• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
Ahojte. My tu máme majstrov, lebo nám zateká od niekiaľ a vidieť to v kuchyni...dúfam, že nám nerozbombrdujú celú kúpelku...
U nás búrka nebola, iba trošku pohrmelo v noci.
14. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, vy bývate v paneláku?alebo v dome?len či vás nevytápajú susedia....... :confounded:
14. jún 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, som myslela, že prídete aspoň na 2-3 týždne :frowning2: ..........

ahoj utka :slight_smile: ,....čítam, že na dnes máš o zábavu postarané :angry: :angry: :angry:...........ako viki??

najskôr 2 hodiny tma a hrmí .........a teraz zrazu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .........

fuj tu v kancli máme neskutočne dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....vzduch sa ani nepohne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......doma aspoň prievan urobím, ale tu?? :fearful:
14. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, nemáte v práci okná????
14. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jo, idem sa naobedovať.... :grinning:
leni, my vždy chodíme maximálne na 1O dní, preto sa nestíham ani vydať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vybavenie papierov do zahraničia trvá aj dlhšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú chuť :wink:
14. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem vyzerá to, že sme bez okien :grinning: :grinning: :grinning: .....ale sú dokorán a nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........a chcela by si svadbu doma či v zahraničí?? :wink: .....

dobrú chuť všetkým!!!

my ideme o chvíľku na rande s učkou angliny..... pozvala nás do synovej pizzerie...ževraj ideme ukončovať školský rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....
14. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bývame v paneláku, ale to sa vytápame samy...Bolo to aj z wecka, aj musíme presilikónovať vaňu.
Už odišli a nenarobili až taký veľký bordel...
14. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja budem mať dobrú chuť. Od dnes sa idem potrápiť...
www.neera.sk
14. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda...dnes bazén nehrozí.....už sme tu mala od rána 4 burku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....aspon sa trochu ochadilo :slight_smile:

14. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut..my sme už po......Maťko sa hrá z blatom......Peťko spinká......idem urobiť aj ja prievan...dnu nie je vzduch

teda ešte zopár burok...tak náš potok je von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vraj BB a ZV dostal dobre zabrať...aj cesty sú zaplavené...
14. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj aj som to počula..........dufam že už nič nepríde........sme tu mali bomby ako Maťko volá krupy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

14. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, nažratá na prasknutie!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale takú fajnú pizzu som dávno nejedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........

utka, držím palčeky, aby kúra mala želaný efekt!!!.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......

a čo má koň zasa nový vzhľad???? :fearful: :confused: :confused:
14. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ďakujem...neviem, či to vydržím...uvidím...
No vyzerá, že je nový...vzhľad...
14. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, ak som to dobre pochopila, pri tej kúre sa 10 dní pije len nápoj??.......nešlo mi to všetko otvoriť.......
14. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, správne, ale ja to nebudem piť 10 dní...Kúpila som si liter toho sirupu a to budem mať tak na 7 dní...je to dosť drahé...
14. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, dosť tvrdá kúra!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......kedy začínaš??.....prezraď koľko to stálo?? :wink:
14. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Začala som dnes. Liter stál 44,90€ a ešte plus to korenie, tak okolo 46€. Už len tá suma ma musí prinútiť, aby som to vydržala :wink:.
14. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :confused: :fearful: ........to hej, to musíš vydržať!!!.......aspoň to ako tak chutí???.........čítala som tam niečo aj o preháňacích čajoch......aj tie budeš piť???.........
14. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dlho,predlho nám tu nepršalo :angry: :angry: :angry:

idem čítať
14. jún 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,no dúfam,že na poradni sa už konečne dozvieš, čo to bude........a letty tiež...nás tu naťahujete......keby som to bola vedela,tak ani ja by som vám neprezradila,čo čakáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....a ja som sa hneď pochválila....taký čas som už dááávno vedela čo to bude....leni a na 3D nejdeš?
14. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, chutí to celkom dobre...je to síce dosť sladké, ale to asi musí...No budem piť aj tie čaje, ale s mierou...len nech ma prečistia
14. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, veď ja som bola naposledy na sono v apríli a vtedy sa ešte nedalo vidieť :wink: ........ale ty keby si pozrela do svojej čarovnej gule, tak ani na sono nemusím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........môj dr. si dáva nejako na čas s tým sonom :angry: :angry: .......ja sama som už zvedavá........a letty vie, len si to chce ešte potvrdiť a potom prezradí :wink: .........to 3D netuším či pôjdem :fearful: .....dr. niečo také na začiatku splietal.......no veď uvidím v pondelok, aký ďalší postup mi naordinuje :slight_smile: .......čo si si kúpila aninka??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže si teraz doma utka!!.......si predstav, že by ťa to naháňalo v práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
14. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa, pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, veď to...preto som začala dnes... Ešte ma síce nepreháňa, ale cikať chodím každú chvíľu... :grinning:
14. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni preto sa pýtam,lebo u nás posielajú automaticky....teda moja dokina..........neviem sa už dočkať žienky,koho vy to máte v brušku :dizzy_face:
14. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, zas nový kon......aspon sa nám viac zmestí na stranu, ked sme také aktívne :grinning:
utka, to čo máš???asi som niečo nečítala........to je nejaká ozdravná dieta alebo niečo iné????som čítala v zdraví o prečisťovacích detoxových kúrach.......vraj lepšie nie ako áno, že to škodí.... :confounded: tak dúfam, že nemáš to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@aninka29 zvedavé sme všetky, tak rýchlo kuky kuk do tej čarovnej gule :grinning:
@leninka75 svadba bude na SK, ak niekedy bude :grinning: :grinning: :grinning:

a ešte aktuálne Deniskove foto s novým bicyklom.....a starými dverami v storočnom dome :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, prečo lepšie nie ako áno?
Hej, je to detox-kúra...
14. jún 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka lebo vraj sa ti može stať, že ti vypadajú vlasy, strašne sa zhorší pleť a o zdraví už ani nehovorili....nečítala si to? je to v Zdravie číslo marec 2O1O....... a ja asi http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pid=30786153&id=1141152967 odpadnem, Deniskov bratranec s objednaným boxovacím vrecom
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok