Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. jún 2010

aký zlatučký maťko!! 😵 .....sa bojí o brata 🙂 🙂 🙂 ............a nejaké koľajnice a vláčik maťko má??......tak by bola peťka 😀.....
dnes ste spinkali lepšie?........

leninka75
9. jún 2010

deni, mužovi som kúpila meteostanicu, tašku na doklady, veľa bielych čokolád (tie zbožňuje), zelený čaj čo v kanvici rozkvitne a mojito 🙂........na to sa teším ja 😵 😵 😵 😵.........

leninka75
9. jún 2010

a ozaj, tie sandálky čo som včera kúpila sú lilke tak akurát 😠 ....tak ich idem teraz vymeniť....dúfam, že budú aj väčšie...

jacka
9. jún 2010

mna dokáže nas..ť to číslovanie.....v každom obchode ina velkosť 😠

no vláčik mu kupila striga.....LEN TAK 😠 😠 😠

spinkal....do pol noci len každu hodku ...potom každe dve 😉 ........................aj MAťko sa zobudil že je smädný...a cikať.....ale to som ho poslala k ocovi.... 😝 😀 😀

jacka
9. jún 2010

navarené....idem napustiť bazéééééén 😎 😎

aninka29
9. jún 2010

ahojte kočuldy 🙂 ....nejak som vás zbežne preletela.......aj ja sa pripájam..a prajem Bambulke všeeetko len to najlepšie na svete k narodeninám,hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 ....a samozrejme aj Lilke všetučko len to najlepšie k meninkám 😵 😵 😵 😵
utka držím prsty...tfuj tfuj tfuj,nech všetko dobre dopadne 🙂

a už neviem čo som chcela 😝

jacka,tak už sa idete člapkať...šupneš do bazenika aj Peťulka?.....ja sa chystám napustiť cez víkend....hlásia horúčavy 😎 😝 ..už sa teším,ako bude zdochýnať 😝 😝 😝

aninka29
9. jún 2010

riešite už darčeky....vlastne áno...my sme medzi poslednými...mám viac času na premyslenie...ale Simonka túži po stolčeku s náradím 😕 ....u bratranca sa s tým vyhrá hodiny...tak asi jej to kúpime..no a čo...chce byť kutilka 😀 😀 ...a preháňať to tento rok nejak nebudem...hračiek má milionosemstopäťdesiatdeväť.....takže sa viac zameriam na oblečko....to sa jej zíde do škôlky....a nejakú bárbinu,to musí byť...a nejaké sarapaty...a dosť 😀 ..ale vybrala som jej krásnu tortičku.....bude to pre Simušku prekvapenie....z toho bude mať tiež určite radosť 😵
a Sabuške...neviem,neviem.......kmotruša jej chce kúpiť bicyklík..ten čo sa tlačí...no a ja neviem....snád mi niečo padne do oka

jacka
9. jún 2010

pánečku ja odpadnem ktože to prišiel.....ANINKA.....vitaj..... 🙂

jacka
9. jún 2010

idem tam aj Peťka šupnuť na chvilku.......

my tu už máme 25st. 😝 😝

tak to len ja neviem čo kupiť?

leninka75
9. jún 2010

uf to je hic 😝 ....ale neva 🙂 🙂 .......sandálky vymenené, dúfam, že už budú.......chcela som si tam dať zmrzku a ešte nepredávali 😠 😠

aninka no vitaj!!! 🙂 🙂 ...........a čo bolo s tebou, povedz nám??!! 😨 😨 😨 .......a ďakujeme 🙂

jacka, skús pokukať na nete ako inšpiráciu.......možno ti niečo padne do oka 🙂 ......ako sa páči peťkovi v bazéniku? 😵

jacka
9. jún 2010

teda leni..ja ťa obdivujem .....s bruškom v horúčave.....a tebe to neva 🙂 😵

však budem musieť.........dufam že mi čosi padne do oka 😖

ešte sme neboli v bazene......ked sa najeme...potom Maťka nedostanem dnu.....aj tak chodí každu chvilu kontrolovať vodu v bazene 😀 😀 ...a dopúšťa vraj je málo...... 😝

leninka75
9. jún 2010

ale prosim ťa, ja mám len rada teplo 🙂 🙂 🙂 ..........taký bazénik 😵 😵 😵 .....to by som si aj ja dala povedať 😉 .........aký opaľovací krém používaš pre krpcov?? .....

leninka75
9. jún 2010

babule prdel u nás v robote 😅 😅 ........zajtra nás šéfko všetkých pozval na oslavu 60-tky na parádny obed, tak kolegyne mu zložili pesničku na melódiu "čo ste hasiči, čo ste robili" .....dnes zvolali celú katedru a nacvičovali sme spev.....malo to krycí názov hlasová skúška 😀 😀 😀 😀 .........ale musím nás pochváliť, skúsili sme to 2x a celkom dobre!! 🙂

utka
9. jún 2010

Ahojte. Konečne sedím a môžem vás prečítať...
Ráno sme boli u lekárky pre výsledky krvičky a po papier, že je Viki zdravý a môžu mu vybrať tú mandlu. Potom na nákup v Lidl a potom som varila. robila som obľúbenú Viktorkovu polievočku-krémovú brokolicovú. A zapiekla som karfiol s cestovinami. Ale ten sme nepapali, tak ani neviem, aký je...
aninka, vitej.
Nooo, máte pravdu, cítim sa ako na MD. Len mám viac roboty, lebo chcem všetko za tie dva týždne postíhať...

utka
9. jún 2010

leni, to musí byť sranda...daj slová tej vymyslenej piesenky... 😀

leninka75
9. jún 2010

ahoj utka 🙂 ......dobrý obedík 😵 .....to si bola s vikim na akože predoperačné vyšetrenia??

tá pesnička je dlhá, ale dám také vtipné časti 😉

raz nám horela fotokomora a jeden labák - "horí komora, horí tmenie, až sa niečo chytí, výsledky sú v riti - márne snaženie"

veľa peniažkov sa minulo na prerábky - "boli peniaze, boli úspory, za prerábky dáme, teraz nič nemáme - len zadok holý"

a šéfino má 60 - "zbohom snaženie, zbohom projekty, všetko bolo márne, vedenie nám stárne - čas mu nežičí" 😀 😀 😀

leninka75
9. jún 2010

všetky si užívate slniečko 😎 😎 😎 .......idem aj ja...pa, pa 🙂

denisenko
9. jún 2010

jej, aninka......vitaj a už konečne prezrad kam sa strácaš.... 😎
leni, piesenka suprová 😀 😀 😀 😀 ozaj a nehodíš nejaké bruškaté foto??????? 😅
a nechastá sa letty teraz na to sono?????žeby ???????? 😉
jacka, aký máte bazén? starostlivý je ten Maťko, naozaj......
a k darčekom....tuším že tie naše detiská majú už naozaj všetko.... 😒 a my v ich veku.....že???? 😖
ja len rozmýšlam, že čo potom s tým všetkým....trjkolka, jeden bike, druhý bike, šlapací traktor,bager na sedenie........ odrážadlo som už darovala 😀
a to nehovorím, že mám ešte po Niskovi kočíky....... 😀 😀 😀 😀

utka
9. jún 2010

leni, áno, bola som akože na predoperačné...dobrá pesnička...sa poteší šéfko 😀.
No aj my máme plno harabúrd po Vikinkovi...a ešte aj golfáče...

jacka
10. jún 2010

dobré ránko... 😎 😎

leni....veru dobrá pesnička 😵 ....ktorá bola taká šikovná že zložila pesničku?....žeby ty?... 😉

deni......máš pravdu my v ich veku 😅 😔 .......................to som na to nemyslela čo s tým....ale u nás to ešte Peťko využije.... 🙂

pridám fotky z bazena.........zatial taký aj pre mna bazen....ked sadnem tak vytriem nohy.......ale chcem kupiť takýýýýýýýý velkýýýýý..........len neviem či teraz alebo až na rok...pre istotu 🙂

aj ho ich pofotila tak ked stihnem hodí foto.... 🙂

leninka75
10. jún 2010

ránečko!!!! 🙂 ............juuuj zasa krásny slnečný deň pred nami 😎 😎 😎 ...........like sa krásne tie sopliská na slniečku púšťajú.....a mne sa úžasne sušia hrubé zimné veci... 🙂 🙂 🙂.......konečne to budem mať na poriadku....

tú pesničku vymýšľali také 2 staré dievky, čo nemajú iné na práci 😀 😀 😀 😀 😀 .................včera som mala kôli šéfovej oslave vážny problém, čo si obliecť 😨 😨 ...........nakoniec som sa navliekla do jedného elastikuš kostýmu....síce vyzerám v tom jak klobáska, ale veď mám výhovorku 😀 😀 😀 😀 😀

mi niečo hovorte o tých haraburdách!!! 🙄 ........ale ako jacka, zatiaľ neriešim využijem ešte pre chrústika a potom sa uvidí, ale určite to nechcem skladovať.........

jacka, takýýýýýýý velkýýýýýý bazén je supiš vec!!....my sme asi pred dvoma rokmi kúpili taký 6m gumový nafukovací, síce si nezaplávaš, ale ochladíš sa fajne.....a teraz som ku tomu videla solárny ohrev, tak vážne uvažujem lebo max teplota vody bola 23 st., čo sa mi na dlhé kúpanie pre lilku zdá málo.........a ju sme tam máčali už ako ročnú 😎 .....

letty, dúfam, že nám povieš čo uvidíš na monitore 😉 😉 .........

jacka
10. jún 2010

kedy ide letty?......no dufam že povie 🙂

leni........že klobáska....aninka bola jaternica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ....tá príde zas len o týžden 😠 ☹

ale to my taký obrovský......3metrový..................s veleeeeea vody 🙂

jacka
10. jún 2010

kedy ide letty?......no dufam že povie 🙂

leni........že klobáska....aninka bola jaternica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ....tá príde zas len o týžden 😠 ☹

ale to my taký obrovský......3metrový..................s veeeeelaaaaa vody 🙂

jacka
10. jún 2010

už možete kuk...... 🙂

jacka
10. jún 2010

juj to bude dnes výpek.......ale ....už som bola napustiť novu vodu...... 🙂 ......leni..nezávid... 🙂 😉

leninka75
10. jún 2010

riadne vodné živly máš jacka!! 🙂 🙂 🙂 .......spokojnučký boli obaja, že 😵 ........peťko má tváričku riadne pripečenú 🙂 ...buchtička malá 🙂 .........

vonku tak fajne pofukuje a tu dnu sa vzduch ani nepohne 😝 😝 😝 ..........kolegyni vadí keď sú otvorené dvere 😖 ...tak sa tu paríme ....

aninka29
10. jún 2010

ahojte 🙂

fuj to je hic.........som rada,že je teplo.......ale dosť ma to ubíja..... 😝

leninka75
10. jún 2010

ahu ju 😅 😅 .........jacka,musíš častejšie spomenúť 😀 😀 😀 ......

ahoj ani!! 🙂 .....no povieš nám konečne čo je s tebou???........ 😕

aninka29
10. jún 2010

joooj,ako je chlapcom dobre 😵 😵 😵 ...zlatinkovia..sa vyšantili 😵 😵 😵

my tiež uvažujeme nad velkým bazénom..nech si aj schladím svoje šunkofleky...ale tiež nevieme tak ako jacka,či teraz,alebo až o rok...uvidíme.......

aninka29
10. jún 2010

nie je nič so mnou leni 😉 ....len je málo času....od stredy som tu mala návštevu do nedele......manža odišiel minulý utorok..boh vie kedy sa vráti 😠 😠 😠 .....ma to štve 😠 😠 😠 ....a riešim nejaké povinnosti .......nemám ani auto.....už druhý týždeň je v oprave...malo byť hotové v piatok,ale chalani fušeri nám tam niečo potentovali..tak sa to vlečie do r..i 😠 😠 ....a voda neobišla ani nás......ale ďakujem Bohu,že sme na tom tak ako sme 😔 ..........nechcela by som byť v koži tých ľudí,ktorí o dom prišli ☹ ..a som sa rozhodla,že zajtra na seba za odmenu,aká som šikovná a dobra....rozbijem veľa,veľa peňazí 😝 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre