• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ja som si včera po dlhej dobe kuk správy že čo sa deje.......to je na zaplakanie :cry: :cry: :cry: :frowning2: ........hrozné je to......nechcela by som byť v ich koži.... :pensive:
4. jún 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj...leni...kojím....viac v noci...cez den nechce.........len ked ide spať...aj to 2x spinká v kočíku tak nechce prsník......len ráno a večer.... :pensive: ..ale kde dospí v kočíku že tam nebude chcieť...tak neviem neviem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík jacka!! :wink: :wink: .....čo dobré si navarila?...

tiež som práve dočítala povodňové správy :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................hrozné čo sa deje na východe!!!......a už hrozia aj zosuvy pôdy :frowning2: ........na niektorých miestach to ľudia už vzdali.......čakajú kedy to konečne prestane, aby mohli začať sušiť......teraz by to chcelo fakt horúce leto, aby sa aspoň domy posušili.......
4. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťko bol lepší mliečkový papkáčik??...
4. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granadír...a hráškovu polievku s chlebíkom opekaným...

oproti Petkovi bol Maťkov pažrevček.........čo sa týka mlieka.....a živej dudky :wink:

veru je to hrozne tie záplavy.....aj ked im to vysuší.....stále ten pach tam ostane........a ak sa budu mať kam vrátiť kde stále leje :pensive: :pensive:
4. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
leni, krásny meninový dník, nech si šťastná a spokojná,plná sily a optimizmu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
oneskorený deň mamiek bol super, detičky zlatučké, Vikinka najsamzlatšia :grinning:
mňa to počasie ubíja, zas energia odišla :cry:
4. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty! :slight_smile: ...ďakujem pekne :slight_smile: ............a vikinka aj recitovala?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............ani nehovor o tej energii :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja sa tak teším na víkend, že vraj má byť slnečno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........

jacka, pošlem ti lilku...zbožňuje granadír!! :slight_smile: ........a včera večer som na teba myslela lebo som dostala strašnú chuť na francuzáky :dizzy_face: .....nevieš prečo sa mi spájajú s tebou?? :grinning: ....
4. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, recitovala :wink: ,som sa tešila, že nemala trému, bola púpavka, potom búdka :grinning: a aj ja mamka na chvíľu a spoločné pesničky tiež vedela, taaak som bola pyšná :wink:
jooj, ja francuzáky milujem, ale najradšej mám tie od mamky a svokry, moje mi až tak nechutia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nech už je slniečko, veru
a ja sa toho kojenia dosť obávam, som kojila krátko, tak uvidíme, ako to pôjde teraz, ale rekordy lámať nechcem, keby sa podarilo rok, tak som rada, viac už nie
4. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty :slight_smile: .....ja by som chcela tiež do roka kojiť..len či sa mi to podarí...........a neboj....je to krásne ked sa darí obom :slight_smile:

nechcete mi ukázať brušká?....otravujem čo :pensive:

leni...to bude asi tým že ich stále varím :grinning: :grinning: :wink:

však nech len pekne svieti...chystám e....sa grilovať.... :sunglasses: :sunglasses: .... :wink: ..dufam že nebude pod mrakom :sweat_smile:

no mne od svokry ništ nechutí :pensive:
4. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, jacka, musím sa odfotiť už len kvôli tebe :grinning: či veríš, či nie, ja nemám ani jednu fotku s bruškom, zatiaľ :grinning: a vlastne seba nejak nefotím, iba bambuľku :wink: ja obdivujem tie mamky, čo sa fotia po mesiacoch, aj výbavičku, každý kúsok :sweat_smile: mne to pri vikinke ani nenapadlo, ani teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pri vikinke mám pár fotiek s bruškom, taak musím aj teraz to nejak pofotiť,teda manžela poprosím :grinning:
4. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty :dizzy_face: ...budem rada..........mna to pri MAťkovi tiež nanapadlo......................aj mna fotil muž.....

teda ja si spomínam aká som bola nervná kde som bola tehoška.....som bola s mužom skoro stále v sebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aké je u vás počasie?.....tu nám leje a leje.... :angry: :angry: :angry: ...................juj mám toho už pokrk......a to som zistila že má MAťko deravé gumáky......tak neviem ako sa vytrepeme von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nervná som bola aj ja, bolo mi zle, tak si to odnášal, teraz lepšie.....ale posledné mesiace asi tiež budem :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď sa budem ledva gúlať :grinning:
pršalo, keď som išla s vikinkou dó škôlky, teraz nie,lae ono sa to rýchlo mení :frowning2:
4. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty....ale vás nevytopilo......že?.........ani nehrozí?

však si len vychutnaj teho...... :slight_smile: .....ale sa mi to hovorí :grinning:
4. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nehrozí, našťastie,hornád je ďaleko, panelák to istí, akurát nám vytápa garáž, ale to sa dá...
veru, hovorí :grinning: pri vikinke som sa celé leto premávala s kočiarikom, teraz to bruško istí :wink:
4. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty celkom ťa chápem....ja som si tiež leto odkrutila s bruškom....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ale má to svoej výhody.....na rok v lete možete isť k vodu všetci štyria :slight_smile:

juj tak nech vás nevytopí....
4. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa trošku bojím zimy :frowning2: ......ako budeme chodiť na vychádzky ak budú silné mrazy.......hovorí sa, že ak je pod -5, tak by sa s mimčom nemalo chodiť von......

ani ja zatiaľ nemám žiadnu bruchatú foto :grinning: .......
4. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.aj u vás je tak škaredo? :angry:
leni ako sa máš? bábätko poslúcha? ozaj,a už viete ta aj letty čo budete mať?
mne sa v stredu narodila druhá neterka - Vaneska,tak sa vytešujeme :wink:
4. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetko najlepšie k meninkám,písala som ti už aj na FB ....veľa zdravíčka,a hlavne rýchly a krásny pôrod ti prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aby všetko dobre dopadlo :wink:
4. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni.......ja som sa tiež bála ...že ako ......som mala bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale dalo sa....sice ty budeš rodiť o dva mes. neskor......ale ja som s ním bola stále vonku.......a kosa bola riadna.....to len prvý mesiac by sa nemalo do takých zím........a kupila som aj kremik na tváričku proti chladu a vetre.......ale pochybujem že sa mu dostal aj vzduch do kočíka taký bola nababušaný :wink:

že bruchatú :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha votrelec..... :grinning: :grinning: len teraz som ju zabadala :wink: ..............čau mirri :slight_smile:

padámem von....zmoknuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavec mirri!!....dík :slight_smile: ........moje mimčo zatiaľ poslúcha veď je v brušku, tak mám nad nim kontrolu :grinning: :grinning: :grinning: .....horšie to bude keď vylezie von, sa to celé otočí...a bude dirigovať ono :grinning: :grinning: :grinning: ......ešte neviem čo to bude....možno to ukáže najbližšie sono.....blahoželám ku neterke!! :slight_smile: ......tebe sa ešte nechce do druhého??? :wink:

v robote pooslavované :slight_smile: ........a dokonca nám aj slniečko zasvietilo!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

videli ste tú kreslenú antificovskú reklamu??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......kolegyňa to našla na you tube...sme sa skoro pocikali od smiechu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........
4. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nkto.....idem het....krásny víkendík prajem......pa, pa :slight_smile:
4. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, všetko naj k menimám.....s čím budeš pripíjať??? :grinning:
baby sa mi ani veriť nechce, ked vidím tie správy....my tu máme stále horúco a sucho...dnes vy še 30...už ma to fakt nebaví a to je iba začiatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krásne si to leni povedala, že človek má akú takú kontrolu, ked je v brušku a potom už len dirigujú.... :grinning:
ja som už strašne zvedavá,čo budete obidve mať..... :wink:
pekný víkendík, ja tu občas kuky kuk...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leni.....

pekny víkendík..... :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni.....obe budu mať chlapcov :wink: :pensive: :sweat_smile:

veru pekne si to napísala..leni......potom si len budu robiť čo sa im zachce....... :slight_smile:

aj ja sem sem tam kuk.......aj ked sa tu s nikým nestretnem :wink:
4. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si si istá jacka????? :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: som konečne do Nisa napratala polievku.......v poslednej dobe nechce nič normálne jesť.....tak som mu dala zaracha na somariny, pokým poriadne nezačne jesť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas začal kašlať, ale to má zo školky, chodia tam dve deti, čo kašlú akoby ich za to niekto platil.....a tak to máme aj my...zasssssss :pensive:
a vraj už došlo to boxovacie vrece :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som zvedavá....... :grinning:
4. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
istáááááá :grinning: :grinning:

ja som spravila párky....to istí :wink:
4. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoré uzdravenie :wink:

dnes mám tuleniu nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak od pondelka budem vaša...idem s Vikim na dva týždne na OČR. V piatok nás čaká tá mandla :unamused: ...
Viki sa včera vrátil domov zo ZV. Taaaak mi chýbal. Ale jemu sa vraj páčilo.
Zajtra chceme ísť do STV-čky na MDD. Len nám majú doviesť novú obývaciu stenu, tak dúfam, že to nezmeškáme.
Tak pekný víkendík.
4. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok