Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
2. jún 2010

aninka, ahoooj, tak nech vás tá voda aj naďalej obchádza, držim palce

denisenko
2. jún 2010

letty, a vy ste na tom ako s vytápaním?
veru letí ten čas....dnes ráno náš tatinko zahlásil, že ak to pojde takto rýchlo dalej, denisko bude chodiť do školy tu....prišli chalani z SK, veru situácia s robotou nie je ružová...tak asi ostávame dlhšie 😔

aninka29
2. jún 2010

letty ahoj....pánabeka...len ty už chod na ten utz...sa neviem dočkať čo to bude

letty86
2. jún 2010

deni, my v pohode, sme v paneláku, tak nič, akurát sem tam nevieme vybrať auto z garáže, lebo je tam taký blbý spád, tak sa nám tam voda pekne hromadí 😠
aninka, 9teho mám poradňu, tak možno bude ultrazvuk, uvidíme, či uvidíme 😉 minule mi už síce naznačila, že čo, ale tak to ešte beriem s rezervou a nič nehovorím 😉

denisenko
2. jún 2010

😀 tak super, už sa ti to kráti, že?????, 😀
vidíš, niekedy sú aj paneláky fajn výhoda 😀

letty86
2. jún 2010

veru, už som v polke 😀

aninka29
2. jún 2010

ty robíš tajnosti....noooo,pošuškaj aj nám 😉 ........stavím sa,že chalan 🙂

letty86
2. jún 2010

nerobím tajnosti 😀 , len si nie som istá, neviem prečo to chcem ešte raz počuť a snáď uverím 😀 už som počula, že tvrdili jedno pohlavie a narodilo sa opačné 😀

leninka75
2. jún 2010

deni, aj už nemôžem z toho počasia!!.......veď už mesiac prší...........stáel som unavená, ospalá, smutná, bez nálady ☹ ☹ ......slnkoooooo

leninka75
2. jún 2010

ahoj letty 😉 ........veru radšej sa 2x uistiť 🙂 ........vikinka je júnová?? 😨

leninka75
2. jún 2010

haló...čo je s vami, veď už neprší 😕 😕 😕 ........práve som čítala, že zatopilo kúpalisko v podhájskej.....a moji svokrovci sa tam v nedeľu chystajú ísť na týždeň 😀 😀 😀 ........som zvedavá ako to dopadne......

aninka29
2. jún 2010

ty si ale leni 😀 😀 😀 😀 ...nedopraješ svokrovcom 😀 😀
neprší??...u nás sa znovu rozlialo......po daždi sme dobehli domov 😝

denisenko
2. jún 2010

leni, aj naši tam chodievajú.........myslím že tak o mesiac by mali 😒 fúúúha, tak tam majú trochu viac vody 😝
my už sme sa vrátili z túry....to decko neunaví ani taký kopčisko......ešte sme museli ísť aj na ihrisko a zmrzlinu 😀 ja už som úúúplne mrtvá a on......ako keby nič 😠
ale niekto nám poslal také tmavé obláčiky...kto nám doprial?????? 😀

denisenko
2. jún 2010

a tuto sme sa cez tú horu vytrepali...... 😀 http://www.pfeffersburg.com/ita/benenuti.html

denisenko
2. jún 2010

nikto???? ☹

denisenko
2. jún 2010

som práve zistila že voda v Podhájskej je dobrá na ten atopický exem čo má Nisko, a vraj niekde v Trávnici je aj na to liečebna,.......škoda, že sme tu...sakra 😖

jacka
2. jún 2010

ja nestíham...... 😝

deni...nooooo......pekne 😉 ......a kolko vám to trvalo?............................ja neviem kde aj ten náš drobec berie energiu.....ja tiež z jazykom von,.....a on....ešte by jeden výstup zvládol 😅 😉................................jááááááááááá som nič neposielala....... 😀 😀 😀 😉

leni.......a to som si myslela že som len ja škodoradostná.... 😀 😀 😀 😉

ani..veru budte radi že u vás nie je voda......ja som taká rada že u nás to nie je.......však hádam záhrada raz vyschne.....ale tie domy zatopené a autá.......a všetko.......uff....nezávidím

čo som ešte chcela.......neviem si spomenuť 😔

aninka29
2. jún 2010

deni dobrééé 🙂 ......je tam krásne 🙂 🙂

aninka29
2. jún 2010

ja sa s vami žienky lúčim.......ozvem sa budúci týždeň......páááááááááááááá 🙂

jacka
3. jún 2010

dobré ránko..... 🙂

čo nové..... 😉

leninka75
3. jún 2010

ránečko!! 🙂 .....čo si včera robila jacka, že si nestíhala kona?? 😨 ...............jedinú výhodu majú tie dažde....stačí poliať v skleníku a je to 🙂 🙂

deni, pekný výletík ste mali 😵 ......to je tam nejaká zrúcanina??...

prečo sa aninka ozve až budúci týždeň???? 😕 😕 😕

jacka
3. jún 2010

ahoj leni.......ja neviem...zamotaná som bola...a to som varila len rezance s tvarohom a šalátovu polievku......čo všetci ohrdli 😝 😝

veru dobre to tam vyzerá..... 🙂

leni....ty sa ako máš?.......

ozááááj......Posepkal mi maly skriatok, ze ma Lilka dneska pekny sviatok, ze dnes slavi velky den, ktory patri Lilke len.vsetko naj...naj ....naj.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
3. jún 2010

ahojte
deni, krásna túra, dáte aj dnes 😀
jacka, ja čítam, že posekal mi škriatok 😀 ...tak som myslela, že trávu vám niekto záhadne vykosil 😀 😝 zrejme budem aj ja zamotaná 😀 😀 😀 😀 😝
leni, Lilke prajem kráááásny dník a všetko najkrajšie, hlavne nech je zdravučká a robí vám radosť 😵 😵
aninka sa nejak záhadne vyparila 😎 😵

leninka75
3. jún 2010

jeej krásne jacka 😵 😵 😵 ......ďakujem za lilku 🙂 🙂 🙂 ........tak sa strašne tešila ako donesie deťom cukríky do škôlky......včera večer som jej urobila tortu a dala som jej urobiť kytičku z kvietkov a cukríkov........bude mať dnes prekvapko, už sa teším na tie jej ksichtíky a rozžiarené očičká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nejaké mlsné jazýčky majú tvoji chlapi jacka 😉 .......tvarohové rezance som roky nejedla.....robíš na sladko či na slano?

sama sa čudujem, ale včera som bola po dlhej dobe nejaká "active"....... 🙂 ......tú tortu som urobila a ešte sme s majom naklikali podlahu v lilkinej izbe 🙂 🙂 🙂 .......som zvedavá ako dnes lebo zatiaľ by som len spala a spala 😔 ......

leninka75
3. jún 2010

ahoj letty 🙂 ......ďakujeme!! 🙂 🙂 🙂

ty si už 21 tt.....cítiš už pohyby????

letty86
3. jún 2010

leni, aj ja mám rada také zážitkové darčeky 😉 Lilka sa isto veľmi poteší...ja sa teším na oslavu narodenín, u nás je základ detský šampus, ten musí byť stále 😀
áno, cítim už pohyby, konečne také celkom intenzívne 😵 ....už asi fakt nebudem nič čítať, lebo niektoré tu na diskusiách cítia kopanie od 16teho týždňa, aj prvorodičky 😕 a potom ma to zbytočne rozladí 😖
a Vikinka je júnová herečka, sme sa tu k vám takto bez termínovej zhody votreli 😅
joooj, mi hovor niečo o únave, teraz je to celkom fajn, ale tie prvé štyri mesiace, no neviem, kde bola tá moja energy...úplne mimo mňa 😕

jacka
3. jún 2010

ahoj letty..............prečo nechceš zradiť čo máš v brušku ☹ 😢 ........................ 😉

si dobrá...normálne som musela skontrolovať či som dobre napísala 😝 😝 ....................................nám ju nik nekosí 😀 😀 ..MAťko vlani nasypal piesok do kosačky....tak ide len vtedy ked sa jej chce 😀 😀 😀 😝

leni..šikulka si..... 🙂 .....uričite bude mať radosť 😵 😵 ............a zachvilu budeš piecť dalšiu...... 😉

rezance...no robím so slaninkou.....a do toho si dám ešte cukor.....mnam.....ale Maťko ked vidí rezance s tvrohom...toto nie je dobré 😅 😠 😠 ..tak jemu zvlášť....rezance so strúhankou 😝 ...........................................a o polievke ani nevravím.... 😝 ...enbudem variť nič....a potom sa zbadaju 😝

jacka
3. jún 2010

letty a presne má narodky....aby sme stihli potriasť rúčkou 😉 🙂

jacka
3. jún 2010

jáj.......kašli na ostané kedy čo citia.....hádam ani same nevidia čo a ako...a o prvorodičkách v 16tt......no ja neviem ....velmi sa mi nechce veriť 😔

jacka
3. jún 2010

leni....zohnala si ten monitor dychu?............včera večer sa Peťko znovu nedalo nadychnuť.......som bola hotová...ešte že z vysielačky počujem zvuky 😔 ..teda nechcem vás strašiť..........ale mala som dosť...........pri Maťkovi som toto nepoznala....myslíte že je všetko o.k.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre