Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. máj 2009

ano stoptusin 😉

no mohla to byť utka 😉 preto tu ani nie je 🙂 ..........sa stavím, že si šoféruje po blave...............som vravela, že na nás všetky kašlú 😢 😢 😢 ............aj mirrinka písala, že od stredy nás už nebude zanedbávať,a nič 😠

jacka
14. máj 2009

no tak ten tvoj neporiadok si viem živo predstavit....vysávaš každy druhy den...prach utieraš každy...tak tu linku vidím 😀 🙂 🙂

fuj ja nerada žehlím... 😝

a manželík je v robote?

jacka
14. máj 2009

mirrinka je slubotechna... 😝 tá na náš kašle 😝

veru utka sa nás zlakal tak sa ani neozvala......a kde je leninka??? 😅 ....aha už ju vidím 😀

jacka
14. máj 2009

leni musi to tu niekto ivit...ono to tu zapadne prachom ked aninka porodí....ja si hádam nebudem písat sama so sebou 😝

aninka29
14. máj 2009

jacka by si sa čudovala,aký neporiadok furt mám 😠 ..........a ma to tak štve 😠 ..........veď aj z toho mám na prdel deň dnes 😠 ...........furt luxujem a furt bordel 😠 .........a pomoc žiadna 😝 ............nemyslím tým Simkine hračky 😉

len mňa vie strašne vytočiť aj to napr., keď manža nechá šálku od čaju v obývačke 😠 neodnesie ju do drezu,však načo 😠 ...........a keby som tú šálku neodniesla ja,tak kludne tam bude aj týždeň a jemu to vadiť nebude 😝
a to nehovorím o oblečení...............ale to je zbytočné niečo hovoriť 😝 ........aj tak to nemá zmysel

aninka29
14. máj 2009

leni,keď na nás všetky kašlúúúúúúúúú ☹ ............sa asi dohodli,alebo čo 😝
jacka,neboj,budem sa snažiť písať aj po porode 😉 ....tá sekunda na napísanie príspevku ma nezabije 😉

leninka75
14. máj 2009

no ja som už napapaná, teraz tak hodiť šlofíka!!! 😔 ........aninka, mala by si do výchovy zaradiť aj mužíka!!! 😀 😀

jacka
14. máj 2009

leni a čo si mala na obed??? 🙂 ...tak hod šlofíka.....alebo idem za teba? 😀

ani no som zvedava na tu sekundu 😉

ešte že nemám muža cele ...dni doma..ale naštastie taketo problemy nemám... 😀 ..ale riad v drese by mu nevadil ..pokial by nemal z čoho jest...zas na druhej strane..ked poviem aby umyl tak nepapuluje a ide 😀 😀 😀

aninka29
14. máj 2009

leni snažím sa o to už sto rokov,čo sme spolu 🙂 a nič 😝 ..............ale nevzdávam sa............raz sa mi to podarí 😀

aninka29
14. máj 2009

jacka,ja ťa samu nenechám.....sa nevykašlem na teba 😉

moj muž tiež ide,keď mu poviem, nech za sebou dá tanier do dresu,a nech mi trochu pomáha...............ale najprv povie že o chvilu odloží 😉 ....tak čakám.........zase ho napomeniem,povie už idem.............tak čakám.........zase mu poviem,on mi na to zapotí, že som to už dávno mohla urobiť ja 😠 ..........ale nakoniec ide,keď vidí, že mi idú prasknúť žily na krku 😀

ja si neviem predstaviť do čoho sa ja vrátim z porodnice.........už teraz mám nočné mory z toho 😝

ale inak je dobručký,šikovnučký moja láska 😵

leninka75
14. máj 2009

jasné ani vydržať!!! 😉 ........mala som hubovú polievku a šalátik s tofu syrom, mňam!!! ..dnes som sa najedla 😀 😀......len stále neviem čo s tou večerou ☹ ....baby raďte, čo ste vy mali teraz??? ........jacka veru si schrupni aj za mňa!!! 😔

aninka29
14. máj 2009

juj,keby ste videli ako krásne si moja šikulka poskladala vyprané oblečko 😵 😵 😵 ........moja pomocníčka malá.........a tak doležito sa pri tom tvári 🙂

aninka29
14. máj 2009

no my máme rezance s makom dnes 😉

jacka
14. máj 2009

ani aj my...ale zajtra už musim varit 🙂 ...žiadny chlap nieje dokonalý...každy má svoje chyby....ale neboj ja si synčekov dobre vychovám 😀

s tým skladaním poznám...mne tak pomáhal skladat ponožky..sa mu to rátalo... 🙂 🙂

leni tak fajnotku si mala...no mne by to bolo málo 😀

aninka29
14. máj 2009

no to dúfam, jacka, že ich dobre vychováš 🙂 .............lebo moje dcéry nikomu slúžku robiť nebudú 😀 😀

Simonka je už vonku,tak idem za ňou.....idem pokosiť trávnik 😉 ........lubim keď vonia trávička 🙂

neskor skočím,snáď aj s fotečkou 🙂

utka
14. máj 2009

Ahojteee!!!
No my sme dnes boli doma. Je u nás škaredo...Prší a je zima ☹. Ale vám som nič neposielala, to samo 😀 .
aninka, nejazdím po Blave, lebo nemám doma techničák. Má ho manžel, lebo ide urobiť poistku a zajtra ide po značky...

jacka
14. máj 2009

ani len aby si neurobili sluhu z mojich detičiek 😀 😀 😉

ja veru nekosim..mne to smrdí 😲

jacka
14. máj 2009

utka ahoj..... 🙂

vraj saméééé 😝 ..neverím.... 😉

jacka
14. máj 2009

len jazdi...vela štastných kilometrov....a vy ste mali pred tým aké autíčko 😅 😉

leninka75
14. máj 2009

ahoj utka!....veru hlásili na západe najhoršie počasie!!! ☹ ........žeby som aj ja urobila makové rezance???? 😨 ...len môjmu chlapovi ku tomu ešte musím nachystať slaninu na zajedenie 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2009

leni tak to si neviem predstavit..makove rezance so slaninkou... 😉 ..ale take tvarohove so slaninkou..mnami... 🙂

tak nech si zimu nechaju ...ale dážd by bolo treba....

leninka75
14. máj 2009

to je u môjho normálka...zje sladký obed a vzápätí sa dopuje masiskom!!! 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. máj 2009

pa....bežím na poštu!! 🙂

mirrinka
14. máj 2009

ahojte....takže dnes sa tu papajú rezance s makom? 😉 my to neľúbime 😒 my sme dnes mali knedlíček s kuracím mäskom a omáčkou.... v škôlke sme dnes neboli,lebo sa nám nechcelo vstávať 😀

utka
14. máj 2009

jacka, vázne... Ja nie som taká štedrá, ja nikomu neposielam z nášho počasíčka 😉.
No nemali sme žiadne auto, len manželove slúžobné-VW Caddy. Tiež sa na ňom super jazdí. Toto je naše úplne prvé vlastné 🙂.

jacka
14. máj 2009

utka tak máte o to väčšiu radost...z vlastneho 🙂 🙂

no som chcela dáždik ..ale len zima je 😒

mirri AHOJ!!!!!!

pa pa leninka 🙂

utka
14. máj 2009

jacka, u našich prší...je to asi tak 60km od vás, tak čakaj, bude aj u vás 😉

jacka
14. máj 2009

utka už 🙂

jacka
14. máj 2009

sice len taký slaby ale ked bude taký padat do rána tak budem rada 😉

jacka
14. máj 2009

hlavne že som Matka poobleikala teraz ho nejdem dostat dnu...mu kvape na hlavu 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre