• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
správa od nezvestnej aninky :wink:

odišiel jej počítač....... v stredu jej niekto fajne oškrel auto.....škoda 1000e...........a aby nebolo málo tak je chorá.....proste jej ide :frowning2:
21. máj 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste žienky?
21. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,gratulujem k tehotnim mamičkam :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Ako sa tu mate??čo mate nove??
21. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja umriem..ktože nás to sme prišiel kuk...... :slight_smile:

no VITAJ :slight_smile:
21. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo Jacka nemam vobec čas,vedčinou som na facebooku.Precujem v kauflande už 2 tyžden ,pači sa mi ale neni som vobec doma.Ale od 1 juna nastupujem do nemocnice ako sanitarka na ortopediu,konečneeeeeeeeee velmx ssa tešim,a hlavne budem aj doma od 07-00 do 15-30 sa tam len pracuje a to je super čas pracovny,ne??Tehotna som ešte neni-informativne,xixixixixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simi chodi do školky,už si zvikol,konečne,A ty sa maš ako??deti posluchaju??Mirrinka a Aninka??čo maju nove???a kto je tu tehotny??????????Naši dnes odchadzaju do Talianska takže mame prazdny dom,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Dnes idem na pobednu,velmy sa mi nechce ale už vidržim nejako buduci tyžden,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mohla by si sme častejšie urobiť kuk ako raz do roka :wink:

super teším sa s tebou.....budeš robiť čo a baví...aj ten pracovný čas je super.......... :wink: ....... :slight_smile:

a už ste mali svadbu?......informatívne..kedy budeš tehotná :slight_smile:

ja sa mám dobre......deti ---no ..len radosť mi robia :grinning: :grinning: :grinning: ....od septembra ide aj Maťko do školky.......som zvedavá ako si zvykneme ..obaja :slight_smile:

mirrinka..neviem tá sme nechodí :unamused: ....aninka má týžden an figu borovú........a tehošky su letty a leninka.......a vraj to budu chlapci.... :slight_smile: ....ešte niečo chceš vedieť :dizzy_face:
21. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,akože mirrinka tu nechodí? šak len nedávno som tu bola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fíha.....a čo som ju ja nevidela? :sweat_smile: :wink: ......to musela byť ako tajná agentky....nie? :slight_smile: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26.4. 2010 - 16:55, strana 570 :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt máš pravdu......som ťa nejak prehliadla či čo :unamused:
21. máj 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme už po obede.......idem to hnať von :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť k obedu...... :slight_smile:

deti už von...idem za nimi :slight_smile:
21. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, jacka...ty si ich nejako vyprovokovala????,,??? :grinning: mala by si častejšie................... :grinning: myslím siwike a mirrinku :grinning:
aninka, chudatko.......sa jej fakt darí......tfuj, tfuj,tfuj...nech je smola rýchlo prečo :wink:
as čože je krajšie počasie, ked si deti von vyhnala???? :grinning:
mymáme 25, teplo, praží...len ten desný vietor...a akoby to nestačilo už od dnes tu máme na tri dni nejaké majstrovstvá starých motoriek a jazdí sa rovno okolo nášho domu...parááááááda...minulý rok ich bol 36O a tento...no neviem ale desný kravál :angry:
denisko sa hada nebojí, aj ho chcel chytiť...ale sme donho pichli palicou a takú tlamu otvoril, že zuby až až :grinning: :grinning:
ale akosi ho každý kto šiel okolo omkukoval, že stále leží na tom istom mieste....asi skapal.... :pensive: ooooooo
21. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som len kkukuk, idem makáááááť..... :confounded: :sweat_smile:
siwi, taká ortopédia by sa mi zišla ako sol...... :pensive: ma dneska nas...i, zo zdravotnej...vraj sa mám odhlásiť aj u doktora a neurobia to skor, ako nepošlem všetko možné..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: byrokrati!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
21. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....ahoj.......tak príjemu prácu.... :dizzy_face:

keby to záležalo odmona tak ich aj.......ale ešte nie som bosorka...tá nám tu chýba :grinning: :grinning: :grinning: ....nič v zlom aninka :slight_smile:

dufam že budete mať krajší víkendík ako ja..... :slight_smile:
21. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to včera nikto????? :frowning2:
my sme tu mali tie motorky, vlastného slova ste si v dome nepočuli a denisko kludne pri tom spal.... :sweat_smile: ako nepochopím :astonished:
a dnes že 30 stupnov, sukienka, tričko a hor sa na zmrzlinový pohár, som zvedavá kedy pojdeme najbližšie s Nisom k doktorovi....ten len v šlapočkách a zjedol celý kopec zmrzky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vraj budem mať dovolenku....v júli...tatinko mi vybavil....sa teším....dáme to stretko?????? :grinning: :grinning: :grinning:
aninka, už lepšie?????držím palce..... :wink:
23. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

to čo toto cez víkend nik :sweat_smile: :frowning2:

deni tak Nisko mal z motoriek radosť :slight_smile: .....moj MAťko zjedol svoj jeden kopček zmrzky a potom sa pustil aj do mojej.......dufam že nebude chorý..... :confounded:
juli...to celý mesiac?či len pár dní?
24. máj 2010 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: .........no to sú mi veci!!!!.......že siwi a mirrinka :fearful: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........ale podľa toho ako sa mirri rýchlo ohlásila, šmýruje, len je leňoch niečo napísať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......... siwi, blahoželám k práci v nemocke!!! :slight_smile:

jacka, dodatočne prajem veľa zdravia, lásky, pochopenia, spokojné detičky a aj euráčiky!!!! ...cmuky, cmuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........zvládla si víkend??......

aninka, tak nech sa veci dajú rýchlo do poriadku!!!!............

juj deni, že sukienka a tričko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........aj ja už chcem tak teplúčko!!!.......veru by sme teda mali niečo zorganizovať, čo na to ostatné???......

a nebojte, hádam chlapi tú zmrzku zvládnu bez choroby!! :wink:
24. máj 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...... :slight_smile:

moj isto nebude.... :wink: -.......klop klop...........ten dokáže spacifikovať aj liter zmrzky a nič mu nebude
24. máj 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za cmuky cmuky :slight_smile:
24. máj 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto kupila svokra Maťkovi :angry:

iank strááášne horuco....sa nedalo dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hot girl je fajn!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............maťko bude "šik"!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
24. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už zasa začalo pršať!!!! :angry: :angry: :angry: ..........
aké som ja mala v piatok prekvapko!!!!!............okolo 10-tej klop,klop na dvere......zhučím, že ďalej...a tam Lilka s Majom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........tí dvaja si urobili výlet do ZA!!!!........tak som ich zobrala na obed a boli sme kuknúť ten rekord v počte tancujúcich mazurku....možno ste o tom počuli v TV.........tak ma potešili, super doobedie to bolo!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dáždik si nechaj...ja chcem poobede posadiť paradajky a papriky......tak nech vydrží :sunglasses:

len sa smej :angry: :angry: :wink: ....ibaže to je velkosť S..... :angry:
jéj tak super prekvapko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................ja Tv málo kuk.....tak som nepočula...to je čo? :sweat_smile: :pensive:
24. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj vydrží :slight_smile: .....to len mi sme tu taký upršaný kút :frowning2: .............sama si si vypestovala, či si kúpila sadenice??......
24. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to tričko fakt pre maťka??......nemalo byť pre teba jacka? :wink: :wink:
24. máj 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale moja pjekná......kde ja by som dala na seba S........ :pensive: ......................to fakt pre neho kupila......vraj za 1e ....no nekup to :angry: ....neviem chuda po anglicky..alebo.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nie nevypestovala som si....zabudla som posadiť semiačka...ma to napadlo až v marci.....pozde :pensive:
24. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to stíhaš jacka??? .........dve aktívne deti a ešte aj sadíš!! :confused: :confused: :confused: ...........ja som rada, keď ako tak upracem :unamused:
24. máj 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojte.... :wink:
jacka, tak mu tie vecičky odliž...pre frajerku.... :grinning: ani sa nenazdáš a nejakú ti domov určite dovlečie.... :grinning:
mnam, rajčinky a parika.....dávaš do foliovnika alebo skleníka, že???ja mám akurát na okne čerdstvú bazalku... :pensive:
ale dala by som si taký čerstvý jarný šalátik..... :unamused:
u nás ..u babky...boli hody tento víkend...tak by som šla.......už som nebola druhý rok alebo tretí??????? :confounded:
leni, veru niečo spichneme.....určite....... :grinning:
jacka, ty všetko vieš...kedy ide aninka na dovolenku????
24. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni :slight_smile:

tak to enveim aká bude moda za 30 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

nie dala som ich už von......ale vám poviem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......hádam ani nemusím...večer nebudem ani očami vládať klipkať :pensive:

aninka?...ona sama nevedela...ale niečo splietala s augustom...ak sa mi to neprisnilo :rolling_eyes: :rolling_eyes: ....nechcem tresnuť capa...tak neviem..no :sunglasses:
24. máj 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok