• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
Ahojte!
Aj u nás je hic...hlavne v byte...fuuuu...Škoda,že nemôžeme ísť niekam k vode :frowning2:...
12. jún 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Kde ste všetky? Varíte? A čo dobrého???
13. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak a je po oslave, bolo faj, len sme sa išli upražiť v tom našom byte :confounded: ešťeže ventilátor frčal :sunglasses:
utka, ja neverím nič, sme sa zbalili a ideme k svokre, tá má v dome fajne chladno, tak na to sa teším :wink:
opatrujte sa, užívajte si, ozvem sa až niekedy v piatok, papa
13. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

no letty......sa nezdáš.......aj foto bude?..... :slight_smile: ...aj my máme v dome chladno....teda oproti vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale už hlaásia trochu chladnejšie....juchúúú

utka...ako Viki?.......my si grilujeme kuriatko...mnam.... :dizzy_face: :dizzy_face:
a vy?
13. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som robila kuraciu čínu a ryžu...
Viki v pohode, čo sa týka mandlr...ale manžel bol s ním na pohotovosti kôli štípancom od komárov...má také hrče, že sme sa toho zľakli...ale dostal len Fenistilové kvapky.
13. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj utka.... :frowning2: ...tak to nie je bohvie čo :confounded: ......ja som vždy bývala dohryzena komármi.....a na muža kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a všetko mu dávaš jesť?......

no do kelu...vysypal mi Peťko melon..... :angry: :angry: ...čo som Maťkovi nachystala na tanier :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
13. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, už papá všetko, v podstate. Len také tvrdé, drsné, drapľavé vyprážané nepapá...
Ja som tiež vyhádzaná a predpokladám, že z melóna :frowning2:
13. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja utka...........myslím že ja zo slnka.......tam kde som spálená tam ich mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...a svrbí to ako des :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dokedy budete domka?...........
13. jún 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja zo slnka nie, nemám veľmi z ktorého...
Ja budem ešte týždeň doma a potom neviem...
13. jún 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, a čo si robila že si sa spálila??? :grinning:
ja sa tento rok ani nenatieram, a ani som sa nejako neopalila....až sa mi to zdá čudné..ale flaky mi vyskočili poriadne...asi mám niečo s tým farbivom...ako sa to volá?????? :grinning:
sme boli dnes s Niskom v robote, o nervy ......a v stredu zas.......baby. normálne mi poradte nejaký dobrý a hlavne kludný blázninec....sanatorium :grinning: :grinning: :grinning:
ani nás moc komáre nelubia, asi nemáme dobrú sladkú krv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale hic je riadny, len škoda že zas búrka....vyše hodiny pod čiernym mrakom a hrmelo a hrmelo a hrmelo.....a ani kvapka :grinning: :grinning: vraj v Merane zlôialo, to je 13 km od nás :grinning: :grinning:
zajtra som doma, som sa dozvedela.....ale večer makám...sa na taketo delenie možem....... :confounded: :confounded:
13. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky...mala som tu cez víkend návštevu,tak nebol čas....pánabeka,ale riadna horúčava :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....deti od rána do večera v bazéne aj včera aj dnes..grilované jedlá už nechcem ani vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....bože moj,každý deň grilujeme,kam prídeme tak sa griluje..a potom len žerem a žerem do puknutia :grinning:
budúci víkend ideme na los oslavos......strýko ma päťdesiatku....ide sa niekm na chatu...tak som rada,hlavne kvôli deťom..sa tam vybláznia...a aj kvôli sebe..nemusím sa obliekať do gala :grinning: :grinning:

a som veľmi veľmi rada,že mám takého manžela akého mám.....dobrého,starostlivého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....proste...ho MILUJEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................píšem to,lebo nám veľmi chýba :frowning2:

majte sa pekne mamky..zajtra skočím až poobede.....idem odviezť Simonku do škôlky....odskočím si k niekomu na kafé a potom hor sa na nákupy...ešte stále som si nič nekúpila.....nechcelo sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale zajtra idem aj keby čo bolo

dobrú nocku
13. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ...........juj to bol víkend!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............teplo, bazénik, grilovačka!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...........a teraz dážď!! :frowning2: .....v sobotu večer bola u nás taká veterná smršť, že odnieslo strechu zo škôlky :confounded: .........lilka ráno so svokrou pôjdu kuknúť, že či škôlka funguje :fearful: ..........
14. jún 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, pekný plán :dizzy_face: :dizzy_face: ............potom daj vedieť čo si kúpila :dizzy_face: :dizzy_face: ...počúvaj a nechcela si to ho svojho ešte pár príspekvov dozadu roztrhnúť??! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

utka, super, že to dobre dopadlo!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......

jacka, a melónik bol dobrý sladký??? .....

deni, to podľa čoho dostávaš služby?? .. :angry:
14. jún 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

teda aku burku sme tu mali :dizzy_face: :frowning2:

leni to vážne s tou školkou? :confused: :sweat_smile: ......my sme tu nič nemali....aj ked by bolo treba.......aspon trochu vzduchu...teraz sa vyburilo......aj tak ostalo teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrý bol melonik.....taký fajnučký aj s trávou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako školka ?

ty ideš kedy na kontrolu :slight_smile:
14. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:
leni...ako školka, strecha drží????som o tej víchrici počula...... :angry:
služby....no to vieš, podla toho, ako sa komu hodí....a ako kto má robiť miesto mna...... :confounded: ale zas na druhej strane oni mi vychádzajú v ústrety, ked niekam treba odskočiť, alebo aspon deniska so sebou možem zobrať, takže asi radšej budem ticho :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jacka, my máme pod mrakom...ale konečne je tak prijatelne...v noci sa vobec nedá spať :angry: :angry: :angry: tú trávu...si mala ako prílohu???? :grinning: :grinning: :grinning:
aninka, teraz by som si to na pár dni s tebou vymenila, myslím tie grilovačky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevymeníš?????
14. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka si sa tešila z búrky?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........škôlka funguje...asi má 2 strechy :sweat_smile: ....starú a tú novú plechovú čo strhlo........ale tu pri ZA, že dáku ženu zabil padajúci strom :frowning2: ........

ja mám kontrolu budúci pondelok......a premýšľam, či nemám ísť skôr keď mám tie nohy stále také napuchnuté......no uvidím, teraz sa trošku schladí a možno aj nohy odpuchnú............a už by som rada vedela či ma tušenie neklame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......

zasa som taká zaspatá :pensive: :pensive: ........takéto zamračené upršané počasie ma ubíja :rolling_eyes: .........

aký som ja mala zážitok v noci!! :sweat_smile: ......prebudím sa, kuknem lilke na posteľ........prázdna :fearful: :fearful: ........kuknem na zem a tam lilda rozvalená jak grófka a spokojne si chrapká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........asi jej bolo teplo a potrebovala sa schladiť :grinning: ...

chalani dobre spali v tých horúčavách??.....
14. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni! :slight_smile: ..........ale aj tak to dobre zvládaš s deniskom v robote....ja keby som lilku vzala, tak neurobím nič :angry: ........váš tatino robí 7 dní v týždni??......žiadne voľno?? :frowning2:
14. jún 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to máš ešte dobre....že spala na zemi....mna Niso vždy vyhodí z postele a on si lahne k tatinkovi :grinning: asi sa mu lepšie spí pri tom chrápaní...a hlavne máme otvorené okná, takže sem tam aj prievan....... :wink:
jo, jo....tatinko teraz maká 7 dní v týždni po 9 hodín.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ale to len asi mesiac a potom zas až od augusta.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a čo máš tušáka????prezrad :wink: :wink: :wink:
14. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mne opuchajú v tomto teple nohy a to nie som ani tehotná....to už odjakživa a vraj obličky mám v poriadku ako z knižky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niekedy som úplne ako slon, hlavne ked celý den na nich stojím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....však prezrad...... :slight_smile: ...

deni u nás je to naopak...MAťko vyhodí z postele oca :grinning: :grinning: :grinning: ....stojí pri posteli s vanušikom a mackom....a čaká kedy vypadne :grinning: :grinning:

leni....zle mi spí Peťko........ak nerátam to nočne sťahovanie a pitie...tak Maťko dobre spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne kde Maťko spadne ...tak to počujem ten rachot........ale kde bol menší tak zvykol spať po stojačky...že hlava na vankúši a nohy na zemy :sweat_smile:
14. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem o ničom čo sa stalo :sweat_smile: :pensive: ......hrozné :frowning2:
14. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vy ste iný kraj...... :grinning:
mne minule Denisko zaspal na polceste z WC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som skoro odpadla.....čakám a decko nechodí a nechodí.... :grinning: :grinning: ešteže sa mal kde uložiť, hlavičku na lavičku na chodbe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a vy ako???,aj dnes bude bazén????
jejda, idem si dať kafééé....to sú výhody byť doma, možem si dať 2X :grinning: :grinning: :grinning: varím kuraciu polievočku a masko máme ešte od včera a denisko má od večera pizzu, tatinko obed v práci....tak hádam aj čosi po sto rokoch upracem aj doma, nielen v hoteli :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tuším chalana :wink: :wink: :wink: .......to si teraz tatina veru moc neužijete :frowning2: :frowning2: :unamused: .............a tvoja júlová dovolenka platí??....
14. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes bazen asi nie......stojí nám tu voda......uvidím ako bude.....ale to by už musela byť napustená aby sa trochu zohriala........a čo nevidím.... :sunglasses: :sunglasses:

teda..ten ti tiež hocikde zaspí :slight_smile: ...pokladík :wink:
14. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeeeda babule to musel byť pohľad na tých vašich borcov!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....spať po stojačky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........
14. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, čo si zbadala???? chlapa...???????? :grinning: od leninky????
leni, nie úplne po stojačky......taký polosed :grinning: :grinning:
ideme na SK na 99 percent 18-teho júla poobede....... :wink: :wink: :wink: už sa tešííííííííím :grinning:
14. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to on v spánku...... :wink: :slight_smile:

fuj to je dusno von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
14. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super deni..... :dizzy_face: .....a na kolko

videla som slnko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aj aj leninkinho chlopa :wink: ...
14. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, asi len na týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte neviem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zas bosoruješ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok