Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2010

by som chcela vedieť čo to tu píše za čas 🙄

denisenko
24. máj 2010

uff, to hic........vyše 3O stupnov.....sa mi ani robiť nechce...... 😝 😝 😝
som zistila, že Denisko dnes zas bol na zmrzku.....s tetou Heidi, tu je nejaký sviatok a decká mali v meste nejkú šou, tak ho tam vzala...ešte že ju máme.... 😉 a mladý pán aj napriek tomu, že vie, že kakao a čokoládu nesmie si vypýtal čokoládovú... 😝 potvora...... 😠 😠 😠 ale tričko ho prezradilo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. máj 2010

😀 iiiha, zmeškala som do roboty????? 😀 😀 😀 a není to nejako fajn pomýlenééé????? 😀

denisenko
24. máj 2010

no nič, idem zobudiť spachtoša.... 😎
inak, už dve noci som sa vyspala a celkom fajn...denisko spí s tatinkom a ja sa zavriem do jeho izby...trošku ako od macochy ale na spanie to pomáha...... 😀

jacka
25. máj 2010

dobré ránko.... 😎 😎

jej super burka bola v noci 😉

deni...že macocha 😀 😀 ......to sama si sa rozhodla či ta vyhostili? 😀 😀 😉

leninka75
25. máj 2010

ránečko!! 🙂 ...........jacka,posadené??!! 😉 ..........rovno to máš aj pekne poliate 🙂 ........aj u vás bola taká hrmavica??? 😠....

deni, a prečo denisko nemôže kakao??....má alergiu na čoko??.........dobre sa vyspať je supiš!!.....mňa by tiež
zaujímalo prečo si sa odsťahovala od chlapov 😉

lilka išla dnes po dvoch týždňoch do škôlky......normálne ma bolí žalúdok, že ako bude ☹ 😕.....či plač alebo pohoda....

jacka
25. máj 2010

ahoj leni.....

posadené 😠 ..len by som tam potrebovala zbíjačku 😠 😠 ....som ani v noci nespala 😠 ...................to budú ošomrané paradajky 😀 😀

bola aj u nás hrmavica......škoda že nie cez den.... 😉

tak napíš ako v školke Lilka ☹

a kde je letty?.......dávno tu nebola?.......dufam že je všetko o.k

jacka
25. máj 2010

@leninka75 ....a nestresuj sa ..škodíš bábätku 😉 🙂

jacka
25. máj 2010

som chcela vyskušať čo je to že odpovedz......odkedy to tam je? 😅

leninka75
25. máj 2010

včera som si to aj ja všimla, že to tam pribudlo 😉 ............

zle sa ti sadilo???........ešte budeš voľačo či končíš a už len úrodu budeš zberať?? 🙂 🙂

jacka
25. máj 2010

to aj u vás je už tak teplo?......kukám že 17st je von 😅 😕

jacka
25. máj 2010

už len zbierať? 😀 😀 😀 .................................ale nie..ešte kaleráb brokolicu a karfiol 🙂 ....................a už nám rastie aj hrášok..mnam sa tešííííím 🙂 😵

leninka75
25. máj 2010

a ty čo si sa presťahovala niekde do teplejších krajov?? 😉 😀 ...........my máme zatiaľ 12 st. ale bude aj lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 ........

leninka75
25. máj 2010

ja už mám neskutočnú chuť na jahody 😵 😵 😵 ..........len to si ešte počkám 😝 ...........dúfam, že už bude konečne aj slnečno, aby rýchlo dozreli..........posledný asi týždeň by som stále jedla margotku, ale tú veľkú 😀 😀 😀 ..........ešteže ich tu v robote máme v automate 😀 😀 😀 😀

jacka
25. máj 2010

ja som mala neskutočnú chuť na hrozno......som sa nešla dožrať......a tie kupené jahody mi nejak nešmakovali 😝

mnam margotka 🙂 😵

@leninka75 asi.......je tam neskutočne dusno....asi nejaká hrmavica príde....či čo 😕

jacka
25. máj 2010

a ty sa ako citiš?........a choroba už hádam ustúpila,nie?..............a čo už kope riadne ?....kedy to ideš na sono?

leninka75
25. máj 2010

hrozno, to si mala dobré chute!!!........ja z tej margotky budem vypasená jak slonica 😝 ........myslíš, že búrka??......to si užiješ čo?? 😉

juuuuj práve som volala svokre, že ako lIlka......a bolo to bez plaču!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............teším sa!!!....neskutočne mi odľahlo....

leninka75
25. máj 2010

ja sa mám tak striedavo.....chvíľu nesmierne unavená 😔 ....potom zasa plná energy 🙂 ........nemám to nejako ustálené....a už ma to štve 😠 .......toľko vecí potrebujem urobiť 😝 ............ešte trošku kašlem, ale to už chce na vyliečenie slnko......tak ozajstne ešte nekope, len tak "šteklí" 😀 😀 😀 😀 .............budúci pondelok si mám volať o výsledky z triple a najbližšiu poradňu mám až 14.6.....dosť neskoro, ale hádam je to OK........a tvoj zápal čo??..........

jacka
25. máj 2010

som bola von.. ......a celkom je chladno 😕 ......... 🙄 ...fučí vetrisko.... 😝

lastovičky si stavaju hniezdo pri dverách.....no mám pocit že ked na to muž príde tak ☹ 😔

jacka
25. máj 2010

som zvedavá na vysledky............ale určite budu dobré 😵

super že Lilke neplakala 🙂 ...hned je krajší den...že? 🙂 😎

to fakt neskor.......ale pokial je všetko v poriadku tak je dobre 🙂

jacka
25. máj 2010

ja som myslela že si chytro požehlím pokial Peťko spinká..ale stihla som tak akurát povešať prádlo 😝

leninka75
25. máj 2010

nejaké prudké zmeny počasia u vás 😕 ..............a keď je peťko hore, tak sa mu musíš stále venovať, či aj sám trošku vydrží??.......čo ten zápal???.....už je dobre???.....

veru super deň!!!! 🙂 🙂 🙂 😵 ........

letty86
25. máj 2010

ahojte, mamky
cez víkend nestíhačky a včera som vám písala a v tom susedka zvoní 😝 tak bolo po písaní...
o chvíľu odchádzame k svokre, tak som vás prišla ešte pozdraviť a aby se vedeli, že žijem 😉
prídeme v nedeľu, tak sa potom ozvem
opatrujte sa, kočky moje krásne,papa 😵 😵

jacka
25. máj 2010

ahoj letty.....tak sa maj 🙂

ja keby som mala byť tak dlho pri svokre .....prisahám žeby som skončila v blázinci 😝 😔 ........................to musíš mať dobru svokru 🙂

zápal je fuč 🙂 😉

veru riadne výkyvy............ 😝 ..ale slniečko svieti 🙂

jacka
25. máj 2010

do frasa....aká tma je u nás...normálne svietim 😕

leninka75
25. máj 2010

ahoj letty a uži si!! 🙂 ...

ako si vyliečila ten zápal??.....len kalciovkou??.......slniečko ušlo?? 😨 ......

jacka
25. máj 2010

nie-........už sa vrátilo..... 😎 😎

len kalciovkou........a na noc som si dal paralen...asi po dve noci.....pre istou 😉

leninka75
25. máj 2010

zasa som sa tak najedla, že funím jak lokomotíva 😝 ..........ale dobré bolo, kapustnica s klobásou a maďarský gulášik 😵 😵 😵 ........

jacka a Peťko sa sám trošku vie pohrať, či musíš byť stále pri ňom keď je hore?.....

jacka
25. máj 2010

jáj leni tak fajnotu si mala........ 😵

ako kedy....niekdy sa aj s Maťko pohrá.......a niekedy len pri mne chce byť...ale väčšinou je nalepený na mne 😝

to čo je za vetrisko 😠 😝

leninka75
25. máj 2010

u nás bola zasa taká prehánka!!! 😠 😠 😠

ideme robiť opičky na špagátiku 😝.......šéfino tu má stretnutie kamošov z materiálových katedier, tak sa ideme predvádzať aká sme úžasná katedra a ukazovať labáčiky 😒........be nemusím takéto veci ☹........no idem, pa 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre