• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
ano stoptusin :wink:

no mohla to byť utka :wink: preto tu ani nie je :slight_smile: ..........sa stavím, že si šoféruje po blave...............som vravela, že na nás všetky kašlú :cry: :cry: :cry: ............aj mirrinka písala, že od stredy nás už nebude zanedbávať,a nič :angry:
14. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ten tvoj neporiadok si viem živo predstavit....vysávaš každy druhy den...prach utieraš každy...tak tu linku vidím :grinning: :slight_smile: :slight_smile:

fuj ja nerada žehlím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a manželík je v robote?
14. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka je slubotechna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá na náš kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru utka sa nás zlakal tak sa ani neozvala......a kde je leninka??? :sweat_smile: ....aha už ju vidím :grinning:
14. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni musi to tu niekto ivit...ono to tu zapadne prachom ked aninka porodí....ja si hádam nebudem písat sama so sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka by si sa čudovala,aký neporiadok furt mám :angry: ..........a ma to tak štve :angry: ..........veď aj z toho mám na prdel deň dnes :angry: ...........furt luxujem a furt bordel :angry: .........a pomoc žiadna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............nemyslím tým Simkine hračky :wink:

len mňa vie strašne vytočiť aj to napr., keď manža nechá šálku od čaju v obývačke :angry: neodnesie ju do drezu,však načo :angry: ...........a keby som tú šálku neodniesla ja,tak kludne tam bude aj týždeň a jemu to vadiť nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to nehovorím o oblečení...............ale to je zbytočné niečo hovoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........aj tak to nemá zmysel
14. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,keď na nás všetky kašlúúúúúúúúú :frowning2: ............sa asi dohodli,alebo čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka,neboj,budem sa snažiť písať aj po porode :wink: ....tá sekunda na napísanie príspevku ma nezabije :wink:
14. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som už napapaná, teraz tak hodiť šlofíka!!! :pensive: ........aninka, mala by si do výchovy zaradiť aj mužíka!!! :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a čo si mala na obed??? :slight_smile: ...tak hod šlofíka.....alebo idem za teba? :grinning:

ani no som zvedava na tu sekundu :wink:

ešte že nemám muža cele ...dni doma..ale naštastie taketo problemy nemám... :grinning: ..ale riad v drese by mu nevadil ..pokial by nemal z čoho jest...zas na druhej strane..ked poviem aby umyl tak nepapuluje a ide :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni snažím sa o to už sto rokov,čo sme spolu :slight_smile: a nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ale nevzdávam sa............raz sa mi to podarí :grinning:
14. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ja ťa samu nenechám.....sa nevykašlem na teba :wink:

moj muž tiež ide,keď mu poviem, nech za sebou dá tanier do dresu,a nech mi trochu pomáha...............ale najprv povie že o chvilu odloží :wink: ....tak čakám.........zase ho napomeniem,povie už idem.............tak čakám.........zase mu poviem,on mi na to zapotí, že som to už dávno mohla urobiť ja :angry: ..........ale nakoniec ide,keď vidí, že mi idú prasknúť žily na krku :grinning:

ja si neviem predstaviť do čoho sa ja vrátim z porodnice.........už teraz mám nočné mory z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale inak je dobručký,šikovnučký moja láska :dizzy_face:
14. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné ani vydržať!!! :wink: ........mala som hubovú polievku a šalátik s tofu syrom, mňam!!! ..dnes som sa najedla :grinning: :grinning:......len stále neviem čo s tou večerou :frowning2: ....baby raďte, čo ste vy mali teraz??? ........jacka veru si schrupni aj za mňa!!! :pensive:
14. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,keby ste videli ako krásne si moja šikulka poskladala vyprané oblečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........moja pomocníčka malá.........a tak doležito sa pri tom tvári :slight_smile:
14. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my máme rezance s makom dnes :wink:
14. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani aj my...ale zajtra už musim varit :slight_smile: ...žiadny chlap nieje dokonalý...každy má svoje chyby....ale neboj ja si synčekov dobre vychovám :grinning:

s tým skladaním poznám...mne tak pomáhal skladat ponožky..sa mu to rátalo... :slight_smile: :slight_smile:

leni tak fajnotku si mala...no mne by to bolo málo :grinning:
14. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dúfam, jacka, že ich dobre vychováš :slight_smile: .............lebo moje dcéry nikomu slúžku robiť nebudú :grinning: :grinning:

Simonka je už vonku,tak idem za ňou.....idem pokosiť trávnik :wink: ........lubim keď vonia trávička :slight_smile:

neskor skočím,snáď aj s fotečkou :slight_smile:
14. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee!!!
No my sme dnes boli doma. Je u nás škaredo...Prší a je zima :frowning2:. Ale vám som nič neposielala, to samo :grinning: .
aninka, nejazdím po Blave, lebo nemám doma techničák. Má ho manžel, lebo ide urobiť poistku a zajtra ide po značky...
14. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani len aby si neurobili sluhu z mojich detičiek :grinning: :grinning: :wink:

ja veru nekosim..mne to smrdí :astonished:
14. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ahoj..... :slight_smile:

vraj saméééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..neverím.... :wink:
14. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len jazdi...vela štastných kilometrov....a vy ste mali pred tým aké autíčko :sweat_smile: :wink:
14. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!....veru hlásili na západe najhoršie počasie!!! :frowning2: ........žeby som aj ja urobila makové rezance???? :fearful: ...len môjmu chlapovi ku tomu ešte musím nachystať slaninu na zajedenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak to si neviem predstavit..makove rezance so slaninkou... :wink: ..ale take tvarohove so slaninkou..mnami... :slight_smile:

tak nech si zimu nechaju ...ale dážd by bolo treba....
14. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je u môjho normálka...zje sladký obed a vzápätí sa dopuje masiskom!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa....bežím na poštu!! :slight_smile:
14. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....takže dnes sa tu papajú rezance s makom? :wink: my to neľúbime :unamused: my sme dnes mali knedlíček s kuracím mäskom a omáčkou.... v škôlke sme dnes neboli,lebo sa nám nechcelo vstávať :grinning:
14. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vázne... Ja nie som taká štedrá, ja nikomu neposielam z nášho počasíčka :wink:.
No nemali sme žiadne auto, len manželove slúžobné-VW Caddy. Tiež sa na ňom super jazdí. Toto je naše úplne prvé vlastné :slight_smile:.
14. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak máte o to väčšiu radost...z vlastneho :slight_smile: :slight_smile:

no som chcela dáždik ..ale len zima je :unamused:

mirri AHOJ!!!!!!

pa pa leninka :slight_smile:
14. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, u našich prší...je to asi tak 60km od vás, tak čakaj, bude aj u vás :wink:
14. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka už :slight_smile:
14. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice len taký slaby ale ked bude taký padat do rána tak budem rada :wink:
14. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne že som Matka poobleikala teraz ho nejdem dostat dnu...mu kvape na hlavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok