• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
aninka, ahoooj, tak nech vás tá voda aj naďalej obchádza, držim palce
2. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, a vy ste na tom ako s vytápaním?
veru letí ten čas....dnes ráno náš tatinko zahlásil, že ak to pojde takto rýchlo dalej, denisko bude chodiť do školy tu....prišli chalani z SK, veru situácia s robotou nie je ružová...tak asi ostávame dlhšie :pensive:
2. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty ahoj....pánabeka...len ty už chod na ten utz...sa neviem dočkať čo to bude
2. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, my v pohode, sme v paneláku, tak nič, akurát sem tam nevieme vybrať auto z garáže, lebo je tam taký blbý spád, tak sa nám tam voda pekne hromadí :angry:
aninka, 9teho mám poradňu, tak možno bude ultrazvuk, uvidíme, či uvidíme :wink: minule mi už síce naznačila, že čo, ale tak to ešte beriem s rezervou a nič nehovorím :wink:
2. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak super, už sa ti to kráti, že?????, :grinning:
vidíš, niekedy sú aj paneláky fajn výhoda :grinning:
2. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, už som v polke :grinning:
2. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty robíš tajnosti....noooo,pošuškaj aj nám :wink: ........stavím sa,že chalan :slight_smile:
2. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobím tajnosti :grinning: , len si nie som istá, neviem prečo to chcem ešte raz počuť a snáď uverím :grinning: už som počula, že tvrdili jedno pohlavie a narodilo sa opačné :grinning:
2. jún 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, aj už nemôžem z toho počasia!!.......veď už mesiac prší...........stáel som unavená, ospalá, smutná, bez nálady :frowning2: :frowning2: ......slnkoooooo
2. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty :wink: ........veru radšej sa 2x uistiť :slight_smile: ........vikinka je júnová?? :fearful:

2. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló...čo je s vami, veď už neprší :confused: :confused: :confused: ........práve som čítala, že zatopilo kúpalisko v podhájskej.....a moji svokrovci sa tam v nedeľu chystajú ísť na týždeň :grinning: :grinning: :grinning: ........som zvedavá ako to dopadne......
2. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ale leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nedopraješ svokrovcom :grinning: :grinning:
neprší??...u nás sa znovu rozlialo......po daždi sme dobehli domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj naši tam chodievajú.........myslím že tak o mesiac by mali :unamused: fúúúha, tak tam majú trochu viac vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my už sme sa vrátili z túry....to decko neunaví ani taký kopčisko......ešte sme museli ísť aj na ihrisko a zmrzlinu :grinning: ja už som úúúplne mrtvá a on......ako keby nič :angry:
ale niekto nám poslal také tmavé obláčiky...kto nám doprial?????? :grinning:
2. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tuto sme sa cez tú horu vytrepali...... :grinning: http://www.pfeffersburg.com/ita/benenuti.html
2. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto???? :frowning2:
2. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som práve zistila že voda v Podhájskej je dobrá na ten atopický exem čo má Nisko, a vraj niekde v Trávnici je aj na to liečebna,.......škoda, že sme tu...sakra :confounded:
2. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nestíham...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni...nooooo......pekne :wink: ......a kolko vám to trvalo?............................ja neviem kde aj ten náš drobec berie energiu.....ja tiež z jazykom von,.....a on....ešte by jeden výstup zvládol :sweat_smile: :wink:................................jááááááááááá som nič neposielala....... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

leni.......a to som si myslela že som len ja škodoradostná.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ani..veru budte radi že u vás nie je voda......ja som taká rada že u nás to nie je.......však hádam záhrada raz vyschne.....ale tie domy zatopené a autá.......a všetko.......uff....nezávidím

čo som ešte chcela.......neviem si spomenuť :pensive:
2. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni dobrééé :slight_smile: ......je tam krásne :slight_smile: :slight_smile:
2. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa s vami žienky lúčim.......ozvem sa budúci týždeň......páááááááááááááá :slight_smile:
2. jún 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:

čo nové..... :wink:
3. jún 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: .....čo si včera robila jacka, že si nestíhala kona?? :fearful: ...............jedinú výhodu majú tie dažde....stačí poliať v skleníku a je to :slight_smile: :slight_smile:

deni, pekný výletík ste mali :dizzy_face: ......to je tam nejaká zrúcanina??...

prečo sa aninka ozve až budúci týždeň???? :confused: :confused: :confused:
3. jún 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.......ja neviem...zamotaná som bola...a to som varila len rezance s tvarohom a šalátovu polievku......čo všetci ohrdli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru dobre to tam vyzerá..... :slight_smile:

leni....ty sa ako máš?.......

ozááááj......Posepkal mi maly skriatok, ze ma Lilka dneska pekny sviatok, ze dnes slavi velky den, ktory patri Lilke len.vsetko naj...naj ....naj.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
deni, krásna túra, dáte aj dnes :grinning:
jacka, ja čítam, že posekal mi škriatok :grinning: ...tak som myslela, že trávu vám niekto záhadne vykosil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrejme budem aj ja zamotaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, Lilke prajem kráááásny dník a všetko najkrajšie, hlavne nech je zdravučká a robí vám radosť :dizzy_face: :dizzy_face:
aninka sa nejak záhadne vyparila :sunglasses: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej krásne jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ďakujem za lilku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........tak sa strašne tešila ako donesie deťom cukríky do škôlky......včera večer som jej urobila tortu a dala som jej urobiť kytičku z kvietkov a cukríkov........bude mať dnes prekvapko, už sa teším na tie jej ksichtíky a rozžiarené očičká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nejaké mlsné jazýčky majú tvoji chlapi jacka :wink: .......tvarohové rezance som roky nejedla.....robíš na sladko či na slano?

sama sa čudujem, ale včera som bola po dlhej dobe nejaká "active"....... :slight_smile: ......tú tortu som urobila a ešte sme s majom naklikali podlahu v lilkinej izbe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......som zvedavá ako dnes lebo zatiaľ by som len spala a spala :pensive: ......
3. jún 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty :slight_smile: ......ďakujeme!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ty si už 21 tt.....cítiš už pohyby????
3. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj ja mám rada také zážitkové darčeky :wink: Lilka sa isto veľmi poteší...ja sa teším na oslavu narodenín, u nás je základ detský šampus, ten musí byť stále :grinning:
áno, cítim už pohyby, konečne také celkom intenzívne :dizzy_face: ....už asi fakt nebudem nič čítať, lebo niektoré tu na diskusiách cítia kopanie od 16teho týždňa, aj prvorodičky :confused: a potom ma to zbytočne rozladí :confounded:
a Vikinka je júnová herečka, sme sa tu k vám takto bez termínovej zhody votreli :sweat_smile:
joooj, mi hovor niečo o únave, teraz je to celkom fajn, ale tie prvé štyri mesiace, no neviem, kde bola tá moja energy...úplne mimo mňa :confused:
3. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty..............prečo nechceš zradiť čo máš v brušku :frowning2: :cry: ........................ :wink:

si dobrá...normálne som musela skontrolovať či som dobre napísala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................................nám ju nik nekosí :grinning: :grinning: ..MAťko vlani nasypal piesok do kosačky....tak ide len vtedy ked sa jej chce :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni..šikulka si..... :slight_smile: .....uričite bude mať radosť :dizzy_face: :dizzy_face: ............a zachvilu budeš piecť dalšiu...... :wink:

rezance...no robím so slaninkou.....a do toho si dám ešte cukor.....mnam.....ale Maťko ked vidí rezance s tvrohom...toto nie je dobré :sweat_smile: :angry: :angry: ..tak jemu zvlášť....rezance so strúhankou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................................a o polievke ani nevravím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...enbudem variť nič....a potom sa zbadaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty a presne má narodky....aby sme stihli potriasť rúčkou :wink: :slight_smile:
3. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj.......kašli na ostané kedy čo citia.....hádam ani same nevidia čo a ako...a o prvorodičkách v 16tt......no ja neviem ....velmi sa mi nechce veriť :pensive:
3. jún 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....zohnala si ten monitor dychu?............včera večer sa Peťko znovu nedalo nadychnuť.......som bola hotová...ešte že z vysielačky počujem zvuky :pensive: ..teda nechcem vás strašiť..........ale mala som dosť...........pri Maťkovi som toto nepoznala....myslíte že je všetko o.k.
3. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok