Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2010

ránečko!!! 🙂 .........prečo mi nefunguje tá ikona "odpovedz" ??? ☹ ..........

deni a z netu sa to lego objednať nedá?? 😨 .............asi som šibnutá, ale vôbec sa necítim na toľko rokov koľko mám...takže to vidím tak, že keď budem vyzerať jak sušená slinka, tak sa budem cítiť jak pubiška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka, keď lilka mala ísť do jaslí, tiež som sa jej najskôr snažila o tom pekne rozprávať, ale keď som videla, že jej to moc nevonia, tak som to nechala tak a v septembri sme proste prišli do jaslí a pomaly sme si zvykali.............
skús kuk 3.6. - karolína 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
27. máj 2010

deni s tou alergiou na slnko moc skúseností nemám ☹ ............raz som to mala a mastila som sa obyčajným panthenolom a fenistilom, ale ty asi potrebuješ riadnu ochranu na slnku......

leninka75
27. máj 2010

a čože aninka zasa vytiahla kábel??!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. máj 2010

ahoj leni....

aká ikona? 😅
asi aj ja s tým budem musieť skončiť...nejdem ho zbytočne stresovať ☹

tak som slepana obyčajná.....lebo Lenku som videla....a Lilka je tesne pred nou 😅 😔 ................ 😝 ......

leninka75
27. máj 2010

neviem ako funguje to "kto ma spomína".......už som poklikala a nič ☹.......možno je to týmto krámom 😠 .......

na oslavy je u nás jún úplná katastrofa!!!! 😝 .......2. mamina narodky, 3. lilka, 4. ja, 9. muž, potom dvakrát otec a švagor......a ešte mám 28. júna promócie 😝 😝 😝 😝 ..........tento mesiac zarábam len na sviatky 😀 😀 😀

jacka
27. máj 2010

aha....už chápem...mne to musíš všetko po loptate vysvetliť 😀 😀

no márnnosť.....sa máš na čo tešiť.....samá oslava...sa napráskaš že?

jacka
27. máj 2010

leni a idete aj niekam na dovolenku?

leninka75
27. máj 2010

neboj jacka, o pár mesiacov budem na tom podobne..........materská demencia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............

ja by som sa aj napráskala, len teraz sa toho moc do mňa nezmestí.......jedávam menej ale zato často 😀 😀 😀 😀.........to zasa bude, čo upiecť, čo nachystať 😒 ..........lilka včera hovorila, že by chcela tortu, tak nejakú malú snáď upečiem a na narodky jej objednám asi lienkovú tortu.....jedna mamina u nás v dedine robí krásne a dobré trotičky 😵 😵 😵 😵 😵

včera som nechápala 😨 .....deti zo škôlky idú zajtra na to divadielko a učky poslali podpísať taký papier, že som si vedomá vecí, ktoré sa môžu prihodiť počas presunu detí z MŠ do kulturáku......to akože znamená, že som za decko zodpovedná aj keď som 45 km ďaleko v robote??.....či ako to mám chápať????........učky si pekne umývajú ruky!!! 😠 .........síce som to podpísala, ale nepáči sa mi to a chcem to ísť prediskutovať do škôlky.........veď podľa mňa keď to dieťa dám do škôlky, tak zodpovedné za jeho bezpečnosť sú učky nie??........

leninka75
27. máj 2010

ideme v auguste do Talianska s ľuďmi tu od nás z roboty......zaplatila som to ešte keď som nevedela, že som tehoška ...... trochu sa aj bojím, to už bude 7. mesiac 😒 ....... ale keby sme to chceli zrušiť, asi by sme prišli o tie peniaze......tak to musím nejako zvládnuť a mimi tiež 😉 .....

leninka75
27. máj 2010

peťko sa už snaží bežkať???!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 ...........videla som ti to v pase.....................fíha, skoro sa stavia......

jacka
27. máj 2010

no snaží.....ale nie som s toho velmi happy.......

no fíha.......len aby si ešte tam nerodila......škoda že sa peniažky nedaju vrátiť...a keby sa dali......ako by si to riešila
a s rodinokou ..niekam aspon na Sk?

to je čudne čo píšeš o tej školke?.......vobec to nechápem......však vždy to bolo tak že je za deti zodpovedný učitel ked niekam idú.....či sa to už zas zmenilo?......ja som s toho všetkého debo 😅

jacka
27. máj 2010

toto už nie je ani možné.-...........zase prší...ešte neuschol včerajšok 😠 ..a zas padaju kvapky 😠 😠 ......mna švihne 😝

dnes ide chodiť zmrzlina...Maťko je ako med..... 😀 😀

leninka75
27. máj 2010

veru jacka, to som si aj ja povedala, pôjdeme 3 a vrátime sa 4 😀 😀 😀 ..........keby sme boli doma asi by som to riešila výletmi do širokého okolia a nejakým predĺženým víkendom...........lebo môj muž keď je doma nevie oddychovať, stále musí niečo robiť okolo domu, takže by to doma nebola dovolenka.........

no veď som zvedavá čo mi na to povedia v škôlke 😠 .......nemám to s kým porovnať...teda ako to funguje inde......či je to normálne,alebo to len naša škôlka je taká uletená 😒.......

no vidíš aspoň jeden deň v týždni maťko seká latinu 🙂 🙂 🙂 🙂.............aj ja by som si už dala zmrzku, len neviem či už môžem lebo ešte trošku kašlem ☹.........ale tak je dnes dusno 😝, že zmrzka by bodla 😵......akú mu tam kupuješ???

denisenko
27. máj 2010

ahojte.... 😉
jej, to je pekné...že kto ma spomína a hned aj viem... 😉 ani mne tá ikona odpovedz nefungovala...včera....žeby dnes ano???? 😀
jacka, tak to máš fajn...aspon, vieš čo nanho platí aby bol dobrý...zmrzlina...u nás totálne nič...teda okrem policajtov, ale to nezaberá na celý den......
nám dneska tááááák fúkalo....som myslela že poletíme, ked sme šli zo školky 😀 ešteže denisko má takmer 2O kg, závažie moje..... 😀 a teraz akože prší...pred búrkou,alebo čo.... 😠 ☹
leninka, ja myslím že v 7.mesiaci sa nemusíš strachovať...hlavne si oddýchneš a užiješ dovolenku, len neviem ako je to s morom..... 😢
lego sa dá objednať cez net, ale to isté majú aj tu...iné som nenašla....tak nič 😒

denisenko
27. máj 2010

nikto????no dobre...idem niečo spichnuť na zajtra na obed, zobudiť deniska a pádlujem makať...zas 😝
baby, mne sa už tak nechce každý den do roboty..... 😝 už aby bola dovolenka..... 😀 😀

utka
27. máj 2010

Ahojte!
Konečne mám trošku čas kuken vás 😉.
Hneď z príchodu sa vám musím pochváliť, že v pondelok som mala 180 tis. doštičiek. Dúfam, že sa to už tak udrží a nebudú klesať...
Zajtra ideme do Zv a Viki tam zostáva...som z toho smutná, ale čo už, keď nemôže ísť do škôlky.
Včera sme boli na detskej oslavičke...Vikiho naj... kamoška oslavovala 4 rôčky. Mali sme to v Klube detí a mali objednaného aj kúzelníka. Bolo to super. detičky sa zabavili a maminy tiež 😉.
A vy máte čo nové???

jacka
27. máj 2010

ahojte......utka...deni 🙂

utka ....super..... 😵 ....určite nebudu....budeme držať silno palčeky...aj na nohách 😉
veru...bude ti chybať......ale zas...možeš byť rada že má kde byť.......a pojde aj na MDD

jacka
27. máj 2010

deni......však som mu celýýýýýý den vravela.....Maťko aký máš byť.....a on že DOBRÝ 😀 😀 ..taký bol srandovný 😀 😀 .....zajtra chodia smetiari...tak ho budem bubu bubu bubu.......som ho tam minulý týžden hodila...tak reval..že už bude dobrý....ešte že nás aj tí smetiari poznajú 😀 😀

moja myslíš materskú dovolenku? 🙂

jacka
27. máj 2010

leni.....kupujeme na paličke......a ja pokial som sa vykecávala s ujom tak zjedol aj moju.... 😝

jacka
27. máj 2010

aninak .......ty si sa nám kam stratila 😕 😕 😕 😨

jacka
27. máj 2010

viete čo sa mi stalo ....tak si kupem peken Peťka..... a on mi skoro zaspinkal........ 😅 😕 ....tak to sa mi ešte nestalo 😨

utka
27. máj 2010

jacka, chceme ísť v sobotu na Pustý hrad a v nedeľu uvidíme...

mucinka27
27. máj 2010

Awojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,xixixix,Pod novim nickom lebo stare som zabudla,heheheh 😎 😎 😎 😎 😎

utka
27. máj 2010

Ahoj Siwi

mucinka27
27. máj 2010

Awoj utka: 😀

jacka
28. máj 2010

dobré ránko.... 🙂

aha aha...ktože nás prišiel kuk..........sklerotička.-...ved tu bola minulý týžden 😉

utka ....aj ja chcem na Pustý hrad.....ale muž chce do Tureckej 😝 ...tak som ho zrušila že tam nebude program pre deti 😝

jacka
28. máj 2010

utka by sme sa potom mohli stretnuť 🙂 😉

leninka75
28. máj 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 ...........deni a myslíš, že more moc eee??? 😕 ..........ja sa práve na to teším ako sa počľapkám vo vodičke 😵 😵

jacka, aspoň vieš čo na maťka platí!!!.........zmrzka a smetiari 😀 😀 😀 😀 😀 .........ako spinkal peťko???

čo budete mať na pustom hrade???...

utka, supiš-pupiš!!! 🙂 🙂 🙂 .........silno držím palčeky, aby boli výsledky stále už len dobručké!! 😉 ........

čav zábudlivka siwi - mucinka!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

aninka, šup ten kábel kam patrí!!! 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. máj 2010

šak na najdôležitejšiu vec som zabudla!! 😠 😠 😠 ..........včera bola sestrička mamine povedať, že výsledky z genetiky mám všetky OK!!!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
28. máj 2010

ahoj leni....aspon že sa máš na čo vyhovoriť 😉 ..............................super že je všetko v poriadku 😵 😵 😵

na figu borovu spal dobre.....do hodiny som bola pri nom asi milon krát 😠 ......................a Maťko okoštoval Vigantol......tak toho som kukala ako mu je.....ale čo je super už týžden spí celu noc 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre