Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2010

letty....Na krídlach motýlych prilieta prianíčko, aby Vikinke ..... svietilo slniečko. Slniečko šťastia, lásky a nádeje, nech sa jej srdiečko z radosti zasmeje.. Krásne narodeniny! ........dufam že to má dnes..... 😉

leninka75
8. jún 2010

ránečko!! 🙂 ..........deni veď skokni na gulašik, ešte máme 😉 😉 ..........paráda, že nemusíš variť obedy.....toľko voľného času, hm, hm 😀 .......

teda jacka, to ste mali riadne akčný výlet!!!.....ešteže to dobre dopadlo!!! 🙂 .......čo bolo dnes v noci???....chalani buntošili?? ☹ ......na dovču ideme 6.8.......na 10 dní....

utka, nechýba ti práca?? 😀 😀 😀 😅 😅 😅

letty, pripájam sa k jacke!!!.......vikinke prajem hlavne zdravíčko, šťastný život, spokojných rodičov a super súrodenca!! 🙂 🙂 ..cmuk!!.......čo viki dostane??.........

leninka75
8. jún 2010

včera som mužovi kúpila darček na narodky a dnes ešte idem kuknúť lilke sandálky do maxu..........včera som to bola akože na obed a dnes tu nie je šéfino, tak je to ešte jednoduchšie 😀

jacka
8. jún 2010

leni.....takto zdrhnuť z práce....daj čislo na šefinka 😀 😀

vy idete čo kupiť Lilke........

teda u nás to na slniečko vobec nevyzerá 😅 🙄

jacka
8. jún 2010

buntošil len jeden menší nespavec.......každu pol hodku...a pol noci som dostala nervy..tak som hlasnejšie na neho že SPI.....a spal dve hodky 😝 .........

som nepísala o tej nehode na pustom?...... 😅 ......ešte kde sme domov prišli som mala hrču v krku 😔 ..ale anjeličkovia stáli pri ňom 😉 🙂

jacka
8. jún 2010

ozaj tehulky už máte mená... 🙂

jacka
8. jún 2010

buntošil len jeden menší nespavec.......každu pol hodku...a pol noci som dostala nervy..tak som hlasnejšie na neho že SPI.....a spal dve hodky 😝 .........

som nepísala o tej nehode na pustom?...... 😅 ......ešte kde sme domov prišli som mala hrču v krku 😔 ..ale anjeličkovia stáli pri ňom 😉

leninka75
8. jún 2010

juj moja, to budeš mať dnes deň!!! ☹ ☹ ☹ .......budem ti posielať aspoň trošku energy 😉 ......
na dnes hlásia búrky 😝 .........ja som konečne včera oprala posledné 2 zimné bundy....sú na balkóne, tak snáď mi ich nepokropí 😨 .......ešte sa chystám dať do poriadku svetre a konečne zimné veci upratané......taká som tento rok neporiadna 😠 😠 😠 ........
práve v sobotu všetci rozoberali mená 😅 ....boli návrhy Laura, Tamara, Kristián, Stanislav (že po svokrovi 😝 ), Ondrej,......ale povedala som si, že po sone by sme sa už mali na nejakom mene dohodnúť.......a vecičky začnem chystať asi až koncom augusta.......
lilka na narodky dostane väčší byckáč, 16-tku, aby jej už vydržal aj keď bude chodiť do školy......rozprávkovú knižku a spoločenskú hru.......a ty čo ideš maťkovi???...

jacka
8. jún 2010

už ho mám 😠 ....spal 15min....nestihla som ani žehličku vybrať........Maťko si dnes koleduje o vyprask.......už aby bol večer 😝 ...našťastie nemusím variť....len Peťkovi som rýchlo špenátik......a ideme von pokial nie je horuco 😔

idete povedať čo čakáte?.......a tebe sa ktoré meno páči......

ja som tiež tak nejak chystal veci v lete....aby to slniečko vyvonalo 😀 😀 ......ach jáj.....to boli časy....takto vlani 😵

no neviem čo kupime MAťkovi...asi varechuaku malinkú aby štípala......len srandujem.........som sa s mužom o tom rozprávala.....tak neviem čo mu..... 😔

leninka75
8. jún 2010

mám sandálkyyyyyyyyyyyyyy!! 😵 ....jupííííííí 😉 .....a ešte som si kúpila kojo podrsenku a nohavičky do nemocky........také sieťkované 😉 .......

dnes na maťka zmrzka nefunguje, čo?? ☹ ☹ ☹ ...........má svoj deň??......

ak mi dr. povie pohlavie, veď poviem, čoby nie 😉 .........a to meno???.......z tých dievčenských Karin (Karen) a chlapčenské Alexander, zatiaľ....možno ešte zmením chute 😀 😀 😀.......nám sa ku priezvisku hodí krstné meno s "r".......u mňa to neplatí, ale lilka to tak má aj muž.....

ozaj jacka, už plánuješ deckám vytiahnuť bazén??......

leninka75
8. jún 2010

😅 😅 😅 😅 😅 podrsenku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,...........taká som happy, že ani písať neviem 😀 😀

utka
8. jún 2010

Ahojte!
Ja robim palacinky...este asi 2...fuuuuu

utka
8. jún 2010

letty, aj my sa pripájame a prajeme všetko len to naj...a Vikinko posiela sladkú pusinku!
deni, čo papal Denisko, keď mu vybrali mandlu...už sa nám to kráti a veľmi sa toho bojím...ako to prebiehalo u vas?

leninka75
8. jún 2010

ahoj utka 🙂 ....dopečené?? 😉 ..........ten zákrok urobia ambulantne??

utka
8. jún 2010

Dopečené...konečne. robila som z pol litra mlieka,ale večnosť...
Budú mu to robiť na Kramároch a keď bude všetko OK, tak nás na obed pustia domov

leninka75
8. jún 2010

a kedy??.....hneď ráno??....vieš, aby sme vám držali palčeky 🙂

jacka
8. jún 2010

leni...planujem nafukat....ale akurát dopršalo.....tak len zajtra......

veru utka....už teraz držíme.....aby ste neboli chorí 😉

leninka75
8. jún 2010

no veru ku koncu týždňa aj ja vytiahnem bazén, nech má lilka radosť 🙂 .........len teraz má akýsi upchatý nos, dúfam, že sa na nás nič nechystá ☹ ....pre istotu som jej nasadila sinupret, aby sa sople rýchlejšie uvoľnili........
idem domkov......pa, pa

denisenko
8. jún 2010

utka, nás pustili na druhý den......papkal v ten den takmer nič a potom nič ostré a dalej už jedol normálne...ani si nepamatám žeby mal niečo zakázané, teda okrem horúceho kúpela ale radšej sme len sprchovali vlažnou vodou, mohlo by sa mu spustiť krvácanie 😝 a vlastne som si spomenula......sme odchádzali tak sme boli na zakusok 😀 😀
jacka, ja ti tie noci naozaj nezávidím...ako to zvládaš???????????? 😕
leni, daj tipa, čo si kúpila tatinkovi...aj náš bude mať narodky a to už skoro....a ja stále neviem..... 😅 hlavne že včera kúpil deniskovi nový bicykel, tiež 16-tku, lebo má...ale na SK, takže bude mať dva 😝 a teraz zhána pomocné kolieska 😀 mu chýbajú.... 😀 😀 😀 😀
a Vikinke všetko naj, velká slečna je už..... 😉

denisenko
8. jún 2010

fuj, ale je hic...... 😖 keby som mala ešte jedného chlapa, tak mám meno vybraté.... 😀 😀 😀 som herečka čo?? 😀 😀
mne sa k Deniskovi hodí ešte Simon, ale tatinkovi sa nepáči....alebo Nils 😉
utka, to idete na nosnú mandlu,že????

denisenko
8. jún 2010

baby, toto sú fotky pre všetky mamičky, ktorým detičky ráno v školke plačú 😎 Denisko spred roka ked preplakal 6
týždnov v letnej školke

denisenko
8. jún 2010

a idem ho zobudiť... má svoju milovanú špenátovú polievočku a urobila som ladovú kávu, aj pre neho.....takú extra detskú....ked ani ja nemožem poobede už kofeín 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
8. jún 2010

ahojte
Ďakujeme krásne za milé blahoželania 😵 😵 😵 Vikinka to intenzivne prežíva, sa teším....boli sme na pizzu, to je jej mňamka, tak sa tešila, oslavujeme v sobotu 😵 , kúpili sme jej knihu, oblečko, barbie voňavku 😎, stavebnicu a nejaké čačky mačky...
leni, aj mne sa veľmi páči meno Karin, Karen,aj Tamarka, dievčenských je oveľa viac a chlapčenské Dávid, Tobias, Tomáš, ale obaja chceme Maťka 😵 😵 , ja v podobe Martinka a muž po sebe Marcel, ale v rodine ho volajú Maťo, tak uvidíme, veľmi na mňa hádže oči, že po ňom 😀 a dievčenské chce Dominiku, ostatné mi väčšinou ofrflal, tak ešte uvidíme, ako sa nakoniec rozhodneme...a Vikinka chce Filipa 😕 tá má v tom jasno od začiatku, to len ja mám viac alternatív 😝 😅
a boli sme na očnom, tak je to alergia ☹ , má si dávať pozor aj na zvieratká 😖 , musí nosiť klobúčik, okuliare slnečné, vlásky vypnuté a liečiky, takže tak 😒
jacka, ako si zvládla deň?
Vikinkovi držím palce, nech to zvládne čo najlepšie 😉
deni, si herečka 😅 a dievčenské meno nemáš vybraté, kebyže potrebuješ 😅

utka
8. jún 2010

No máme tam byť ráno na pol ôsmu...tak uvidím, koľko tam bude detí a koľkí budeme v poradí...
Ja som počula, že potom bude musieť papať len kašovité jedlá...deni, a ty, že zákusom 😉...hmmm...
Ďakujeme vám pekne za podporu, tak len na nás pekne myslite a ja sa ozvem hneď ako dorazíme domova bude to možné...
Ja tiež neviem, čo kúpime Vikimu na narodky. Bicykel už má, kúpili sme mu asi pred mesiacom. A bol aj dosť drahý. Takže asi už len nejaké maličkosti.

denisenko
8. jún 2010

jej, žienky moje, ked nemožem byť prvá...ako jacka...budem aspon posledná...... 😀 😀 😀
som práve kuky kuk takú kuchynu, ohromne sa mi,páči ta farebná kombinácia ale sa mi tam nehodí 😒 😒 😒 😒
taká tmavohnedá-Wenge so zelenou, tak trošku jedovatou 😀 😀 aká škoda....... ☹
utka, inak tem zákrok trvá max. 15 minút sa mi zdá.....tak budeme držať všetky palčeky...... 😉
letty, my sme ten bicykel akože kupili z nutnosti, nech sa vyšantí......ale ked už má tie narodky o mesiac, tak potom už asi len to lego a dosť.... 😀 od babky dostane svietiace kolieskové korčule, som zvedavá...ved on nevie poriadne chodiť ani po svojich 😀 😀 😀 😀 dobrú noc herečky,pekné sny 😀 😀 😀

jacka
9. jún 2010

dobré ránko.... 😎

jacka
9. jún 2010

idem nafukať bazenik.....vyzerá to dnes 😎 😎

leninka75
9. jún 2010

ránečko!! 🙂 .........veru jacka, bude 😎 😎 😎 😎 ..........a nevypľuj dušu pri fúkaní 😀 ......juj si spomínam takto pred rokom si tiež fúkala, ale pupkatá 😉 ..pamätáš 🙂 😵 .............teraz to mňa čaká 😝 ....len neviem kedy lebo to moje decko má takú nádchu!!! ☹ .....a vôbec jej to netečie von, ale dnu a včera večer už aj grckala tie hlieny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

letty, zasa zhoda??!! 😵 😵 😵 😵 ......v menách 😉 .......tak vikinka mala krásny dníček včera 😵 😵 😵 😵 ..........a tá alergia je na slniečko???...či ako??......

deni, veď na tých fotkách vyzerá celkom spokojne 😕 😕 😕 ............fakt plačkával ☹ ☹ ☹ ........aká bola kávička?? ........veď daj aj nejaké dievčenské meno 😉

utka, necítiš sa teraz ako znova na MD?? 😉

čo je s tou aninkou??........ 😕 😕 😕

jacka
9. jún 2010

ahoj leni...zlaté čas..... 😵 😉

neviem čo s nou je...kde je stratená 😨 😅

letty.....no musela som sa ovládať.......lebo ten včerajšok bol fak des.... 😝

vy ste šikovné ked viete čo idete kupovať...........ja mám pocit že Maťko má už všetko čo potrebuje.......tak som ako vygumovaná.... 😝 ...bicykel aj korčule má.....aj lego......tak ja neviem 😔

jacka
9. jún 2010

vravím MAťkovi že napustíme bazen a pojde sa aj s Peťkom kupať.......a jeho hláška že....maminka.....ale Peťko sa nemože lebo sa v bazene šmýka a potom spadne a udrie sa 😅

no a k tým menám....ja som nemala dievčenské ani pri jednom.......tak by som bola v prúšvihu kedy to nebol Peťko 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre