Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2010

správa od nezvestnej aninky 😉

odišiel jej počítač....... v stredu jej niekto fajne oškrel auto.....škoda 1000e...........a aby nebolo málo tak je chorá.....proste jej ide ☹

jacka
21. máj 2010

kde ste žienky?

siwike24
21. máj 2010

Ahojte kočky,gratulujem k tehotnim mamičkam 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ako sa tu mate??čo mate nove??

jacka
21. máj 2010

no ja umriem..ktože nás to sme prišiel kuk...... 🙂

no VITAJ 🙂

siwike24
21. máj 2010

No jo Jacka nemam vobec čas,vedčinou som na facebooku.Precujem v kauflande už 2 tyžden ,pači sa mi ale neni som vobec doma.Ale od 1 juna nastupujem do nemocnice ako sanitarka na ortopediu,konečneeeeeeeeee velmx ssa tešim,a hlavne budem aj doma od 07-00 do 15-30 sa tam len pracuje a to je super čas pracovny,ne??Tehotna som ešte neni-informativne,xixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Simi chodi do školky,už si zvikol,konečne,A ty sa maš ako??deti posluchaju??Mirrinka a Aninka??čo maju nove???a kto je tu tehotny??????????Naši dnes odchadzaju do Talianska takže mame prazdny dom,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Dnes idem na pobednu,velmy sa mi nechce ale už vidržim nejako buduci tyžden,ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2010

ale mohla by si sme častejšie urobiť kuk ako raz do roka 😉

super teším sa s tebou.....budeš robiť čo a baví...aj ten pracovný čas je super.......... 😉 ....... 🙂

a už ste mali svadbu?......informatívne..kedy budeš tehotná 🙂

ja sa mám dobre......deti ---no ..len radosť mi robia 😀 😀 😀 ....od septembra ide aj Maťko do školky.......som zvedavá ako si zvykneme ..obaja 🙂

mirrinka..neviem tá sme nechodí 😒 ....aninka má týžden an figu borovú........a tehošky su letty a leninka.......a vraj to budu chlapci.... 🙂 ....ešte niečo chceš vedieť 😵

mirrinka
21. máj 2010

jacka,akože mirrinka tu nechodí? šak len nedávno som tu bola 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2010

no fíha.....a čo som ju ja nevidela? 😅 😉 ......to musela byť ako tajná agentky....nie? 🙂 😀 😀

mirrinka
21. máj 2010

26.4. 2010 - 16:55, strana 570 😉 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2010

no fakt máš pravdu......som ťa nejak prehliadla či čo 😒

jacka
21. máj 2010

no my sme už po obede.......idem to hnať von 😀 😀 😎 😎 😎

jacka
21. máj 2010

dobrú chuť k obedu...... 🙂

deti už von...idem za nimi 🙂

denisenko
21. máj 2010

jej, jacka...ty si ich nejako vyprovokovala????,,??? 😀 mala by si častejšie................... 😀 myslím siwike a mirrinku 😀
aninka, chudatko.......sa jej fakt darí......tfuj, tfuj,tfuj...nech je smola rýchlo prečo 😉
as čože je krajšie počasie, ked si deti von vyhnala???? 😀
mymáme 25, teplo, praží...len ten desný vietor...a akoby to nestačilo už od dnes tu máme na tri dni nejaké majstrovstvá starých motoriek a jazdí sa rovno okolo nášho domu...parááááááda...minulý rok ich bol 36O a tento...no neviem ale desný kravál 😠
denisko sa hada nebojí, aj ho chcel chytiť...ale sme donho pichli palicou a takú tlamu otvoril, že zuby až až 😀 😀
ale akosi ho každý kto šiel okolo omkukoval, že stále leží na tom istom mieste....asi skapal.... 😔 ooooooo

denisenko
21. máj 2010

a dnes som len kkukuk, idem makáááááť..... 😖 😅
siwi, taká ortopédia by sa mi zišla ako sol...... 😔 ma dneska nas...i, zo zdravotnej...vraj sa mám odhlásiť aj u doktora a neurobia to skor, ako nepošlem všetko možné..... 😝 byrokrati!!!!!! 😠 😠 😠 😠

jacka
21. máj 2010

deni....ahoj.......tak príjemu prácu.... 😵

keby to záležalo odmona tak ich aj.......ale ešte nie som bosorka...tá nám tu chýba 😀 😀 😀 ....nič v zlom aninka 🙂

dufam že budete mať krajší víkendík ako ja..... 🙂

denisenko
23. máj 2010

a to včera nikto????? ☹
my sme tu mali tie motorky, vlastného slova ste si v dome nepočuli a denisko kludne pri tom spal.... 😅 ako nepochopím 😲
a dnes že 30 stupnov, sukienka, tričko a hor sa na zmrzlinový pohár, som zvedavá kedy pojdeme najbližšie s Nisom k doktorovi....ten len v šlapočkách a zjedol celý kopec zmrzky..... 😝
a vraj budem mať dovolenku....v júli...tatinko mi vybavil....sa teším....dáme to stretko?????? 😀 😀 😀
aninka, už lepšie?????držím palce..... 😉

jacka
24. máj 2010

dobré ránko 🙂

to čo toto cez víkend nik 😅 ☹

deni tak Nisko mal z motoriek radosť 🙂 .....moj MAťko zjedol svoj jeden kopček zmrzky a potom sa pustil aj do mojej.......dufam že nebude chorý..... 😖
juli...to celý mesiac?či len pár dní?

leninka75
24. máj 2010

ránečko!!!! 🙂 .........no to sú mi veci!!!!.......že siwi a mirrinka 😨 🙂 🙂 🙂 ........ale podľa toho ako sa mirri rýchlo ohlásila, šmýruje, len je leňoch niečo napísať 😀 😀 😀 😀 😀 😀......... siwi, blahoželám k práci v nemocke!!! 🙂

jacka, dodatočne prajem veľa zdravia, lásky, pochopenia, spokojné detičky a aj euráčiky!!!! ...cmuky, cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........zvládla si víkend??......

aninka, tak nech sa veci dajú rýchlo do poriadku!!!!............

juj deni, že sukienka a tričko!!! 😵 😵 😵 😵 .........aj ja už chcem tak teplúčko!!!.......veru by sme teda mali niečo zorganizovať, čo na to ostatné???......

a nebojte, hádam chlapi tú zmrzku zvládnu bez choroby!! 😉

jacka
24. máj 2010

ahoj leni...... 🙂

moj isto nebude.... 😉 -.......klop klop...........ten dokáže spacifikovať aj liter zmrzky a nič mu nebude

jacka
24. máj 2010

dakujem za cmuky cmuky 🙂

jacka
24. máj 2010

toto kupila svokra Maťkovi 😠

iank strááášne horuco....sa nedalo dýchať 😝

leninka75
24. máj 2010

hot girl je fajn!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............maťko bude "šik"!!! 😵 😵 😵 😵 ..........

leninka75
24. máj 2010

už zasa začalo pršať!!!! 😠 😠 😠 ..........
aké som ja mala v piatok prekvapko!!!!!............okolo 10-tej klop,klop na dvere......zhučím, že ďalej...a tam Lilka s Majom 😵 😵 😵 😵 ...........tí dvaja si urobili výlet do ZA!!!!........tak som ich zobrala na obed a boli sme kuknúť ten rekord v počte tancujúcich mazurku....možno ste o tom počuli v TV.........tak ma potešili, super doobedie to bolo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
24. máj 2010

tak dáždik si nechaj...ja chcem poobede posadiť paradajky a papriky......tak nech vydrží 😎

len sa smej 😠 😠 😉 ....ibaže to je velkosť S..... 😠
jéj tak super prekvapko 😵 😵 😵 ........................ja Tv málo kuk.....tak som nepočula...to je čo? 😅 😔

leninka75
24. máj 2010

neboj vydrží 🙂 .....to len mi sme tu taký upršaný kút ☹ .............sama si si vypestovala, či si kúpila sadenice??......

leninka75
24. máj 2010

a je to tričko fakt pre maťka??......nemalo byť pre teba jacka? 😉 😉

jacka
24. máj 2010

ale moja pjekná......kde ja by som dala na seba S........ 😔 ......................to fakt pre neho kupila......vraj za 1e ....no nekup to 😠 ....neviem chuda po anglicky..alebo.... 😀 😝

nie nevypestovala som si....zabudla som posadiť semiačka...ma to napadlo až v marci.....pozde 😔

leninka75
24. máj 2010

ako to stíhaš jacka??? .........dve aktívne deti a ešte aj sadíš!! 😕 😕 😕 ...........ja som rada, keď ako tak upracem 😒

denisenko
24. máj 2010

😀 ahojte.... 😉
jacka, tak mu tie vecičky odliž...pre frajerku.... 😀 ani sa nenazdáš a nejakú ti domov určite dovlečie.... 😀
mnam, rajčinky a parika.....dávaš do foliovnika alebo skleníka, že???ja mám akurát na okne čerdstvú bazalku... 😔
ale dala by som si taký čerstvý jarný šalátik..... 😒
u nás ..u babky...boli hody tento víkend...tak by som šla.......už som nebola druhý rok alebo tretí??????? 😖
leni, veru niečo spichneme.....určite....... 😀
jacka, ty všetko vieš...kedy ide aninka na dovolenku????

jacka
24. máj 2010

ahoj deni 🙂

tak to enveim aká bude moda za 30 rokov 😀 😀 😀 😀 😉

nie dala som ich už von......ale vám poviem..... 😝 😝 😝 😝 ......hádam ani nemusím...večer nebudem ani očami vládať klipkať 😔

aninka?...ona sama nevedela...ale niečo splietala s augustom...ak sa mi to neprisnilo 🙄 🙄 ....nechcem tresnuť capa...tak neviem..no 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre