila prvý pohyb 😵 😵 😵 .... v sobotu sa mi mimčo zaprelo do brucha 🙂 🙂 ..........najskôr som si myslela, že črevá, ale dlho ma to tak tlačilo som presvedčená, že to bolo mimi....fakt akoby bolo chrbátikom opreté mne o brucho.........len od vtedy už nič ☹........... síce mi dr. povedal, že prvé pohyby môžem cítiť až v 17-18 týždni, ale toto mi nevyhovorí 🙂 🙂 🙂 ...............a prečo si tak krátko kojila???........mliečko sa stratilo???............fíha 3,5 roka kojiť to už je trošku moc 😒 ...........to by som sa už asi aj blbo cítila....

leninka75
19. máj 2010

lúčim sa na dnes.............pa, pa zajtra 🙂

denisenko
19. máj 2010

leninka, a kde to presne žiješ ak možem vedieť???? 😉
inak, stávajú sa strašné veci......ja som z TO a celu jar bolo niečo z okresu v TV novinách......tam sa toho udialo... 😝
a bolo by pekné veru do párika chlopa...... 😀
aj tebe , letty...ja každemu prajem párik....ale keby som si mala ja vybrať, tak mi je to naozaj jedno...hlavne aby bolo úplne v poriadku...taká otrepaná fráza, ale pravdivá 😉
aninka sa asi vyreklamovala za kočík, ked tu ani nekuk 😒
baby a načo sa robí morfo ultrazvuk? žeby som nebola? je to možné?
😔

jacka
19. máj 2010

pa leni..... 🙂

deni.......a ty si s teho ako?....kedy sa to dozvieme 🙂

som sa musela vzdialiť...náhodou prišiel muž domov.......som na neho oči puči 😕 ...že čokeby som tu dakoho mala..........a on hned že tu v ?.....

ja neviem tiež že načo sa robí ten ultrazvuk?...prvý krát počujem 😔 😕 🙄

jacka
19. máj 2010

som zvedavá čo čakáte....či obaja chlapci...... 😵

jacka
19. máj 2010

neviem ako vy ale ja som normálne dala MAtkovi pančušky....taká hnusná kosa...... 😝 😠

utka
19. máj 2010

Ahojte!
Včera sme boli na krčnom...samozrejme u inej krčnej, lebo tá naša je nejaká divná...a máme už aj termín na vybratie nosnej mandle...11.6. Vraj mu pichnú injekciu, ktorá pôsobí 10 minút a za tých 10 minút mu to urobia. A ak bude všetko OK, tak na obed ideme domov. Len teraz nesmie Viki ochorieť. Je už 2. týždeň doma a doktorka dnes povedala, že ho nepustí do tej operácie do škôlky...tak teraz máme hlavu smútku, ako to vymyslieť, kde ho dať...

jacka
20. máj 2010

dobré ránko....

utka .....držím palce na krčnom...nech to máte rýchlo za sebou....... 🙂 ......ako to idete vymyslieť s Vikim?

leninka75
20. máj 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 .........slnkooooooo!!!!!...........bude ešte niekdy???........

deni bývam v Udiči, to je pri PB...............dnes už ideš makať??......

ten morfo utz som pri lilke nezažila, neviem ako teraz...uvidíme.....

jacka a kam si tak na rýchlo schovala toho suseda, čo ku tebe chodieva?? 😀 😀 😀 😀 😀

juj utka, tak nosná ide von ☹ ............aj mne to tak robili ako decku, a doteraz si pamätám ako ma vyzliekli do pol pása, uviazali mi takú gumovú zásteru, ruky mi zviazali za chrbtom a cez ústa to vycvakli von. 😖 😖 .........normálne trauma na celý život.... 😢 .........držím palčeky!!!

letty86
20. máj 2010

ahojte
no, leni, dnes som o tej bratovražde počula ☹
leni, také "opieranie" o bruško mám aj ja, len čakám na origoš kopance 😀 a tie by už mali byť pravidelné...
Vikinka mala reflux, tak preto som ju tak krátko kojla...mala som aj také zahusťovadlo nutriton, aby moje mliečko bolo hustejšie, aby tak nezvrackala, ale to nechcela, tak sme prešli na antirefluxové mliečko a bolo po kojení...škoda,ale vikiinke sa výrazne uľavilo, tak som to veľmi neriešila...
ten morfo som ani ja nemala pri Viki...je to vlastne 3D utz a vidia tam všetky orgániky bábätka
jooj, leni, tak to ťa trápili ☹ ...Viktorkovi držím palce, ako dobre, že to už nerobia ako voľakedy....
jacka, aj môj muž tak sranduje 😀 hlavne, keď sa ho pýtam, kedy robí 😀 tak sa pýta, príde, príde 😀 😀
deni, párik je fajn, aspoň sú sily vyrovnané 😉 máš pravdu, len nech bábo zdravé 🙂

jacka
20. máj 2010

ahojte......
ja som nič nepočula?....čo sa stalo? 😕

letty....hlavne že bola Viki spokojnučká.........a kojenie si možeš vynahradiť pri druhom...ked budeš chcieť 😉

leni tak tomu sa vraví trauma...ešteže to teraz tak nerobia............. 😔

letty len som zvedavá či by sa im páčilo kedy to bolo naozaj..... 😀 😀 😉 .........sú vtipálci naši chlopy 😉

tak u nás nie su sily vyrovnané je to ťažká prevaha.........ale však neva...chlapci sú viac za mamičkou 😉 😀 😀 😀 ....celýýýýýý život 🙂 😉

leninka75
20. máj 2010

juj jacka, jeden brat zapichol druhého ☹ .......úradoval alkohol 😠 😠 ...........teda jacka, len to moc neprežeň lebo ťa budú mať nevesty v zuboch keď chalani zahlásia "ale moja mamička to robí takto!!!" 😀 😀 😀..........

letty, to si si užila s refluxom!!!........kedy si prišla na to že má vikinka reflux??.........ako hovorí jacka, možno teraz pri druhom si to odkojíš.....v ktorom týždni sa robí ten utz???

a ozi jacka, ako sa máš???.......zápal ustupuje??........

jacka
20. máj 2010

leni 😀 😀 😀 😀 ........ 😀 😀 😉 ...neboj len srandujem 😉 ............ja budem dobrá svokra......................možno 😀 😀 😉 😀 😀

veru to by aj mna zaujmalo...si to riešila aj s dr.? 😕

ustupuje........sa teraz bojím aby som nedostala pre istotu do druhého...kedže ho väčšinou stále prikaldám na ten zapálený.... 😔

ozaj........SLNIEČKO 😎 😎 😎 😎 😎 ...kto chce.....posielam 🙂

leninka75
20. máj 2010

vy máte slnko jacka!!!!! 😨 😨 😨 😨 😵 😵 😵 😵 ..................juuuuuuuuuuuj pošli a máš to u mňa!!!! 😉 .......

fuj som sa tak neskutočne najedla 😝 😝 .......boli zemiakové placky.....nevládzem ani dýchať.........len spať 😔 😔 ...........teraz by bodlo to pivo.........

hrávajú vaši drobci karty a človeče???..........naša lilka, nech robím čo chcem, vrátane švindlovania vždy vyhrá!!! 🙂............ja to nechápem.....asi kúpim loto a nechám ju natipovať čísla a vyhráme jackpot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀...........

leninka75
20. máj 2010

čo je zasa s vami???? ☹ ☹ ☹ ........stále kukám či niekto....a nič ☹ ☹ ☹ ........plačééééééééém....... 😢 😢 😢 😢

jacka
20. máj 2010

nepláááč.... ☹ .....som túúúúúúú 😉

jacka
20. máj 2010

čakáme na zmrzlinové auto......chcem kupiť zmrzku.....už meškáš somár..mal prísť o 13h 😠

jacka
20. máj 2010

jáj ...no neviem komu som poslala slniečko.......lebo je už fuč 😠 ..a pršíííííííííííí 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
20. máj 2010

a to človeče........Maťko vydrží len pokial vyhráva...a kde nie....tak už s nechcem hrať 😠 ....teda....bude ,mať ťažký život ked neviem prehrávať 😔

jacka
20. máj 2010

a nešiel kon........teda aspon mne 😝

utka
20. máj 2010

Ahojte!!!
Ďakujem za podporu...
leni, ty si mala z toho traumu...aj mne vyberali, keď som mala 9 rokov, ale pohoda...a mne išli von aj krčné. Viki by si to nemal vôbec pamätať, lebo mu dajú nejakú injekciu, po ktorej bude 10 minút mimo a zatiaľ mu to vyštiknú...
No vyriešime to asi tak, že budúci týždeň bude s ním manžel na OČR, ďalší týždeň pôjde do ZV a potom už budem s ním asi ja...

denisenko
20. máj 2010

ja som dneska tuuuuuuu....... 😉
a nie omylom 😀 zrušili nám večeru, lebo sú hostia na výlete 😉
utka, Nisko už to má za sebou, fakt si z toho nič nepamatá a ani potom nič, len to že najlepšie aby nešiel celý mesiac medzi deti je problém 😠
jac ka, žiadne tehu...neplaš 😀
dnes sme mali zážitok s Deniskom, jeho prvý asi metrový had......vraj užovka...kukuk 😎

denisenko
20. máj 2010

nikto???? 😒
aninku vytopilo????? 😲
tak idem aj ja offf.......leni, teraz budem plakať ja...... 😖 béééééééé........ 😀
dobrú nocku 😉

jacka
21. máj 2010

dobré ránko..... 🙂

deni 😕 ....sa nebál?...ja by utekaláááááá 😉 ......aj s Maťkom 😀 😝

mne sa večer nedalo ......lebo najskor jeden za pc.....potom druhý za pc......a ja chudinka malinká....nikde ☹
prečo žiadne tehu....až ku koncu roku? 😉

utka...super ste to vymysleli..........ale ako píše aj deni....to aj vy mesiac bez detí?

veru čo je s aninkou?.......dufam že nás nezradila ☹

leninka75
21. máj 2010

ránečko!!! 🙂 ............
brrrrr deni, že had!!!! 😖 😖 😖 😖 ..................a nisko, nič, vôbec sa nebál??? 😕
utka, dobre vymyslené, už len držať palčeky,aby to odbre dopadlo!! 😉
jacka, a ty si sa dala vyštuchať od PC??!!!! 😠 😠 😠 .............
aninka?????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

teda neviem čo to bol včera za deň, ale bola som hrozná...len spať a spať.......jak vrecom udretá!!!..........naschvál som pozerala večer počasie, a stále hlásia takéto upršané.....až do stredy 😝 😝 😝 ..........a to nám treba dvor pokosiť, som zvedavá kedy?? .......

jacka
21. máj 2010

ahoj leni.....že už len tá fotka je ...utekááááj 😉

no dala...pre pokoj v rodine 😝 .......................ja budem mať zase pos.....ý víkden......juj ako nerada ja niekam chodím.......aj narodky budu potentované 😝

čo je s aninkou? 😅

škoda že si nebola doma....mohla si spať a spať 🙂 .......či nemohla? ☹

letty86
21. máj 2010

ahojte
jacka, kráááásne narodeninky a všetko, všetko najlepšie prajem, hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky, pohody a radosti z chlapov, cmuk, cmuk 😀 😀

jacka
21. máj 2010

ahoj letty......dakujem 😵 .....

tehošky ako sa máte?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre