• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
by som chcela vedieť čo to tu píše za čas :rolling_eyes:
24. máj 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, to hic........vyše 3O stupnov.....sa mi ani robiť nechce...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som zistila, že Denisko dnes zas bol na zmrzku.....s tetou Heidi, tu je nejaký sviatok a decká mali v meste nejkú šou, tak ho tam vzala...ešte že ju máme.... :wink: a mladý pán aj napriek tomu, že vie, že kakao a čokoládu nesmie si vypýtal čokoládovú... :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvora...... :angry: :angry: :angry: ale tričko ho prezradilo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: iiiha, zmeškala som do roboty????? :grinning: :grinning: :grinning: a není to nejako fajn pomýlenééé????? :grinning:
24. máj 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem zobudiť spachtoša.... :sunglasses:
inak, už dve noci som sa vyspala a celkom fajn...denisko spí s tatinkom a ja sa zavriem do jeho izby...trošku ako od macochy ale na spanie to pomáha...... :grinning:
24. máj 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :sunglasses: :sunglasses:

jej super burka bola v noci :wink:

deni...že macocha :grinning: :grinning: ......to sama si sa rozhodla či ta vyhostili? :grinning: :grinning: :wink:
25. máj 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ...........jacka,posadené??!! :wink: ..........rovno to máš aj pekne poliate :slight_smile: ........aj u vás bola taká hrmavica??? :angry:....

deni, a prečo denisko nemôže kakao??....má alergiu na čoko??.........dobre sa vyspať je supiš!!.....mňa by tiež
zaujímalo prečo si sa odsťahovala od chlapov :wink:

lilka išla dnes po dvoch týždňoch do škôlky......normálne ma bolí žalúdok, že ako bude :frowning2: :confused:.....či plač alebo pohoda....
25. máj 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.....

posadené :angry: ..len by som tam potrebovala zbíjačku :angry: :angry: ....som ani v noci nespala :angry: ...................to budú ošomrané paradajky :grinning: :grinning:

bola aj u nás hrmavica......škoda že nie cez den.... :wink:

tak napíš ako v školke Lilka :frowning2:

a kde je letty?.......dávno tu nebola?.......dufam že je všetko o.k
25. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....a nestresuj sa ..škodíš bábätku :wink: :slight_smile:
25. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chcela vyskušať čo je to že odpovedz......odkedy to tam je? :sweat_smile:
25. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som si to aj ja všimla, že to tam pribudlo :wink: ............

zle sa ti sadilo???........ešte budeš voľačo či končíš a už len úrodu budeš zberať?? :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj u vás je už tak teplo?......kukám že 17st je von :sweat_smile: :confused:
25. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už len zbierať? :grinning: :grinning: :grinning: .................................ale nie..ešte kaleráb brokolicu a karfiol :slight_smile: ....................a už nám rastie aj hrášok..mnam sa tešííííím :slight_smile: :dizzy_face:
25. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty čo si sa presťahovala niekde do teplejších krajov?? :wink: :grinning: ...........my máme zatiaľ 12 st. ale bude aj lepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
25. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám neskutočnú chuť na jahody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........len to si ešte počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........dúfam, že už bude konečne aj slnečno, aby rýchlo dozreli..........posledný asi týždeň by som stále jedla margotku, ale tú veľkú :grinning: :grinning: :grinning: ..........ešteže ich tu v robote máme v automate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala neskutočnú chuť na hrozno......som sa nešla dožrať......a tie kupené jahody mi nejak nešmakovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mnam margotka :slight_smile: :dizzy_face:

@leninka75 asi.......je tam neskutočne dusno....asi nejaká hrmavica príde....či čo :confused:
25. máj 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty sa ako citiš?........a choroba už hádam ustúpila,nie?..............a čo už kope riadne ?....kedy to ideš na sono?
25. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozno, to si mala dobré chute!!!........ja z tej margotky budem vypasená jak slonica :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........myslíš, že búrka??......to si užiješ čo?? :wink:

juuuuj práve som volala svokre, že ako lIlka......a bolo to bez plaču!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............teším sa!!!....neskutočne mi odľahlo....
25. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mám tak striedavo.....chvíľu nesmierne unavená :pensive: ....potom zasa plná energy :slight_smile: ........nemám to nejako ustálené....a už ma to štve :angry: .......toľko vecí potrebujem urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ešte trošku kašlem, ale to už chce na vyliečenie slnko......tak ozajstne ešte nekope, len tak "šteklí" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............budúci pondelok si mám volať o výsledky z triple a najbližšiu poradňu mám až 14.6.....dosť neskoro, ale hádam je to OK........a tvoj zápal čo??..........
25. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola von.. ......a celkom je chladno :confused: ......... :rolling_eyes: ...fučí vetrisko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lastovičky si stavaju hniezdo pri dverách.....no mám pocit že ked na to muž príde tak :frowning2: :pensive:
25. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedavá na vysledky............ale určite budu dobré :dizzy_face:

super že Lilke neplakala :slight_smile: ...hned je krajší den...že? :slight_smile: :sunglasses:

to fakt neskor.......ale pokial je všetko v poriadku tak je dobre :slight_smile:
25. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela že si chytro požehlím pokial Peťko spinká..ale stihla som tak akurát povešať prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaké prudké zmeny počasia u vás :confused: ..............a keď je peťko hore, tak sa mu musíš stále venovať, či aj sám trošku vydrží??.......čo ten zápal???.....už je dobre???.....

veru super deň!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ........
25. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky
cez víkend nestíhačky a včera som vám písala a v tom susedka zvoní :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bolo po písaní...
o chvíľu odchádzame k svokre, tak som vás prišla ešte pozdraviť a aby se vedeli, že žijem :wink:
prídeme v nedeľu, tak sa potom ozvem
opatrujte sa, kočky moje krásne,papa :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty.....tak sa maj :slight_smile:

ja keby som mala byť tak dlho pri svokre .....prisahám žeby som skončila v blázinci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ........................to musíš mať dobru svokru :slight_smile:

zápal je fuč :slight_smile: :wink:

veru riadne výkyvy............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale slniečko svieti :slight_smile:
25. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do frasa....aká tma je u nás...normálne svietim :confused:
25. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty a uži si!! :slight_smile: ...

ako si vyliečila ten zápal??.....len kalciovkou??.......slniečko ušlo?? :fearful: ......
25. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie-........už sa vrátilo..... :sunglasses: :sunglasses:

len kalciovkou........a na noc som si dal paralen...asi po dve noci.....pre istou :wink:
25. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa som sa tak najedla, že funím jak lokomotíva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ale dobré bolo, kapustnica s klobásou a maďarský gulášik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........

jacka a Peťko sa sám trošku vie pohrať, či musíš byť stále pri ňom keď je hore?.....
25. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj leni tak fajnotu si mala........ :dizzy_face:

ako kedy....niekdy sa aj s Maťko pohrá.......a niekedy len pri mne chce byť...ale väčšinou je nalepený na mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to čo je za vetrisko :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás bola zasa taká prehánka!!! :angry: :angry: :angry:

ideme robiť opičky na špagátiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......šéfino tu má stretnutie kamošov z materiálových katedier, tak sa ideme predvádzať aká sme úžasná katedra a ukazovať labáčiky :unamused:........be nemusím takéto veci :frowning2:........no idem, pa :wink:
25. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok