• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
že spomínaj čerta :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrá ...ale poslednú cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ešte nejdeš do roboty? :slight_smile:
31. máj 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: .........a nezaprší a nezaprší!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................

deni nás nevytápa, síce stále leje a dokonca sme pri Váhu, ale na kopčeku :wink:

jacka, kôli tomu fernetu aj každý deň stratiť kľúče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........srandičky, srandičky :wink: ........ty si tuším lepšia bosorečka ako aninka :confused: ........len si na niečo pomyslíš a už sa to stane :wink: ..........teda, ale si musela zažiť pekných pár minút!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my máme dnes karneval :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.......začína o štvrtej, tak idem skôr z roboty, aby sme stíhali............lilka bude snehulienka....som zvedavá koľko detí príde v kostýmoch :confused:,........
1. jún 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...... :slight_smile:

veru nezaprší ani bohovi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......už dosť :angry: :angry: :angry: :angry:

tak potom hod fotečky......... :slight_smile: :dizzy_face:

nám s toho dažda ani net nešiel :angry: ......dvor plný vody..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
1. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulienky :slight_smile: ..................to počasie...horor,horor :angry: :angry: :frowning2: .............jacka....aj u nás záhrady v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chcela na niečo reagovať....ale už som zabudla na čo...a čítať späť sa mi už nechce...takže nič
1. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuške sa tlačí tretí zúbok...horná dvojka...jooooj....nervní sme....jacka,Peťulko má už koľko zúbkov???
1. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky prenádherné jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha stratená..kde si bola ak to nie je tajomstvo :wink:
1. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face: :wink: ....aj ty sem niečo prihod :wink:
čo máš nové...............
1. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v záhrade nám stojí voda.......neviem či s toho čo nevyšlo niečo bude :frowning2:
1. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka..neuveríš,ale doma :grinning: :grinning: :grinning:

ja už ani neviem čo mám nové :grinning: ...týždeň za mnou.....to je už pre mňa všetko staré :grinning: ...hodím nejaké fotečky snáď poobede :wink:
1. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás tak tiež :frowning2: aj naša čerešnička je škaredá od tých dažďov :angry: ale už je červená,mňam........susedia pivnice zaplavené......len nás to nejak ešte obchádza našťastie
1. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma?.......a na nás si nepomyslela? :wink:

dufam že sa tých foto dočkám.......

Simka ako v školke?.......a Sabínka ..nejake pokroky..okrem zubka?...........neviem či nám nejde další zubok....slintá...hryzie.....trhá všetko........ale nič nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dočkáš,dočkáš :slight_smile: ...Simka je teraz doma...bude celý týždeň....lebo detičky zo starších tried šli do školy v prírode..nie všetky...tak zlučovali triedy do jednej....tak pani učitelky poprosili rodičov,aby tie detičky,ktorých rodičia sú doma,nech do školky nejdu......aj mi to vyhovuje,lebo auto je v servise celý týždeň
Sabuška sa stavia na nožičky...chodiť by chcela.....zo sedu sa pekne pretočí na kolienka a cvičí :grinning: ....a rozpráva mama,tata,baba,dede,papa,nene :dizzy_face:
1. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nás záplavy minuli..........našťastie..........dufam že to týmto daždom bude dnes končiť
1. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vie ukázať,aká veliká vyrastie :dizzy_face:
1. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,také počko hlásia celý týždeň......tak neviem,neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šikovná je :dizzy_face: :dizzy_face: ...a kolko kecia....... :slight_smile: ..... :wink:

1. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celý týžden? :confused: :sweat_smile: ..to vážne?..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi v tomto suepr počasí nechce ani von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to my nejdeme .....možno,ak prestane pršať....ale to pochybujem
1. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre máš.........my bdueme len tu dá sa nám schovať...aspon na hodku
1. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
choďte,choďte :slight_smile: .....aj nám sa dá schovať......ale mne je zimaaaa.....a Simonke sa aj tak nechce...a Sabuška spinká
1. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon sa jej dobre spinká..........................som zakuriala..MAťkovi bola zima......tak aspon na chviločku
1. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zapnem za chvílu kúrenie......nech sa ešte poriadne prevetrá všetko
1. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuj ani..už si jej skušala dávať šunku dusenú?
1. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávala som jej už :confused: .......Ty Peťulkovi?
1. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja celkom nie.....zaslužil sa o to Maťko....celkom mu to bralo......len neviem či už možem :sweat_smile:
1. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok