Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. máj 2010

pa leni....... 🙂

tie opičky ..to poznám...som to aj ja robila 😝

sme museli prísť domov aký vetrisko 😝

denisenko
25. máj 2010

halo..... 😉
a my máme stále slnečno..zatiaľ...a tiež 30...dneska ma šefka nahánala, že ked mám tolko roboty, či dosť pijem...aká starostliva....by si musela sama upratať, keby som odpadla 😀
denisko sa z niečoho ale fest vyhádzal...celé ruky má pupáčikové....a strašne sa škriabe, už som mu to aj natrela, aj učka v školke sa sťažovala, že mali čokoládový puding......tak asi z toho 😝 😝
leni, a to lilka stále po troche poplakáva????? 😢 nenecháš si ju doma, ked budeš na materskej????? 😀
aaaa......až teraz som pochopila aké opičky....ale som nad tým dlho premýšlala 😀 😀 😀 ale zatial to ešte nebolí 😀 😀 to asi až neskor 😀 😀 😀

denisenko
25. máj 2010

a nevieš kedy sa nám vráti aninka?

jacka
25. máj 2010

ahoj deni....... 🙂

viem ...nevie ☹ ....ked jej opravia pc.......ja si myslím že ked sa vraáti jej mužík domov tak sa ozve 😉

ešte nebolí 😀 😀 😀 😉

jacka
26. máj 2010

dobré ránko..... 🙂

jacka
26. máj 2010

to čo bude dnes za počasie......?.......je tu tma ako večer 😅

ták už aj mne dorazila mrška...škoda mohla ešte počkať 😝

deni tak to je blbé s tou alergiou na čoko....chuda.....to mu ostane na celý život? 😅

leninka75
26. máj 2010

ránečko!! 🙂 .........u nás je tiež tma, čakám kedy začne nejaký lejak 😠 😠 ........a to chcem ísť do maxu kuknúť lilke niečo na meninky......moje skromné dieťa si zaželalo nové šľapky lebo tie čo má už sú jej malé a ešte chce bonboniéru 🙂 🙂 🙂 .........po kom je taká skromná???!! 😅 ..........

jacka, tak už dorazila???........ideš riešiť nejakú anti??? 😕

deni a piješ dostatočne??? 😀 😀 😀 ........borku, slivku, vínko??? 😀 😀 😀 😀 ...........nisko mal riadnu dávku čoko za poslednú dobu, ani sa nedivím, že sa vyhádzal, chúďatko ☹ ......

ten môj šéf je šibnutý!!!.......včera pred tými svojimi kamošmi sa ma začal vypytovať, že čo to bude (druhé mimi)!!!!.........skoro som sa pod zem prepadla, čo mi bolo tak trápne!!! 😠 😠 😠

aninka29
26. máj 2010

juchuuuuuuuu...ahojte žienky 😵 😵 😵 😵 😵
takže takto.....celý čas,čo mi akože nejde pc...mi vlastne šiel.......len mne až dnes trklo v hlave,že sa pozriem na tie káble...a čo vidím...beťár jeden je vytiahnutý...takže už idem.....darmo....keby hlúposť kvitla,tak ja som už dozretá 😀 😀 😀 😀

idem vás študovať....táááák ste mi chýbali

aninka29
26. máj 2010

tak vlastne sa nič také dôležité nestalo.......dúfam,že som neprehliadla nič podstatné mamky 😉

leninka75
26. máj 2010

jak že sa nič podstatné nestalo ani!!!!! 😠 .......šak jacke prišla mrcha!!!!! 😀 .........

no vitaj cica-mica!!! 🙂 🙂 🙂 ........už si zdravá???......kočík si vyreklamovala???.......auto opravené???.........simi v škôlke OK?

jacka
26. máj 2010

ahojte.....no vitaj späť........aninka aj to je dar boží 😀 😀

doležité otázky položila leninka.....ja nemám slov 😀 😀

jacka
26. máj 2010

u nás už pršíííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

aninka29
26. máj 2010

ahoj leni...........jáááááj,no huráááááá jacka...pijeme 😀 😀 😀

leni,ani sa ma nepýtaj na nič.........som jedna kôpka nervov 😠 😠 😠......chorá som ešte stále ako pes......nejak sa neviem vyliečiť ☹...našťastie,detičky sú zdravé 🙂..........kočík je prd vyreklamovaný.....do Madarska som sa dostala až včera.....skor sa nedalo,lebo tam boli tie povodne.....a aj tak som nič nevybavila,lebo v tom obchoďáku kde sme to kupovali,butik zrušili 😠...najbližší je v Budapešti......a tam som si ja netrúfla...takže pôjdeme zajtra s manžom.....mal by prísť večer domov.auto opravené nie je 😠......nie som majitelkou auta,takže nevybavím nič.......manža mi musí dať splnomocnenie.......jedine s holubom by mi ho poslal...takže si to vybaví on až dojde
Simi v škôlke v pohode noo....jeden deň dobre...druhý deň ráno plače,ale potom už nie......takže tak

jacka
26. máj 2010

no pekne už leje.....kto chce? 🙄

ach jaj aninka.........tak si vlastne nič nevybavila a choroba neodišla.........a čo ti vlastne je?
a dá sa jazdiť na aute?

tak Simka je statočná 😵 ......no my taký nebudeme 😔

denisenko
26. máj 2010

ahojte, babule.... 😉
aninka, vitaj..... 🙂 neboj, všetko sa zlepší.... 😉 a na ten kábel si ako prišla? 😎
jacka, to až teraz mrcha dorazila?????teeeeda... 😉 neboj, možno bude Maťko statočnejší ako všetci naši malí školkári dokopy..... 😉
leni, aj Denisko býva skromný...teda, pokým nepríde do obchodu....želanie jedná vec...skutočnosť druhá....ešteže to vždy zachránia žuvačky čo sú až pri pojkladni, tak nestíha vyberať, lebo on je žuvačkový maniak...a nikdy nijakú nezjedol 😀 a čo si tej delegácii povedala, že čo bude??????? 🙂
aninka, a kde ti chodí manža ked tam lietajú len holuby?????

denisenko
26. máj 2010

jacka, to Ty si nám poslala tie mraky????tak už konečne viem, odkial prišli...sme sa chceli dneska kúpať do bazena... 😔 možeme aj s Niskom využívať naše hotelové služby, tak fajn...len to počasie nech sa umudri.... 😀

jacka
26. máj 2010

poslala ..kto iný 😀 😀

sme tu mali super počasie....najprv lialo...potom slnko...potom burka....a teraz slnko........som zvedavá čo ešte 😝

som dala Peťkovi cesnakovu polievku.......len neviem či som mohla 😔

jacka
26. máj 2010

to pochybujem...mi tu píli uši že on do žiadnej školky chodiť nebude.....že bude doma so mnou a Peťkom 😝

leninka75
26. máj 2010

deni super, že môžete využívať bazénik!! 😵 😵 ......teraz som kúpila lilke koleso naplávanie, tak dúfam, že ho využijeme....

jacka, veď uvidíš ako peťko zareaguje na cesnačku a potom zistíš či si mohla a či nie 😉 ....... a chutila mu?
s maťkom sa rozprávaš o škôlke??........

leninka75
26. máj 2010

deni som im povedala, že neviem 😉......zatiaľ to pravda je.... 😀

denisenko
26. máj 2010

jacka, cenačka?????,ops, radšej otvor okná...... 😀

denisenko
26. máj 2010

leni, ale voda je ešte studená.....brrrrr.... 😝
a dáš si aj zistiť? my sme asi zvedavejšie ako ty 😀

leninka75
26. máj 2010

deni, kto je zvedavý ten je skoro starý!! 😀 😀 😀 😀 ................. môj dr. je taký srandovný.... pri lilke som nechcela vedieť a ani som mu to nestihla povedať už zahlásil "vyzerá to na dievča".........a teraz som si povedala, že keď to bude vidno nech povie......... keď budete poslúchať aj vám potom poviem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀

ide ma poraziť, celý max som prešla, všetky obuvi, športové obchody a žiadne detské šľapky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...........ešte skúsim zbehnúť mesto a keď ani tam nie, tak už potom neviem............kúpila som lilke takú spoločenskú hru macko puff a rozpávkovú knižku......

leninka75
26. máj 2010

padám......na šlapečky 😉 ..........pa,pa 🙂

denisenko
26. máj 2010

leni, zákon schválnosti....stále to majú, len ked potrebujeme, tak nie...... 😀
ja zhánam pre Niska Lego velký box, aj domčeky aj autíčka...pozerám Dráčika a tam je len jeden 😝 tak mu asi zostane prerábať hasičskú stanicu, už to zložím pomaly aj bez návodu..... 😝 😀 aj tu majú len dva druhy ale v katatlogoch je ich milion...tak kde súúúúúúúúú???????????????????? 😀
a skoro staré budeme aj tak.... 😀 😀

denisenko
26. máj 2010

ozaj, kúpila som Deniskovi krém na opalovanieEucerin- na alergie zo slnka...poznáte to niekto,,či to fakt funguje??? 😕

jacka
26. máj 2010

@denisenko ...moja neviem ti poradiť.........nepoznám......nemáme alergiu na slnko....klop...klop

@leninka75 ......chutila polievočka.....ja som mu máličko odobrala.........zatial nič nemá ...žiadne vyrážky....................no bud som slepá alebo krepá.....ale ja nevidím v kalendári kedy mám tvoja Lilka mena? 😅

jacka
26. máj 2010

dofrasa...zase je zamračené 😝

jacka
26. máj 2010

leni rozprávam MAťkovi o školke....sem tam.....a vždy dostanem jednu odpoved ☹

jacka
27. máj 2010

dobré ránko..... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre