• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
a s toho tofu si jej už niečo urobila?
1. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila cestovinky...fajnučké :slight_smile:

ja malej šunku dávam...nie často,ale dávam,ľúbi s chlebíkom...........neriešim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........jacka,veď keď už malý jedol cesnačku :wink: ,tak môže aj šunku :wink: :wink: :wink:
1. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu.........však ked trochu dostane tak sa mu nič nestane.......však mi už aj paradajky zjedol....a tiež nič :wink:

len tá cesnačka bola bez soli......čo sa o šunke nedá povedať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie cestoviny si len uvarila a dala syr?
1. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dočítala,že paradajky sa múžu od desiateho mesiaca...a to som bola v tom,že až po roku......a aj ja som už malej dala paradajku....
cestovinky s tofu ......som robila s paradajkou olúpanou,karotkou a hráškom
1. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zje ti to aj bez zemiakov?.....lebo ja tam do všetkoho musím šupnuť zemiak...aby to zjedol :angry:

tofu jej chutilo?

až od 10mes?......no fiha.....som preskočila dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuška má rada cestovinky...asi ešte radšej ako zemiaky :slight_smile:
idem....zobudila sa......neskôr kuk
1. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každe dieta iné :slight_smile: :wink:

ideme my trochu von....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo, môžem ísť na karneval :slight_smile: ......pa :slight_smile:
1. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leni :slight_smile: ...príjemnú zábavu :slight_smile:

1. jún 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ešte ste vonku??...
1. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leni...užite si...,a nezabudnu foto :slight_smile:
1. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie ....Maťko mal vodu v gumákoch....lebo musel do každej kaluže skočiť.....boli sme pozrieť potok........som len čakala keby hodí rybičku :sweat_smile: :grinning:
1. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no možem ísť........Maťko tu chce hrať nejaku hru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Peťkovi idem dať olovrant? :sweat_smile: .....a pode spať.....ozaj ...už ti spinká len 2x?
1. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja už spinká od pol druhej......no vlastne áno...spinká už iba dvakrát......to večerné zdriemnutie nerátam :wink:
1. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, Maťko miluje potok, že???? :grinning:
denisko bol zas so mno v robote, ale len na pol dna....aj to je dosť :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra volno, ale moc si asi neoddýchneme....školka je zavretá, vlastne všetko, lebo je štátny sviatok.....tak konečne možno vyjde do kupko...dnes teda pražilo...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka...ahoj :slight_smile:
leni, snehulienka?????a kde zoberieš sedem trpaslíkov??? :grinning:
1. jún 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vstávať ženy.......cvičiť :grinning: :grinning: :grinning: ........
deni ahoj...že dnes pražilo....závidím
1. jún 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile:

deni.....asi bude Maťko vodník či čo :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........kde to praží?? :fearful: .....tu už druhý deň leje a u nás sa na cestu vylial potok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......super...za domom už tiež máme jazero, snáď to nestečie :unamused:

deni, naša snehulienka si poradila aj sama :slight_smile: .......zdrapila tam troch chlapcov za ruky, vláčila ich za sebou, že trpaslíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......zvyšok bol asi v bani :grinning: .......súťažila jak drak a dokonca vyhrala aj tombolu.....a hádajte čo??? :wink: .......fľašu vína a veeeeľku milku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

aninka ako u vás??...práve hovorili v rádiu, že topí košice a okolie :confused: :fearful:

jacka, maťko je riadny vodný živel.......znamenie je rak, že??
2. jún 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....že víno.....tu milku ešte pochopím ale víno?.......to je rozum......ocko vypil :slight_smile:

rak chodí naopak :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budu aj foto? :slight_smile:
2. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to vážne víno....??????? :angry: a ja som myslela že ste boli na detskom karnevale :grinning: :grinning: :grinning:
a tak zas ajtraja trpaslíci sú dosť, ved niekto musí aj makať, no ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
u nás včera pražilo, ale dnes klasika až tak nie, pretože mám volno :angry: :angry: :angry: ale pojdeme s deniskom a ešte jednou kámoškou slovenkou na túru, ked sa drobec vyspí....na starú zrúcaninu...vyšlapká si chodníček cez horu, pokladík moj jediný :grinning: :grinning: :grinning:
inak, ženy moje, to fakt stále leje??????,a nemáte z toho depku?????
2. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa naobedovať, urobila som fantastické šišky......zas aj pre regiment.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tí naši raci a račice sú asi všetci rovnakí :slight_smile: .....aj tá naša by sa len s vodou hrala, včera kde aká kaluža už tam bola :slight_smile:.....foto?....budem sa snažiť :wink:.......

jacka, prší ešte u vás?.........
2. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste všetci raci?????? :wink: my sme lev.......waaaaaw :grinning:
2. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....že tretí povodňový stupeň u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....všeeeetci susedia naokolo majú vodu v pivniciach....akurát nás a kmotrovcov to obchádza.......je mi ich ľúto noo.......
idem čítať
2. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, uf..aninka, a ešte vám prší??????vy bývate nejako na kopci????
2. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz neprší...aj slnko sem tam vykukne.......nebývame na kopci.......ani ja nechápem,prečo celá ulica pláva,akurát naše dve domy nie...akurát sa neviem dostať z domu na ulicu,voda po kolená..teda dostanem sa v gumákoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a tie nemám...takže až pojdeme von..tak chytro preletím..a vezmem si druhé botky a ponožky a až sa prebrodím,tak sa prezujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
jooj, deni, ten dážď :frowning2: , teraz akurát neprší, ale akurát sme sa včera doma zhodli, že keď tak leje, človek je taký nijaký, veruuu, depkovitý :angry:
a moja bambulína je blíženec a v utorok má narodky, bože ženy, mne to nejde do hlavy, že mám takú veľkú ženu doma :sweat_smile: aj sa teším, aj mi smutno je,neskutočne to letíííííí
leni, Lilka je správna žena :grinning: musela byť podarená
jooj, som sklamaná, zajtra som mala ísť na ten morfo ultrazvuk, ale ma preobjednali až na 17teho, a to muž nepôjde a zajtra by šiel, no čo už :unamused:
2. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok